abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 00:17:23 #1
25878 MOD
Hee!! Bob is aan het kotsen!!
pi_85631696
Hoe is het jullie verlopen?

Waar ik normaal gesproken drie uur in de rij sta bij 't Harde en drie uur in de rij voor de bandjes, ging het dit jaar soepel als water door een zeef. Ik stond dan wel als een van de eerste in de rij voor een polsbandje, maar van mijn kornuiten hoorde ik dat ze niet langer dan een half uur in de rij stonden, terwijl die midden op de dag aankwamen.

En vanochtend idem dito. Ik stond nog geen tien minuten te wachten voor de bus, waar ik normaal gesproken om half 11 toch echt dik twee uur moet wachten.

Hebben meerdere mensen het zo ervaren?
Met het zelfde gemak, woon je in de afvalbak!
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 00:20:27 #2
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_85631809
Heen(auto): even een filetje op De dijk maar we waren uiteindelijk in recordtempo binnen. Rij was een kwartiertje. Zo rond 16:00u.

Vandaag terug(auto): 2 uur in de rij gestaan.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_85631816
Jazeker, het ging goed snel. De poort ging ook al rond half 1 open :D
pi_85631965
Donderdag:
We kwamen met de trein aan op Lelystad. De pendelbussen kwamen dit keer aan de linkerkant en de rij was veel beter geregeld. Binnen 20 minuten zaten we in de bus wat echt een recordtijd is. Uiteindelijk in de bus nog wel een aardige tijd in de file maar toen we bij het terrein waren, hadden we binnen een kwartier allemaal een polsbandje.
Kwart voor 12 in de trein gestapt, tegen 4 uur stond het complete kamp.

Maandag: Tegen 7 uur begonnen met opbreken en half 9 waren we bij de bussen. We konden na 5-10 minuutjes instappen. De chauffeur reed eerst nog wel verkeerd, maar al met al was ik om half 11 thuis.
pi_85632610
Was erg strak geregeld idd. Vooral met de pendelbussen op de terugreis, kon meteen instappen.
pi_85632664
Zelfs bij de bierkraampjes heb ik amper hoeven wachten dit jaar
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_85636762
Heenweg ging soepel en snel net als jullie.

Maandag hebben we 4 uur in de auto stilgestaan op het parkeerterrein. Iemand enig idee waarom niemand weg mocht/kon?
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 09:36:52 #8
177242 Irien
Innit though
pi_85637056
Heen: tweeënhalf uur op bus staan wachten bij 't Harde. Druk!!! Wel gezellig hoor, mooi weer, etc. Hoorde later dat de bussen door een ongeluk op de weg vertraging hadden. En inderdaad, na die tweeënhalf uur kwam er ineens een hele karavaan aan.

Daarna ging het supervlot. Geen rij :D Ik heb geen idee waar het aan lag. Betere spreiding van publiek? poort + campings eerder opengegooid? Minder controle? In ieder geval was het heel fijn ^O^
Between the click of the light and the start of the dream
pi_85637218
Strakker kon niet voor mij.

Donderdag 14:20 trein uit Utrecht - 15:20 op 't Harde, taxi gepakt naar ingang waar we 25 minuten later aankwamen: Fastlane gepakt dus 5 minuten laten bandje om en gaan.

Maandagochtend 8 uur terug van 24-uurs, tent inpakken en wegwezen, 10 uur terug thuis na boodschappen gedaan te hebben bij de Appie.

Soepeler kan niet! Hoorde van iedereen trouwens dat het heel snel ging, hulde!
pi_85637267
Heen ging inderdaad prima, maar terug echt heel lang stilgestaan op de kampercamping, voordat we de dijk op konden. Ook mocht je alleen rechtsaf? Misschien dat het daar door kwam.
pi_85638845
Donderdag prima, maandag dikke dikke drama.

4 uur stil gestaan op P3, terwijl ik normaal altijd met een uurtje weg was.

Zo slecht als maandag heb ik het nog nooit meegemaakt.
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 12:54:58 #12
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_85642774
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 09:46 schreef Jantehs het volgende:
Heen ging inderdaad prima, maar terug echt heel lang stilgestaan op de kampercamping, voordat we de dijk op konden. Ook mocht je alleen rechtsaf? Misschien dat het daar door kwam.
Dat snapte ik ook niet helemaal. Normaal gesproken mag je beide kanten op.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_85642906
Met de bussen was het eerder andersom, terugweg prima heenweg wat minder. Wij hadden een van de eerste bussen terug omdat we niet weer 3 uur in de rij wilden staan maar volgens mij is dat ook amper gebeurd. Dat wachten op de heenweg was ook niet omdat er superveel mensen in 1x waren maar eerder omdat er überhaupt bijna geen bussen aankwamen.
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 13:20:31 #14
267694 CAP.
Child Approved Porn
pi_85643742
Half uurtje op 't harde en een kwartier voor de ingang. Was magisch snel :)
pi_85644207
Bij 't Harde anderhalf tot twee uur moeten wachten op de pendelbussen, die echt maar mondjesmaat aan kwamen rijden. Bij de ingang zelf was het maar een paar minuten wachten.

Op de terugweg stroomde het een stuk beter bij de uitgang en bij station 't Harde, ook voor een nieuw kaartje moest ik maar een minuut of 10 in de rij staan.
Wie dit leest is alfabeet.
  dinsdag 24 augustus 2010 @ 13:42:44 #16
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_85644655
Donderdag een half uurtje in de file gestaan op de dijk. De ingang was ook niet erg druk, maar we konden door de Converse Fast Lane :).
Maandag weet ik niet, wij gingen zondag nacht terug naar huis ;).
KuikenGuppy
pi_85644957
Donderdag lekker op de dijk gezeten, maandagnacht gewoon aan 1 stuk doorgegaan en daarna in de regen mijn tentje afgebroken. Kwam doorweekt aan bij de auto, maar we konden wel lekker doorrijden.
Op de donderdag was de wachtrij voor de ingang zo'n 15 minuten, mooi plekje op camping 3 weten te vinden.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_85645140
Het feit dat het iets eerder open is gegaan dan andere jaren en er op donderdag minder mensen dan vorig jaar gekomen zijn heeft ervoor gezorgd dat de doorstroming dit jaar erg goed was. Volgens de medewerkers van Dutchband ( die de polsbandjes + apparaten leveren ) is de maximale wachttijd op zijn hoogst een half uurtje geweest. Tijdens de piek kwamen er meer dan 4000 mensen per uur binnen. Om 19.30 stonden er compleet geen rijen meer.

De bottleneck was net zoals andere jaren de onkunde van de Security + Eventsupport bij de ingang. Vooral veel problemen met het scannen van de kaartjes dit jaar. De polsbandjes omdoen gaat sneller ( en kan nog sneller als het moet :) ) dan dat de Security de mensen doorlaat om hun bandje te halen.
Realiteit is een illusie die ontstaat bij een gebrek aan alcohol
pi_85645285
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 09:23 schreef Gesloten het volgende:


Maandag hebben we 4 uur in de auto stilgestaan op het parkeerterrein. Iemand enig idee waarom niemand weg mocht/kon?
Maandag was het kut geregeld! Al het verkeer moest naar rechts, geen probleem, maar laat dan geen vrachtwagen tegen het verkeer inkomen, zodat alles weer naar 1 baan moest, en laat ook geen wagens via de brug het parkeerterrein opkomen, dit hield erg op!

Weet niet of er op de parkeerterreinen nog auto's in de modder vast stonden? Op de caravancamping was dit wel het geval, dit blokkeerde de boel, en tractors konden er nauwelijks bij komen. Gelukkig hadden wij een grote pickup met 4 wheel drive!
pi_85645443
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 09:43 schreef Hou-m-Nat het volgende:

Soepeler kan niet! Hoorde van iedereen trouwens dat het heel snel ging, hulde!
Nou hulde, hoorde gisteren op 3FM dat er mensen al 4 uur op het parkeerterrein stonden. Er staan een hoop van die verkeersregelaars, alleen maar met de handen in der zak te niksen.

Maat van me was met de auto, die ver stond, zondag heeft hij hem vast een stuk dichter bij gezet, heeft hem uren gescheeld!
pi_85645566
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 13:53 schreef RoaRRR het volgende:
Het feit dat het iets eerder open is gegaan dan andere jaren en er op donderdag minder mensen dan vorig jaar gekomen zijn heeft ervoor gezorgd dat de doorstroming dit jaar erg goed was.


Sprak een beveiliger en die vertelde dat er vorig jaar op donderdag 17.000 man kwam en dit jaar 25.000 man dus jou verhaal klopt dan niet helemaal
pi_85656722
Wij stonden ook op een parkeerterrein helemaal achteraan en we hadden al een gevoel dat we het niet voor 5 uur gingen redden, maar er waren een paar gasten die 2 hekken hadden weggehaald waardoor we in 1 keer op de taxi standplaats aan kwamen en dus gelijk de weg op, helemaal top ^O^

We zagen al wel ondertussen beveiliging er naar toe rennen om het te fixen :)

verder bij aankomst binnen 5 minuten geparkeerd en ook heel even voor de entree gewacht, was een error met kaartjes scannen ofzo (was rond 5 uur denk ik)....
O+ BlaBlub O+
pi_85677627
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 14:03 schreef Luni het volgende:

[..]

Sprak een beveiliger en die vertelde dat er vorig jaar op donderdag 17.000 man kwam en dit jaar 25.000 man dus jou verhaal klopt dan niet helemaal
Hoe weet die beveiliger dat? Mijn bron is namelijk iets betrouwbaarder ;)

Vorig jaar zijn er 37.000 man op donderdag ( tot 0.00 ) binnen gekomen. Dit jaar +/- 33.000.

Dit weet ik zeker omdat ik zelf de tellers van de toegangspoortjes kon checken.
Realiteit is een illusie die ontstaat bij een gebrek aan alcohol
  woensdag 25 augustus 2010 @ 09:26:52 #24
150897 ebeaydojraes
Gek Zijn Is Gezond (.nl)
pi_85677874
maandag drama idd. 3 uur stilgestaan op de parking. rest ging goed. maar komt ook beetje door "ander publiek" en "betere spreiding" ...
- "Was Ik Maar Een Dichter, Dan Kon Ik Dichter Bij Jou Zijn!"
- 'ye cannae change the laws of physics'
Licentie:http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/nl/
pi_85678152
Ik ben donderdag avond rond 23.00 aangekomen met de auto . Kon toen meteen doorlopen bij de polsbandjes. Waar niemand gecontroleerd werd op drank/drugs. Een vriendin die een dag later kwam werd wel gecontroleerd en had drie pillen bij zich, die heeft nu een aantekening in haar paspoort en moest 150e boete betalen, maar mocht toen wel het terrein op. Best een domper voor haar en misschien wel eentje met gevolgen voor carriere. Ook vrij zielig van de politie. Er was blijkbaar bij de ingang een complete politiepost ingericht met computers met internet voor de mensen die hun id niet bij zich hadden en dit dan konden laten mailen. Ze zag daar ook dat een kerel die blijkbaar erg veel bij zich had naar politiebureau lelystad werd afgevoerd.
Op maandagochtend met pendelbussen naar t harde konden we meteen instappen. Tien minuten op de trein gewacht. Echt prima geregeld.

Alleen maar 1 bier punt bij de alpha vond ik wel irritant weinig.
pi_85679300
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 09:38 schreef bierjoost het volgende:
Ook vrij zielig van de politie.
Mmm... je weet toch dat er eventuele consequenties zitten aan verboden substantie bezit, op de blaren zitten hoort er ook gewoon bij :D
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_85680721
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 09:38 schreef bierjoost het volgende:
Ik ben donderdag avond rond 23.00 aangekomen met de auto . Kon toen meteen doorlopen bij de polsbandjes. Waar niemand gecontroleerd werd op drank/drugs. Een vriendin die een dag later kwam werd wel gecontroleerd en had drie pillen bij zich, die heeft nu een aantekening in haar paspoort en moest 150e boete betalen, maar mocht toen wel het terrein op. Best een domper voor haar en misschien wel eentje met gevolgen voor carriere. Ook vrij zielig van de politie. Er was blijkbaar bij de ingang een complete politiepost ingericht met computers met internet voor de mensen die hun id niet bij zich hadden en dit dan konden laten mailen. Ze zag daar ook dat een kerel die blijkbaar erg veel bij zich had naar politiebureau lelystad werd afgevoerd.
Op maandagochtend met pendelbussen naar t harde konden we meteen instappen. Tien minuten op de trein gewacht. Echt prima geregeld.

Alleen maar 1 bier punt bij de alpha vond ik wel irritant weinig.
Beetje dom van je vriendin, kom al jaren op dancefeesten en Lowlands, ben nog nooit gepakt, beter wegstoppen en ze zullen je nooit pakken!
pi_85681671
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 09:38 schreef bierjoost het volgende:
Alleen maar 1 bier punt bij de alpha vond ik wel irritant weinig.
Er was aan weerszijde van de Alpha een bierpunt. :)
pi_85681782
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 11:30 schreef itchycoo het volgende:

[..]

Er was aan weerszijde van de Alpha een bierpunt. :)
Ben niet bij de Alpha geweest dit jaar, maar normaal reden ze er toch ook met die karretjes?
pi_85682868
't Harde was heeeeel langzaam, kwam om 12 uur aan en om 3 uur zaten we in de bus. Duurde een uurtje. Op LL aangekomen duurde het een halfuurtje voor we binnen waren en om half 5 stond alles. Terugweg had ik meteen een bus, duurde weer een uur, dit keer naar Lelystad. Er stonden alleen fucking chagrijnige mensen van de NS te controleren, verpestte de sfeer een beetje.
  woensdag 25 augustus 2010 @ 12:03:17 #31
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_85682940
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 11:30 schreef itchycoo het volgende:

[..]

Er was aan weerszijde van de Alpha een bierpunt. :)
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 11:34 schreef Luni het volgende:

[..]

Ben niet bij de Alpha geweest dit jaar, maar normaal reden ze er toch ook met die karretjes?
Allebei correct.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_85682983
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 11:34 schreef Luni het volgende:

[..]

Ben niet bij de Alpha geweest dit jaar, maar normaal reden ze er toch ook met die karretjes?
Dit jaar ook gewoon.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_85683055
Best vaag trouwens, wij waren met 20 minuten van de parkeerplaats af bij vertrek. Maar hoorde bij het wegrijden wel al op de radio dat er al mensen uren stonden te wachten :?
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_85683524
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 12:05 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Best vaag trouwens, wij waren met 20 minuten van de parkeerplaats af bij vertrek. Maar hoorde bij het wegrijden wel al op de radio dat er al mensen uren stonden te wachten :?
Dan stond je vast niet op P3.

Ik was om 11.00 uur bij mijn auto en om 15.00 uur van de parkeerplaats af om vervolgens om ongeveer 15.45 uur weer op de normale weg te zijn.

Dat heb ik echt nog nooit meegemaakt bij Lowlands
pi_85684331
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 12:19 schreef HansvD het volgende:

[..]

Dan stond je vast niet op P3.

Ik was om 11.00 uur bij mijn auto en om 15.00 uur van de parkeerplaats af om vervolgens om ongeveer 15.45 uur weer op de normale weg te zijn.

Dat heb ik echt nog nooit meegemaakt bij Lowlands
Volgens mij stonden we inderdaad niet op P3. Wij zijn ook ergens rond 11.00 uur vertrokken :D
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
  woensdag 25 augustus 2010 @ 12:48:53 #36
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_85684559
Wij stonden zeg maar dicht tegen het terrein op de parkeerplaats langs de weg waar De Brug overheen gaat. Omdat er mensen provisorisch een opening hadden geforceerd konden we na 2 uur via de bussluis 'ontsnappen' :D

Vrienden van ons belden om 16:00 ongeveer dat ze van de parkeerplaats af reden. We kwamen rond 12 uur bij de onze auto's aan.

Volgend jaar toch maar even de auto verplaatsen op vrijdagmiddag. :D

Bij het hek echt geen problemen gehad dit jaar. Ook met de auto op de heenweg niet heel lang op de dijk gestaan! Was goed geregeld dit jaar! _O_
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_85684613
Twee uur om binnen te komen en nog geen 5 minuten om p1 af te komen. TOP
pi_85686167
Binnen een uurtje alle spullen binnen op vrijdag, en zondagavond rustig kunnen wegrijden. We zijn nooit op vrijdag gekomen en op zondag gegaan, maar er is wel wat voor te zeggen. Ook geen idiote rijen om eten en drinken te halen :) Het kostte wel erg veel moeite om geld te pinnen (pinautomaat bij de festivalingang deed 't vaak niet), en de mobiele pin bij de merchandise werkte vaak ook niet.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_85686246
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 10:46 schreef HansvD het volgende:
Donderdag prima, maandag dikke dikke drama.

4 uur stil gestaan op P3, terwijl ik normaal altijd met een uurtje weg was.

Zo slecht als maandag heb ik het nog nooit meegemaakt.
Dat heb ik wel vaker meegemaakt, maar je moet weten dat op P3 en P4 aan de andere kant ook nog een uitgang is, die zowaar dit jaar opengesteld was met een verkeersregelaar erbij. Maar soms sta je dan op het verkeerde parkeerveld en kun je nog niet die shortcut nemen.
pi_85686383
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 13:25 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
Binnen een uurtje alle spullen binnen op vrijdag, en zondagavond rustig kunnen wegrijden. We zijn nooit op vrijdag gekomen en op zondag gegaan, maar er is wel wat voor te zeggen. Ook geen idiote rijen om eten en drinken te halen :) Het kostte wel erg veel moeite om geld te pinnen (pinautomaat bij de festivalingang deed 't vaak niet), en de mobiele pin bij de merchandise werkte vaak ook niet.
Wat een ellende, die pinautomaten. Moest op donderdag al sigaretten halen, maar ik had geen contant bij me. Uiteindelijk wat kleingeld bij elkaar gesprokkeld.
Op vrijdag deed ie het nog niet, toen maar aan een random iemand gevraagd of ie muntjes wilde ruilen voor geld. En daarna vonden we 20 euro op de grond :')
pi_85687082
Toen ik rond half 10 van p3 aanreed begon de rij zich al te vormen, en de mensen die met ons mee waren die 3 kwartier later vertrokken hebben een hele tijd vastgestaan.
Vrijdag begin van de dag was het trouwens behoorlijk druk bij de barren, vooral bij de Grolsch.
  woensdag 25 augustus 2010 @ 13:49:38 #42
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_85687152
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 13:47 schreef JackHerrer het volgende:
Vrijdag begin van de dag was het trouwens behoorlijk druk bij de barren, vooral bij de Grolsch.
Zondag ochtend om 11 uur kon ik overal zo doorlopen! :P Wij zijn die vrijdag terug gelopen naar de camping supermarkt en hebben daar een tijd 'aan de bar gestaan'! :D Was ook erg gezellig.

*O*
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_85687449
Ik had besloten om op vrijdagmiddag de c1000 te overvallen in Biddinghuizen,in mijn zoektocht naar sterke drank. Achteraf heeft mij dit 4 uur gescheeld, want ik belande op de achterste parkeerplaats naast de campercamping. Ik lag om een uur of 16.00 lekker in mijn bedje terwijl maten van me pas om 20.00 thuis waren!
pi_85687450
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 13:49 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Zondag ochtend om 11 uur kon ik overal zo doorlopen! :P Wij zijn die vrijdag terug gelopen naar de camping supermarkt en hebben daar een tijd 'aan de bar gestaan'! :D Was ook erg gezellig.

*O*
Ik ben maar aan de whiskey cola gegaan, want daar stond niemand.
pi_85687495
Mwah, donderdag kwamen er in t Harde echt verdomd weinig bussen hoor. Ik kwam om 15:30 aan, en moest nog een half uurtje wachten op mn vrienden die uit de richting Groningen kwamen, maar in dat halve uur heb ik slechts 2 bussen gezien. De rij werd constant langer.

Wij hebben voor 40 euro maar een taxibusje gepakt, heerlijk :Y

De terugweg heb ik de pendelbus naar Lelystad gepakt, rond 9:30 op de maandag. Ik kon zo instappen, perfect geregeld ^O^
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 25 augustus 2010 @ 21:52:25 #46
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_85706445
De dijk ging echt absurd vroeg open, bij de ingang waren ze duidelijk nog niet klaar. Maargoed daar nog een half uurtje staan wachten..... terug zoals gebruikelijk geen rij.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_85777007
Do kwamen we om 18.45 op de parkeerplaats aan en om 19 uur liepen we camping 5 op.
Prima dus.

Ma waren we om 12 uur bij de auto,hebben we liggen slapen tot 16 uur.
Toen was de accu leeg en na hulp van de ANWB konden we wegrijden om 16.15.
De file wa stoen helemaal weg en om 19 uur waren we weer terug in maastricht.

Qua reizen en wachttijden was dit de beste LL ooit ( van de 6)
pi_85777634
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 13:56 schreef JackHerrer het volgende:


Ik ben maar aan de whiskey cola gegaan, want daar stond niemand.
Volgens het barmeisje klaagde er veel klanten over de smaak...."tja het is geen BaCo" was mijn antwoord. Hopelijk hebben ze volgend jaar een lekkere Schotse whisky. JD is wel te drinken maar mijn favoriete blend is het niet.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_85778666
quote:
Op vrijdag 27 augustus 2010 17:16 schreef xenobinol het volgende:

[..]

Volgens het barmeisje klaagde er veel klanten over de smaak...."tja het is geen BaCo" was mijn antwoord. Hopelijk hebben ze volgend jaar een lekkere Schotse whisky. JD is wel te drinken maar mijn favoriete blend is het niet.
Black label :Y Deze JD zooi kwam uit blik, meestal voordat je het drankje kreeg was de cola al dood en dus niet te pruimen
Op 31-12-2010 20:01 schreef ViezeFreddiey
meest baas van FoK 2010 _O_
pi_85779729
quote:
Op vrijdag 27 augustus 2010 17:52 schreef willemwaus het volgende:

[..]

Black label :Y Deze JD zooi kwam uit blik, meestal voordat je het drankje kreeg was de cola al dood en dus niet te pruimen
Ik weet het niet hoor.... ik krijg altijd hoofdpijn na de consumptie van een fles JW, ongeacht de kleur ;)
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
  vrijdag 27 augustus 2010 @ 20:58:44 #51
258616 Mr.DD
Yes, it is me.
pi_85784771
Vertrok 11 uur uit omgeving Utrecht, stond om 1 uur op het terrein ofzo. Heeeel netjes.
Bovenstaande is in geheel voorzien van een Gooise r, gaarne deze meenemen bij het lezen.
pi_85793104
heen weg was zeker heerlijk. geen file op het dijkje en binnen 15 min binnen.

terug maandag minder. zaten voor 11 uur in de auto en waren om 6 uur thuis.
inplaats van 2 uur rijden. ze deelden zelfs flesjes water uit op het parkeerterrein.

modder lag er niet iig niet dat ik mensen gezien heb die vaststonden.
wel stilstonden:P wijzelf ook:s accu leeg van 2 uur muziek luisteren zonder
de moter aan. niet slim maar we waren niet de enige.
wegenwacht reed keurig van auto naar auto kriskras over het terrein:P
en gelukkig waren wij lid dus 3 minuten werk en koste geen geld.
pi_85794090
Hebben afgelopen maandag mensen die auto nog gezien waar met een touw een kliko aan vast gebonden was en waar mensen in zaten toen die aan het rijden was? :D
  Moderator zaterdag 28 augustus 2010 @ 11:31:10 #54
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_85801595
Ik heb goede ervaringen met de doorstroming dit jaar :) donderdag bij 't harde een paar uur moeten wachten maar dat kwam door een ongeluk waardoor de bussen er niet langs konden. Op de terugweg konden we meteen instappen en stond de trein ook al klaar :) voortaan dus met het OV, vorig jaar met de auto 4 uur stilgestaan in de brandende zon en dat doe ik liever niet nog eens...
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_85801834
Terug heel soepel, vriendin haalde auto op van personeelsparkeerterrein, pikte mij op bij kiss&ride, zij mocht wel naar links afslaan, en rijden maar :)
  zaterdag 28 augustus 2010 @ 16:31:50 #56
79665 Gewoonik
Streng maar rechtvaardig
pi_85808866
quote:
Op woensdag 25 augustus 2010 12:48 schreef SicSicSics het volgende:
Wij stonden zeg maar dicht tegen het terrein op de parkeerplaats langs de weg waar De Brug overheen gaat. Omdat er mensen provisorisch een opening hadden geforceerd konden we na 2 uur via de bussluis 'ontsnappen' :D

Vrienden van ons belden om 16:00 ongeveer dat ze van de parkeerplaats af reden. We kwamen rond 12 uur bij de onze auto's aan.

Volgend jaar toch maar even de auto verplaatsen op vrijdagmiddag. :D

Bij het hek echt geen problemen gehad dit jaar. Ook met de auto op de heenweg niet heel lang op de dijk gestaan! Was goed geregeld dit jaar! _O_
we stonden bij de bus ingang te zeuren om een generaal pardon, die kwam gelukkig ongeveer 45 min nadat de dijk was open gegaan. maandag geen problemen, daar we zondagavond weg gingen.
Met vriendelijke groet,
Gewoonik
pi_85810634
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 16:31 schreef Gewoonik het volgende:

[..]



we stonden bij de bus ingang te zeuren om een generaal pardon, die kwam gelukkig ongeveer 45 min nadat de dijk was open gegaan. maandag geen problemen, daar we zondagavond weg gingen.
Dan hebben wij elkaar zeker gezien. Ik stond daar namelijk ook bij die kampwacht :D
pi_85822810
quote:
Op dinsdag 24 augustus 2010 09:36 schreef Irien het volgende:
Heen: tweeënhalf uur op bus staan wachten bij 't Harde. Druk!!! Wel gezellig hoor, mooi weer, etc. Hoorde later dat de bussen door een ongeluk op de weg vertraging hadden. En inderdaad, na die tweeënhalf uur kwam er ineens een hele karavaan aan.

Daarna ging het supervlot. Geen rij :D Ik heb geen idee waar het aan lag. Betere spreiding van publiek? poort + campings eerder opengegooid? Minder controle? In ieder geval was het heel fijn ^O^
Ik denk dat wij op de heenweg tegelijkertijd op 't Harde stonden, erg frusterend dat er meer dan een half uur geen enkele bus kwam terwijl er iets van 800 man stonden te wachten (zo niet meer).

Maar als het een ongeluk was... ja valt niet zoveel aan te doen natuurlijk.
buitenlanders zijn lui! en, ze nemen al onze banen in !!!!
pi_85828901
Jawel, taxi pakken voor 40 euro :)

Daar pasten 7 mensen in.

Snap echt niet dat mensen serieus 2.5 uur gaan wachten in t harde.
  zondag 29 augustus 2010 @ 15:24:07 #60
79665 Gewoonik
Streng maar rechtvaardig
pi_85834068
quote:
Op zaterdag 28 augustus 2010 17:49 schreef stbabylon het volgende:

[..]

Dan hebben wij elkaar zeker gezien. Ik stond daar namelijk ook bij die kampwacht :D
Toevallig, mijn broer en ik hadden besloten om het maar bij een milde vorm van autiisme te laten.
Met vriendelijke groet,
Gewoonik
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')