Dat sowieso, maar ik vraag me af hoeveel mensen zich over zo n misser binnen de relatie heen zouden kunnen zetten.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:30 schreef Lekiamh het volgende:
Ik moet zeggen dat ik wel veel respect hebt voor de keuze die je hebt gemaakt. Er zullen weinig mensen (mannen?) zijn die uit durven komen voor een screw up van dit formaat.
voor beide kanten is steun op te brengen: enerzijds voor jou: je gaat de confrontatie aan en biecht het opquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:33 schreef kloon_van_account het volgende:
Bedankt voor jullie begrip, maar eigenlijk verdient m'n vriendin alle steun, ik ben de klootzak die deze ellende veroorzaakt heeft... (tevens tvp)
Hoe reageerde ze?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:37 schreef kloon_van_account het volgende:
Het ergste vond ik het moment toen mn vriendin vroeg wat ik precies met dat meisje gedaan had. Ze hoopte nog dat ik alleen gezoend had oid, maar toen moest ik vertellen dat ik met haar naar bed ben geweest
Ben benieuwd hoe ze reageerde?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:37 schreef kloon_van_account het volgende:
Het ergste vond ik het moment toen mn vriendin vroeg wat ik precies met dat meisje gedaan had. Ze hoopte nog dat ik alleen gezoend had oid, maar toen moest ik vertellen dat ik met haar naar bed ben geweestdurfde m'n vriendin niet aan te kijken
Einde verhaal dus?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:39 schreef kloon_van_account het volgende:
[..]
Ze zei dat ze het niet kon bevatten en dat ik een klootzak was. Toen is ze weggefietst.
Dat is ook een logische reactie. Ik hoop het beste voor je, geef haar de tijd.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:39 schreef kloon_van_account het volgende:
[..]
Ze zei dat ze het niet kon bevatten en dat ik een klootzak was. Toen is ze weggefietst.
Dat is een logische reactie na een dergelijk bericht, betekent niet automatisch einde verhaal. Je kunt niet gelijk helder nadenken en zeggen of je wel of niet met iemand verder wil op zo'n moment.quote:
Het is voor allebei kut, hij heeft z'n vriendin veel pijn gedaan en moet daar mee leren leven. Neemt niet weg dat het voor z'n vriendin natuurlijk erger is want zij kon er verder niks aan doen.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:44 schreef LimboFan het volgende:
Trouwens, mensen die zeggen, sterkte en het beste ermee, het was zijn fout, hij was de klootzak, hij kan al lang blij zijn dat zijn vriendin het nog niet uitgemaakt heeft.
Er is wel een verschil tussen sterkte wensen en respect hebben dat hij het opbiecht. Dat laatste zou ik niet meteen op gekomen zijn, net als de gros van de mensen hier. Maar al om al is en blijft dit waardeloos natuurlijk.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 20:44 schreef LimboFan het volgende:
Trouwens, mensen die zeggen, sterkte en het beste ermee, het was zijn fout, hij was de klootzak, hij kan al lang blij zijn dat zijn vriendin het nog niet uitgemaakt heeft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |