Haha!quote:Op woensdag 8 september 2010 11:57 schreef ChilllayD het volgende:
Hahahahaklinkt lekker
![]()
Hier net ook een flinke bups terug bij een echt KEIHARDE boer !!!!!
Zo hard kan mijn vader nog niet eens.......
Ja!quote:Op woensdag 8 september 2010 13:18 schreef Orea het volgende:
Die van mij gaat 's nachts bij het verschonen lekker wild liggen doen met haar benenen dan hoppa! Mondje terug.. Toen terug op bed gelegd om de andere borst te doen en hoppa!
Ik heb net mijn eerste gesprek met mijn dochter gehadze lachte en er kwam een agoe uit! En toen ik terugpraatte kwam er nog wat geluid uit haar keel, gevolgd door weer een lach
Cliché's, vond het altijd stom.. maar ze zijn waar! Het wordt echt steeds leuker![]()
als je niet durft te vijlen of te knippen kan je ze altijd nog afbijten.quote:Op woensdag 8 september 2010 13:44 schreef flugeltje het volgende:Leia, net goed mama!!
Ik durf niets met die nageltjes, vind het zo eng...
Dat heb ik al een paar keer geprobeerd, maar Willem heeft z'n handen liever in z'n eigen mond dan in de mijne... Hij is zo eigenwijs als hij knap isquote:Op woensdag 8 september 2010 13:45 schreef Vicky het volgende:
[..]
als je niet durft te vijlen of te knippen kan je ze altijd nog afbijten.
Dank voor het aanbod! Wel een beetje ver weg inderdaad...quote:Op woensdag 8 september 2010 13:46 schreef Vicky het volgende:
tis dat je niet in de buurt woont anders had ik je wel willen helpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |