Als ie niet in HD is hoef ik em nietquote:Op donderdag 1 juli 2010 22:48 schreef Tim86 het volgende:
Family Guy S08 The Road To Road To The Multiverse READNFO DVDRip XviD-MSPAiNT
MSPAiNT released a featurette of “Family Guy” which is included as bonus in the volume 8 DVD. Enjoy!
Geen idee wat het nou precies is, maar ga het nu downloaden
Vind je het nou nodig om bij elke cartoon/tv-serie te vermelden dat jij alleen op superieure HD-kwaliteit kijkt?quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:12 schreef slindenau het volgende:
[..]
Als ie niet in HD is hoef ik em niet
quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:34 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Vind je het nou nodig om bij elke cartoon/tv-serie te vermelden dat jij alleen op superieure HD-kwaliteit kijkt?
Waarom zelf een pass nemen als het een paar uur later online te vinden isquote:Op woensdag 8 september 2010 12:59 schreef Maravilla het volgende:
In iTunes is het weer mogelijk om een season pass te nemen voor aankomend seizoen.
Family Guy, season 9 HD
Er zitten niet zo heel veel grappen in, maar het is wel weer een erg toffe afleveringquote:Op vrijdag 24 september 2010 19:20 schreef JimmyJames het volgende:
Laten we hopen dat de eerste aflevering net zo meesterlijk is als die van het vorige seizoen
Precies, miste de grappen een beetje.quote:Op maandag 27 september 2010 09:24 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Er zitten niet zo heel veel grappen in, maar het is wel weer een erg toffe aflevering
Really?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:52 schreef PieterBas het volgende:
Dus Stewie wil weer zijn moeder vermoorden?
Prima promotie..zou bijna zijn boeken gaan kopenquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:07 schreef De_Hertog het volgende:
Opmerkelijk dat Rush Limbaugh zichzelf speelde, had ik niet verwacht.
Dat doen ze zo veel mogelijk.quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:07 schreef De_Hertog het volgende:
Opmerkelijk dat Rush Limbaugh zichzelf speelde, had ik niet verwacht.
Dat is wel het meest jammere van de show ja. Ik heb zo'n beetje elke ep van Family Guy samen met een stel Amerikanen zitten kijken en dat werkt ZEER verlichtend mbt. de humor. Er zitten ZO veel slimme dingetjes in die je normaal niet zou snappenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:21 schreef Evil_Jur het volgende:
Maar Family Guy zit meestal vol referenties die de gemiddelde Nederlander volgens mij niet kennen. Dan moeten er toch wel vaker grapjes volledig lang je heen gaan?
Zo diep ging het nou ook weer niet .Waren toch vooral de stereotypes van Democrats en Republicans die aan bod kwamen. Ga er vanuit dat de gemiddelde Nederlander toch wel zo ver zal komen?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:21 schreef Evil_Jur het volgende:
Maar Family Guy zit meestal vol referenties die de gemiddelde Nederlander volgens mij niet kennen. Dan moeten er toch wel vaker grapjes volledig lang je heen gaan?
Inderdaad, niet alleen politiek, maar ook series, films, boeken en personen die alleen Amerikanen of Amerikanofielen (quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:29 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Dat is wel het meest jammere van de show ja. Ik heb zo'n beetje elke ep van Family Guy samen met een stel Amerikanen zitten kijken en dat werkt ZEER verlichtend mbt. de humor. Er zitten ZO veel slimme dingetjes in die je normaal niet zou snappen
Ja zo moeilijk is dat ook weer niet te snappen als je een beetje de krant leest.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 14:03 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Zo diep ging het nou ook weer niet .Waren toch vooral de stereotypes van Democrats en Republicans die aan bod kwamen. Ga er vanuit dat de gemiddelde Nederlander toch wel zo ver zal komen?
Ik denk dat veel mensen hier niet eens van Limbaugh gehoord hebben. Dat valt dan wel af te leiden uit de aflevering, maar als je niet weet wie de man is en waar hij om bekend is, wordt het al snel minder grappig lijkt me.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 14:03 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Zo diep ging het nou ook weer niet .Waren toch vooral de stereotypes van Democrats en Republicans die aan bod kwamen. Ga er vanuit dat de gemiddelde Nederlander toch wel zo ver zal komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |