Die is wel lekker jaquote:Op donderdag 2 september 2010 21:09 schreef StarGazer het volgende:
Davidoff Cool Water
@ Houniet, toevallig al ervaring met Chanel Blue?
Die heb ik ook gekochtquote:
Die heb ik ook, lekker luchtjequote:Op donderdag 2 september 2010 08:46 schreef joers1 het volgende:
[quote]Op donderdag 2 september 2010 08:45 schreef joers1 het volgende:
Armani
[ afbeelding ]
Gespecialiseerde Douglas-vestigingen of zaken als Skins in bijv. Amsterdam.quote:
Amsterdam is nogal ver weg en hij staat niet op de website. Misschien een Douglas in de buurt van Eindhoven?quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:13 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Gespecialiseerde Douglas-vestigingen of zaken als Skins in bijv. Amsterdam.
Ja, die in de Heuvel Galerie heeft een stuk of 10 Lutens. Maar ik geloof niet dat ik Chergui daar heb gezien, of heb het over het hoofd gezien.quote:Op dinsdag 7 september 2010 16:47 schreef Disavowed het volgende:
[..]
Amsterdam is nogal ver weg en hij staat niet op de website. Misschien een Douglas in de buurt van Eindhoven?
Welke nieuwe?quote:Op donderdag 16 september 2010 18:11 schreef Houniet het volgende:
Ohja, even de stad in, kijken of die nieuwe er al is.
Haha toevallig...ik vandaag ookquote:
Van Davidoffquote:
Die nieuwe The One Gentleman van D&G vind ik ook zeer goed en waarschijnlijk ga ik 'm binnenkort ook halen.quote:Op zaterdag 25 september 2010 18:09 schreef The_Chosen_1 het volgende:
Hmm heb de nieuwe The One(gentlemen) van D&C gekocht. Vind het een heerlijk geurtje. De D&C lijn is sowieso erg sterk. Light Blue is nog steeds mijn favoriet.
De zwarte halter Champion? Vind 'k drie keer niksquote:Op zaterdag 25 september 2010 19:50 schreef Houniet het volgende:
[..]
Van Davidoff.
Maargoed, eens kijken welke ik vanavond ga opdoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |