bronquote:OUD-BEIJERLAND, dinsdag
„Achttien jaar van mijn leven heb ik vergooid door met een Poolse vrouw te trouwen. Van het kind dat we samen kregen, ben ik de biologische vader niet. Ik zit verstrikt in één groot web van leugens en bedrog. Daarom wil ik iedereen waarschuwen: sla niet maar zo een buitenlandse dame aan de haak!
Internationaal vrachtwagenchauffeur Leen Resoort (58) uit Oud-Beijerland zit er helemaal doorheen. Vorig jaar scheidde hij officieel van zijn Poolse echtgenote M.D. „Ik ben zo ontzettend belazerd, ik wil mijn verhaal aan iedereen vertellen.
We schrijven begin jaren negentig. Nadat Leens huwelijk op de klippen was gelopen, stortte de volbloedtrucker zich met zijn hele ziel en zaligheid op het werk. „Rond 1990 was dat. Ik reed in die tijd veel op Rusland. Op een avond parkeerde ik m’n wagen in het Poolse dorpje Siedlce, de laatste stop voor Rusland. Ik had daar een plek voor de nacht. Je kunt daar lekker douchen en er is vaak goeie livemuziek.
Voor 50 mark
Maar Poolse nachten zijn donker en de eenzaamheid slaat wel eens toe als je zo lang van huis bent. „Ik zeg het maar gewoon eerlijk, vertelt Leen, „ik ’kocht’ M. voor de nacht, voor 50 mark van een taxichauffeur. Maar er gebeurde meer dan alleen iets lichamelijks. We raakten aan de praat. Ze vertelde dat ze allerlei ellende had meegemaakt. Ze was getrouwd geweest, had twee dochtertjes, noem maar op. Er ontstond een hechte vriendschap tussen ons tweeën.
„Zodra het maar even kon, ging ik met mijn wagen naar haar toe. Of zij kwam hierheen. Resoort kon z’n geluk niet op, toen M. zwanger bleek te zijn. „Op 24 april 1991 is Danny geboren. We zijn getrouwd op 5 december 1991.
Maar na vier jaar kreeg de Poolse bruid heimwee. „Dus ben ik met haar meegegaan naar haar moederland, waar we van 1995 tot 1999 hebben gewoond. Vanaf toen ben ik gaan merken dat er van alles en nog wat aan de hand was. Ik vond verschillende keren visitekaartjes van vreemde heren. Ze ontkende dat er iets aan de hand was, beweert Resoort.
Toen het echtpaar in 1999 terugkeerde naar Oud-Beijerland leken de problemen even verdwenen. „Maar dat was dus een illusie, zegt Leen Resoort. „Ik ben vanwege mijn beroep natuurlijk veel van huis, en ik hoorde via een buurman dat ze met een kerel lag te rommelen.”
Tot overmaat van ramp werd Leen door buren ingefluisterd dat Danny totaal niet op hem leek.
Dat was de spreekwoordelijke druppel voor trucker Leen. Hij tovert wat papieren tevoorschijn. „Kijk, ik heb toen een dna-test aangevraagd. Ik heb wat wangslijm bij Danny afgenomen en dat opgestuurd naar een instituut in Roosendaal. De uitslag: honderd procent zeker weten dat ik niet de vader van deze jongen ben. M. woont nu elders in Nederland, samen met haar zoon Danny. Ze ontkent overigens de beweringen van Leen Resoort: „Mijn ex-man heeft achter onze rug om een dna-test aangevraagd, dat is op zich al achterbaks. Alles wat deze man u vertelt, is gelogen.
Op 7 december van het afgelopen jaar scheidden Leen Resoort en M. „Zij wilde ook nog 1400 euro alimentatie per maand hebben.
„Maar die eis is afgewezen, zegt Resoorts advocaat mr. Van der Schuil van Brussaard Advocaten te Oud-Beijerland. „Ik heb de dna-papieren ook gezien. Het is zijn woord tegen het hare.
Ondertussen heeft Leen zich weer op het liefdespad begeven, zij het zeer voorzichtig. Geen Poolse. „Een hele gezellige dame. Ze is weduwe. Binnenkort komt ze hierheen om nader kennis te maken.
Dat had ie zelf nog niet door?quote:Tot overmaat van ramp werd Leen door buren ingefluisterd dat Danny totaal niet op hem leek.
quote:Ondertussen heeft Leen zich weer op het liefdespad begeven....
Binnenkort komt ze hierheen om nader kennis te maken.
Precies jaquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 11:24 schreef alors het volgende:
Kerels die denken dat vrouwen uit minder ontwikkelde landen zelf ook minder ontwikkeld zijn
- Is Leen niet sowieso verplicht om haar partneralimentatie te geven, ze zal nu wel werkloos zijn?quote:Op 7 december van het afgelopen jaar scheidden Leen Resoort en M. „Zij wilde ook nog 1400 euro alimentatie per maand hebben.
„Maar die eis is afgewezen, zegt Resoorts advocaat mr. Van der Schuil van Brussaard Advocaten te Oud-Beijerland. „Ik heb de dna-papieren ook gezien. Het is zijn woord tegen het hare.
Volgens mij zijn ze juist gescheiden omdat ze niet werkloos bleek te zijn.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 12:02 schreef Wokkel het volgende:
Even twee vraagjes.
[..]
- Is Leen niet sowieso verplicht om haar partneralimentatie te geven, ze zal nu wel werkloos zijn?
- Als Leen het kind heeft erkend in 1991, doet het er voor de kindalimentatie dan nog toe of hij wel of niet de biologische vader is?Erkend=erkend.
Volgens mij is dit vaak ook wel het geval hoor.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 11:24 schreef alors het volgende:
Kerels die denken dat vrouwen uit minder ontwikkelde landen zelf ook minder ontwikkeld zijn
Heb je ook die kop van hem gezien.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 12:01 schreef BansheeBoy het volgende:
En ergens verdient zo'n boy het weer wel, denken dat je met zo'n dikke pens een slanke blonde sensueel kunt scoren. Vanaf het begin is duidelijk dat het om de chartale middelen gaat.²
tja, toch wel makkelijk dat hij elke maand zijn salaris met haar deelde....quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 11:42 schreef Foksnor het volgende:
ze is toch wel 18 jaar bij hem gebleven.
Niet om dit goed te praten maar als ik hoor hoe de Nederlandse tiener meisjes zich laten uitwonen voor wat prepaid tegoed of een spijkerbroek... Zeg maar niks dan.quote:
Ik dacht eerst even dat het een bericht van de Speld was.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:52 schreef Tijger_m het volgende:
Godallemachtig, is het nu zo triest met de dagblad pers dat men dit soort triviale onzin publiceert?
WTF is hier nieuws aan? Tokkie voelt zich belazerd door vrouw die hij kocht?
1400 euro alimentatie is toch best veel?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 12:02 schreef Wokkel het volgende:
Even twee vraagjes.
[..]
- Is Leen niet sowieso verplicht om haar partneralimentatie te geven, ze zal nu wel werkloos zijn?
Dat was een eis, maar die is afgewezen.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:25 schreef Mylene het volgende:
[..]
1400 euro alimentatie is toch best veel?
Deze gaat mij vast nog wel eens van pas komenquote:
Mja, zo zijn er ook jonge jongens die de bossen in gaan om geld te verdienen (omgerekend voor hetzelfde bedrag als de de broek of het beltegoed van deze meisjes) en daar doen alle kleurtjes aan mee, maar daar hebben we het niet over.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 16:53 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Niet om dit goed te praten maar als ik hoor hoe de Nederlandse tiener meisjes zich laten uitwonen voor wat prepaid tegoed of een spijkerbroek... Zeg maar niks dan.
Ligt er wel aan wat voor vrouw je ontmoet, echter als toerist in zon land kom je meestal de verkeerde soort vrouwen tegen (gelukzoekers / prostituees). Het is echter fout om alle vrouwen zomaar over 1 kam te scheren. Dat is vrij kortzichtig.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:51 schreef Michelle_2 het volgende:
Polen,Rusland,Filipijnen,Dominicaanse Republiek,Thailand het is allemaal 1 pot nat het draait allemaal alleen om geld.
Wat wel lachwekkend is dat al die domme kerels die in dat soort vrouwen trappen allemaal denken dat zij nou net de uitzondering hebben die niet zo is.
Mee eens. Heb het al zo vaak gehoord. Eerst helemaal verrukt met hun verovering en maar schelden op westerse vrouwen (omdat ze hem er daar niet zo maar in kunnen douwen). Als het gedonder dan begint, blijven ze ook nog heel lang excuusjes voor der verzinnen totdat het op dit soort situaties uit komt.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 10:54 schreef controlaltdelete het volgende:
Net goed hoor. Als je beetje verstand hebt weet je als je een wijf uit het oostblok of azie haalt dat ze een kerel stroop rond de mond smeren om zo naar het westen te komen. Erna worden die kereltjes opgelicht, beduvelt en voor de gek gehouden en dan is het janken geblazen. Net goed voor die sukkels.
Net als mannen dusquote:
Het komt in alle culturen voor. En die gaat ook op voor mannen. Het is hier beter geregeld. Vooral ook voor de kinderen.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 18:45 schreef Kingstown het volgende:
Gelukkig zijn er geen Nederlandse vrouwen die dit doen....die blijven voor eeuwig bij hun man, gaan nooit vreemd en kleden je ook niet financiëel uit bij een scheiding....dat is écht heel erg Pools.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |