Ja die gaasbroeken... bah!!!! Ik heb van die zeemantent-anticonceptie onderbroeken... Heerlijk. Passen genoeg verbanden in.quote:Op donderdag 2 september 2010 13:48 schreef tessie het volgende:
Oh das wel een beetje sneu Tico, dat je haar koffer opnieuw moest inpakken![]()
Maar vijf onderbroeken? Dat vind ik wel veel. Hoe lang denken ze dat je blijft dan? Als het goed is mag je toch gewoon al snel naar huis? Ik had de vorige keer helemaal niet van die gaasbroekjes trouwens, hoef ze nu ook niet. Vind dat echt rare dingen
Oh ik ken mijn manquote:Op donderdag 2 september 2010 13:49 schreef Hobbesje het volgende:
[..]
Misschien overdreven, maar je weet maar nooit (heb mijn man onderbroeken laten bijhalen - geen succes - daarna mijn moeder gevraagd en die had wel de juiste uit de la te pakken...).
Ik heb de eerste 2 dagen (ks gehad) niet eens een onderbroek aangehad, maar zat rechtstreeks op zo'n matje met wat er bovenop (tot de katheter verwijderd was).
Succes Tico. Hoop dat ze tijd hebben om je voor het weekend in te leiden!
Hier wel een pakket (geen idee of die onderbroeken erbij zitten), hoewel ik zowiezo in het ziekenhuis moet gaan bevallen ivm de vorige keer een ks. Volgens mij is het wel een ietwat uitgedundere versie van het normale pakket. Maar wat onderleggers - in geval je vliezen breken - en kraamverband enzo is toch wel makkelijk om in huis te hebben lijkt me.quote:Op donderdag 2 september 2010 13:48 schreef DJMO het volgende:
ik krijg idd geen pakket, omdat ik (poli)klinisch ga bevallen.
die had ik ook iddquote:Op donderdag 2 september 2010 13:49 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja die gaasbroeken... bah!!!! Ik heb van die zeemantent-anticonceptie onderbroeken... Heerlijk. Passen genoeg verbanden in.
Ik was blij dat ik de koffer nog ff nakeek zeg maar. Ik moest eigenlijk alleen het speentje hebben, omdat ze spruw heeft...
namen, idee voor geboortekaartje en adressenlijst zijn al klaar hierquote:Op donderdag 2 september 2010 14:32 schreef mrien het volgende:
Ik doe gewoon stickers plakken op de enveloppen
Moet eerst nog een geboortekaartje gaan bedenken..owja..en een naam
staat de maxicosi klaar? je bevallingsplan (indien je dat hebt) je verzekeringspapieren, ik vond een ochtendjas wel lekker, is toch wat warmer dan een pyama/nachthemd alleen. wat te lezen oid als afleiding ..quote:Op donderdag 2 september 2010 14:37 schreef Fannetje het volgende:
Ik heb ook gewoon een kraampakket gekregen, hoewel ik in het ziekenhuis moet bevallen. Nou ja, ik zie wel wat er van gebruikt gaat worden
Hm, ik zit nu toch een beetje te twijfelen over wat ik allemaal mee moet nemen naar het ziekenhuis. Jullie zijn bijna allemaal ervaringsdeskundigen.. dus: Help!
Ik heb nu:
* nachthemd
* 2 onderbroeken
* voedingsbeha
* pyjama
* extra set kleding
* sokken
* 3 setjes kleding voor de baby, incl. mutsjes en rompertjes
* omslagdoek voor de baby
* toilettas met tandenborstel, shampoo, deo, labello, tandpasta
* telefoon + oplader
* camera + extra accu
Wat vergeet ik? Ieder lijstje op internet is weer zo anders...
Jij bent ergquote:Op donderdag 2 september 2010 14:33 schreef DJMO het volgende:
[..]
namen, idee voor geboortekaartje en adressenlijst zijn al klaar hier
i know .. daarom ook dequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |