stelletje idiotenquote:Op woensdag 25 augustus 2010 13:12 schreef spuitje het volgende:
[..]
Hij was gestopt maar zijn trouwe fans hebben hem gesmeekt terug te komen.
Hij had de geschiedenis in kunnen gaan als een cult-held, maar nee hij moest de Heintje Davids uithangenquote:Op woensdag 25 augustus 2010 13:14 schreef Toverheks het volgende:
[..]
hij maakt gewoon een doorstart zo als dat heet, let maar op opa komt terug als nooit tevoren, met avond vullende prog.
Tsja, Opa wil gen relle op zijn monitortje, Opa wil Slappe (heineke)Thee en sije sokke breien...dan wordt het vanzelf rustig!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:49 schreef Jian het volgende:
Niet veel te beleven rond Opa meer, het gaat uit als een nachtkaars![]()
Hij had ook op het hoogtepunt van zijn roem moeten stoppen
Yep, we kijken nu naar een damespoes op een aquarium terwijl opa volgens even bij aan het tanken is en de frustratie van een gepikte chat ofzoiets eruit zuipt.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:01 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Tsja, Opa wil gen relle op zijn monitortje, Opa wil Slappe (heineke)Thee en sije sokke breien...dan wordt het vanzelf rustig!
Noppes, hij snapt het even niet, iemand heeft volgens hem zijn wachtwoord etc whatever gejat enzquote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:20 schreef spuitje het volgende:
Snorremans heeft de boel een beetje in de war geloof ik, hij is niet blij!
Hij heeft in het verleden zijn inloggegevens en ww aan meerdere mensen gegeven als hij weer eens iets niet begreep. En blijkbaar begrijpt hij dus ook niet dat regelmatig je ww veranderen (vooral als je ruzie hebt met zo iemand) handig kan zijn.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:24 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Noppes, hij snapt het even niet, iemand heeft volgens hem zijn wachtwoord etc whatever gejat enz![]()
Het is weer een zooitje zeg maar.
okequote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:55 schreef spuitje het volgende:
[..]
Hij heeft in het verleden zijn inloggegevens en ww aan meerdere mensen gegeven als hij weer eens iets niet begreep. En blijkbaar begrijpt hij dus ook niet dat regelmatig je ww veranderen (vooral als je ruzie hebt met zo iemand) handig kan zijn.
Hij wil wel rellen op een andere goedlopende chat...dat dan weer wel natuurlijk.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 14:01 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Tsja, Opa wil gen relle op zijn monitortje, Opa wil Slappe (heineke)Thee en sije sokke breien...dan wordt het vanzelf rustig!
Hoe snijdt ie dat dan met dat bord zo op één hand? Laat me raden, het is door oma voorgesneden ....quote:Op woensdag 25 augustus 2010 17:55 schreef Pearlbitch het volgende:
Het is etenstijd in Huize Opaatje. Op het menu staat cordon bleu en dat smaakt natuurlijk het lekkerst van een Ajaxbord.
Dat het lekker is blijkt wel uit de belangstelling die Opa heeft
[ afbeelding ]
Deed jij nou net 4-Op-Een-Rij in de Oop-Topic?quote:
Jawel hoor, staat prima zo en zowaar het juiste gequoot dit keer, inhoudelijk is het verder bagger natuurlijk, maar ik begrijp, ik kan ook weer niet het onmogelijke van je vragen natuurlijkquote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:47 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Deed jij nou net 4-Op-Een-Rij in de Oop-Topic?Alles goed verder?
Staat deze qoute goed hier trouwens?
Tsss... Een ouwe man een beetje peste hé? ken je wel?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:57 schreef Jian het volgende:
oop zit een potje te janken, ach gut![]()
En het Ajaxlied gaat op !
Ik ben ontroerd man, als Ajax speelt zijn wij Amsterdammers één, zelfs jij hoort er dan bij Gherquote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:08 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Tsss... Een ouwe man een beetje peste hé? ken je wel?
Tsja.. dé zwakke plek!! Kut!quote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:12 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ben ontroerd man, als Ajax speelt zijn wij Amsterdammers één, zelfs jij hoort er dan bij Gher
Tja, de de beste man is waarschijnlijk nooit in Parijs geweest..........quote:Op woensdag 25 augustus 2010 23:10 schreef Jian het volgende:
Oop gooit "Geef mij maar Amsterdam" erin
"Da's mooier dan Parijs" en daar heeft ie gelijk in natuurlijk
Heb die chat even gevolgd, maar het is te erg voor woorden, ze vechten elkaar de tent uit! En dan zijn er nog een paar chats waar je ook weer hetzelfde groepje ziet verschijnen. Wat sommigen vanmiddag op die Bompaatje chat durfden te zeggen vond ik echt veel te ver gaan, ze vergeten duidelijk dat er ook mensen meelezen die er helemaal niets mee te maken of er van af weten. En dan worden er zo even een aantal prive zaken die chat op gegooid. Jee, die Snorremans heeft met zijn stream en banbeleid wel wat los gemaakt zeg, niet normaal meer!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:01 schreef Pearlbitch het volgende:
Hilariteit op de chat bij de buren. Stookster Doornroosje denkt dat haar man (die ook Leo heet) hier op FOK! op de foto staat en ze wil er werk van gaan maken en ze schijnt behoorlijk aan het stoken te zijn.
Oop kan er niet mee zitten, zoals op onderstaande foto's blijkt.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is te zielig voor woorden ..quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:42 schreef spuitje het volgende:
[..]
Heb die chat even gevolgd, maar het is te erg voor woorden, ze vechten elkaar de tent uit! En dan zijn er nog een paar chats waar je ook weer hetzelfde groepje ziet verschijnen. Wat sommigen vanmiddag op die Bompaatje chat durfden te zeggen vond ik echt veel te ver gaan, ze vergeten duidelijk dat er ook mensen meelezen die er helemaal niets mee te maken of er van af weten. En dan worden er zo even een aantal prive zaken die chat op gegooid. Jee, die Snorremans heeft met zijn stream en banbeleid wel wat los gemaakt zeg, niet normaal meer!
En nu schijnt ook zuignapje een eigen chat te hebben? Je zult het allemaal maar bij willen houden! Ik niet dus.
Eigenlijk heeft dit helemaal niets met Opaatje te maken. Dit is oud zeer dat al is ontstaan tijdens De Gouden Kooi. Streamers en forummers vochten elkaar de tent uit, werden geband, startten eigen fora en kwamen vervolgens gewoon over en weer bij elkaar op bezoek om elkaar verrot schelden en oude koeien uit de sloot te halen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:42 schreef spuitje het volgende:
[..]
Heb die chat even gevolgd, maar het is te erg voor woorden, ze vechten elkaar de tent uit! En dan zijn er nog een paar chats waar je ook weer hetzelfde groepje ziet verschijnen. Wat sommigen vanmiddag op die Bompaatje chat durfden te zeggen vond ik echt veel te ver gaan, ze vergeten duidelijk dat er ook mensen meelezen die er helemaal niets mee te maken of er van af weten. En dan worden er zo even een aantal prive zaken die chat op gegooid. Jee, die Snorremans heeft met zijn stream en banbeleid wel wat los gemaakt zeg, niet normaal meer!
En nu schijnt ook zuignapje een eigen chat te hebben? Je zult het allemaal maar bij willen houden! Ik niet dus.
Ergens heb je wel gelijk. Maar ik vraag me af waarom die mensen elkaar zo blijven zieken? Ik kwam graag op de chat van Peter en Babs, maar de lol is er echt goed af! En Snorremans heeft daar zeker aan bijgedragen door zijn gescheld en getier op zijn eigen chat.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:58 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft dit helemaal niets met Opaatje te maken. Dit is oud zeer dat al is ontstaan tijdens De Gouden Kooi. Streamers en forummers vochten elkaar de tent uit, werden geband, startten eigen fora en kwamen vervolgens gewoon over en weer bij elkaar op bezoek om elkaar verrot schelden en oude koeien uit de sloot te halen.
Tijdens Studio Vlemmix ging het vrolijk verder en nu dus bij Opaatje en aanverwante streams/chats.
Het is erg sfeerbepalend, om niet te zeggen sfeerverziekend. Peter en Babs hebben er ook niet voor niets de brui aan gegeven.
Wat een héérlijke tijd was dat!!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:58 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft dit helemaal niets met Opaatje te maken. Dit is oud zeer dat al is ontstaan tijdens De Gouden Kooi. Streamers en forummers vochten elkaar de tent uit, werden geband, startten eigen fora en kwamen vervolgens gewoon over en weer bij elkaar op bezoek om elkaar verrot schelden en oude koeien uit de sloot te halen.
Tijdens Studio Vlemmix ging het vrolijk verder en nu dus bij Opaatje en aanverwante streams/chats.
Het is erg sfeerbepalend, om niet te zeggen sfeerverziekend. Peter en Babs hebben er ook niet voor niets de brui aan gegeven.
Leugenaar...quote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:04 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ergens heb je wel gelijk. Maar ik vraag me af waarom die mensen elkaar zo blijven zieken? Ik kwam graag op de chat van Peter en Babs, maar de lol is er echt goed af! En Snorremans heeft daar zeker aan bijgedragen door zijn gescheld en getier op zijn eigen chat.
Daarom zei ik afgelopen week op de chat van Peter ook dat ik vertrek als bepaalde personen verschijnen, ik heb gewoon geen zin in dat eeuwige geouwehoer!
Zal jij wetenquote:
We starten graag UnBan-acties hoor! Sommige kosten wat tijd... maar je moet er wát voor over hebben om in de top 10 te willen blijven!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:23 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zal jij wetenMaar ik log dus echt niet meer in als ik zie dat bepaalde personen ingelogd staan en als bepaalde personen verschijnen vertrek ik, veel beter voor mij. Kan immers gewoon mee blijven lezen
Ga gerust je gangquote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:26 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
We starten graag UnBan-acties hoor! Sommige kosten wat tijd... maar je moet er wát voor over hebben om in de top 10 te willen blijven!
Hmm.. met Hero als Mod.. jaja een soort leerling-rellert die voor zichzelf begonnen is maar de Stream werk niet erg mee...?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:53 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ga gerust je gangMaar weer een chat erbij dus waar je iemand verbaal af mag maken, wat een lol zeg!
![]()
http://www.ustream.tv/channel/schijtduif
da's minderquote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:21 schreef spuitje het volgende:
[..]
Momenteel gewoon even nergens geloof ik, ze houden nu allemaal weer erg van elkaar
Chatwhisper is unbaned,,maar .FR en die beequeen en de anderen blijven erop staan ,zij snor met een boze stem.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:21 schreef spuitje het volgende:
[..]
Momenteel gewoon even nergens geloof ik, ze houden nu allemaal weer erg van elkaar
Ga nou niet de verbaasde uithangen, je weet drommels goed wat er nodig is voor een fatsoenlijke gezellige rel...quote:
Bij gebrek aan beter een eigen RLS creërenquote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:58 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Eigenlijk heeft dit helemaal niets met Opaatje te maken. Dit is oud zeer dat al is ontstaan tijdens De Gouden Kooi. Streamers en forummers vochten elkaar de tent uit, werden geband, startten eigen fora en kwamen vervolgens gewoon over en weer bij elkaar op bezoek om elkaar verrot schelden en oude koeien uit de sloot te halen.
Tijdens Studio Vlemmix ging het vrolijk verder en nu dus bij Opaatje en aanverwante streams/chats.
Het is erg sfeerbepalend, om niet te zeggen sfeerverziekend. Peter en Babs hebben er ook niet voor niets de brui aan gegeven.
Sssssssssssttttttt..................de naam die begint met een Z en eindigt op uignapje moet je hier niet noemen, vindt ze niet leuk. Ze heeft hier namelijk een ban en kan dus niet reageren. Krijg je er straks op 1 van de vele chats van langs!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:56 schreef horenzienenzwijgen het volgende:
[..]
Chatwhisper is unbaned,,maar .FR en die beequeen en de anderen blijven erop staan ,zij snor met een boze stem.
Kijken hoelang dit stand houd, zuignapje is in de wolken die heeft het allemaal voor elkaar gekregen.....not dus.
.FR is Friesland en "die andere" is Kopie Kutquote:Op donderdag 26 augustus 2010 20:56 schreef horenzienenzwijgen het volgende:
[..]
Chatwhisper is unbaned,,maar .FR en die beequeen en de anderen blijven erop staan ,zij snor met een boze stem.
Kijken hoelang dit stand houd, zuignapje is in de wolken die heeft het allemaal voor elkaar gekregen.....not dus.
Opa mag schelden en tieren wat hij wil, want zoals je al zegt: het is zijn eigen chat en wie het niet aanstaat die hoeft niet in te loggen op die chat.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 18:04 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ergens heb je wel gelijk. Maar ik vraag me af waarom die mensen elkaar zo blijven zieken? Ik kwam graag op de chat van Peter en Babs, maar de lol is er echt goed af! En Snorremans heeft daar zeker aan bijgedragen door zijn gescheld en getier op zijn eigen chat.
Pardon rechtvaardigheidsgevoel...ja das een goeie ..die ouwe zak moet gewoon overal gelijk in hebben en als dat niet lukt krijg je een ban voor je kiezen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 22:04 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Opa mag schelden en tieren wat hij wil, want zoals je al zegt: het is zijn eigen chat en wie het niet aanstaat die hoeft niet in te loggen op die chat.
Opa maakt verder alleen de fout om overal op in te gaan. Bij elke vermeende misstand speelt zijn rechtvaardigheidsgevoel op en wil hij partij kiezen voor degene die in zijn ogen gelijk heeft. En wie dat doet wordt zelf aangepakt. Ik weet nog goed dat Babs een keer ingreep in een ruzie op de chat: toen had zij het ineens gedaan. De dames zijn er namelijk heel goed in om andere mensen mee te trekken in hun vete. Daar zijn overigens beide kampen even goed in.
Vraagt hij dat soort dingen echt??? Maar het gaat hem toch geen ene malle moer aan?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 22:26 schreef Chanel5 het volgende:
Hij moet er nog even achter komen dat mensen zelf uitmaken waar ze chatten, met wie ze chatten en waar ze streamen en dat dat per definitie niet betekent dat je hem niet mag...Dwingende vragen waarom je zijn stream niet aan hebt en waarom je met bepaalde mensen chat zorgen er niet voor dat hij geliefder wordt dus is het geheel zijn eigen schuld dat mensen een hekel aan hem krijgen of gewoon afhaken.
Ja, een tijd geleden zat ik op de chat, hij vroeg of ik zijn stream niet aanhad, want ik begreep bij god niet waarover hij het had op de chat. Ik dus gezegd nee heb de stream niet aan. Toen werd mij gevraagd of ik met bepaalde personen op Fok! sprak(noem ff geen namen) heb toen gezegd dat ik idd met die personen spreek. Niet vaak maar toch!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 22:52 schreef spuitje het volgende:
[..]
Vraagt hij dat soort dingen echt??? Maar het gaat hem toch geen ene malle moer aan?
Dus op zijn chat mag hij echt alles zeggen wat hij wil? En als mensen daarop op een andere chat reageren (of hier) omdat ze bij Snorremans niet welkom zijn dan mag hij ze nogmaals enge ziektes en de dood wensen?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 22:04 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Opa mag schelden en tieren wat hij wil, want zoals je al zegt: het is zijn eigen chat en wie het niet aanstaat die hoeft niet in te loggen op die chat.
Opa maakt verder alleen de fout om overal op in te gaan. Bij elke vermeende misstand speelt zijn rechtvaardigheidsgevoel op en wil hij partij kiezen voor degene die in zijn ogen gelijk heeft. En wie dat doet wordt zelf aangepakt. Ik weet nog goed dat Babs een keer ingreep in een ruzie op de chat: toen had zij het ineens gedaan. De dames zijn er namelijk heel goed in om andere mensen mee te trekken in hun vete. Daar zijn overigens beide kampen even goed in.
Nee, deze dingen zei hij op Peters' chat, ik zit niet op zijn chat...quote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:26 schreef spuitje het volgende:
[..]
Dus op zijn chat mag hij echt alles zeggen wat hij wil? En als mensen daarop op een andere chat reageren (of hier) omdat ze bij Snorremans niet welkom zijn dan mag hij ze nogmaals enge ziektes en de dood wensen?
En het gaat me eigenlijk niet eens om hem hoor, maar zag vanmiddag dingen op een bepaalde chat voorbij komen waarvan ik dacht: dit is zo prive, dit gooi je toch niet zomaar op internet? Nou wel dus.
En dan ineens zijn ze allemaal weer lief en lekker met elkaar. Tot de volgende rel.
edit
Net even gekeken, maar het gaat dus gewoon nog door. Nou ja, ik ga gewoon slapen, ze zoeken het maar uit met zijn allen.
Dat is geloof ik wel een beetje het idee. Opa en een paar anderen mogen iedereen en alles tot op het bot afbreken, maar als er iets over hen wordt gezegd is dat vreselijk onrechtvaardig, oneerlijk, huigelachtig etc en zou je je kapot moeten schamen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:26 schreef spuitje het volgende:
[..]
Dus op zijn chat mag hij echt alles zeggen wat hij wil? En als mensen daarop op een andere chat reageren (of hier) omdat ze bij Snorremans niet welkom zijn dan mag hij ze nogmaals enge ziektes en de dood wensen?
En het gaat me eigenlijk niet eens om hem hoor, maar zag vanmiddag dingen op een bepaalde chat voorbij komen waarvan ik dacht: dit is zo prive, dit gooi je toch niet zomaar op internet? Nou wel dus.
En dan ineens zijn ze allemaal weer lief en lekker met elkaar. Tot de volgende rel.
edit
Net even gekeken, maar het gaat dus gewoon nog door. Nou ja, ik ga gewoon slapen, ze zoeken het maar uit met zijn allen.
Dat dus!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:45 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat is geloof ik wel een beetje het idee. Opa en een paar anderen mogen iedereen en alles tot op het bot afbreken, maar als er iets over hen wordt gezegd is dat vreselijk onrechtvaardig, oneerlijk, huigelachtig etc en zou je je kapot moeten schamen.
Hele fijne, zonnige of wat je maar wenst vaklantie toegewenst!!!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:57 schreef Fiepoo het volgende:
ik ben even een weekje of 2 uit beeld (vakantie) en ik zie dat het steeds gezelliger wordt... Goed bezig FATTY!......
Dit komt mij bekend voor!!!! Het bovenste gedeelte dusquote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:01 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Ja, een tijd geleden zat ik op de chat, hij vroeg of ik zijn stream niet aanhad, want ik begreep bij god niet waarover hij het had op de chat. Ik dus gezegd nee heb de stream niet aan. Toen werd mij gevraagd of ik met bepaalde personen op Fok! sprak(noem ff geen namen) heb toen gezegd dat ik idd met die personen spreek. Niet vaak maar toch!
Ik werd toen voor huichelaar uitgemaakt......
Deze discussie duurde ff totdat een mod tussenbeide kwam. Hij had toen al gezegd geen excuses aan te bieden en ten lange leste kwamen die er wel.
Bang geworden? Toch twijfels over zijn uitlatingen? Ik weet het niet maar die excuses kwamen mij nogal geforseerd over. Dus dat...
Zie liever een lelijke ventquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 09:08 schreef Pearlbitch het volgende:
Als ik Opa's testbeeld zo 'ns bekijk moet ik toegeven dat darten eigenlijk best wel een leuke sport is.
[ afbeelding ]
Oorlog is altijd de motor geweest van de vooruitgang.. vrede levert niets op!quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 10:03 schreef Pearlbitch het volgende:
Ik zie het nou zo allemaal eens een jaartje of twee aan, maar wat mij opvalt is, dat als er ruzie en gedonder is op chats of fora, dat daar dan altijd een harde kern van oud-DGK streamers bij betrokken is. Het betreft vrijwel altijd een aantal notoire (ex)Nowlivers, een aantal permanent gebanden van VOL, al of niet gehergroepeerd op spin-off fora, die elkaar bij elke RLS of nieuw streamproject weer opzoeken en daar weer vrolijk verder gaan met hun oorlogjes en daarbij zoveel mogelijk nieuwe mensen bij probeert te betrekken.
Vaak worden er dan weer nieuwe argumenten gezocht en gevonden om zich in te graven in loopgraven, van waaruit op alles wat beweegt wordt gevuurd.
Met open vizier wordt er nauwelijks gestreden, want de mensen in kwestie veranderen ook regelmatig van chatname.
Je vraagt je weleens af of sommige mensen nou echt niet wijzer zijn
quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 10:03 schreef Pearlbitch het volgende:
Je vraagt je weleens af of sommige mensen nou echt niet wijzer zijn
Dus jij bent Dutch jij bent weg en Fatty-blob wordt niets aan gedaan in die wekenquote:Op donderdag 26 augustus 2010 23:57 schreef Fiepoo het volgende:
ik ben even een weekje of 2 uit beeld (vakantie) en ik zie dat het steeds gezelliger wordt... Goed bezig FATTY!......
Riep zij, onderwijl in elke had een vol oliekannetje meeslepend .....quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 10:03 schreef Pearlbitch het volgende:
Ik zie het nou zo allemaal eens een jaartje of twee aan, maar wat mij opvalt is, dat als er ruzie en gedonder is op chats of fora, dat daar dan altijd een harde kern van oud-DGK streamers bij betrokken is. Het betreft vrijwel altijd een aantal notoire (ex)Nowlivers, een aantal permanent gebanden van VOL, al of niet gehergroepeerd op spin-off fora, die elkaar bij elke RLS of nieuw streamproject weer opzoeken en daar weer vrolijk verder gaan met hun oorlogjes en daarbij zoveel mogelijk nieuwe mensen bij probeert te betrekken.
Vaak worden er dan weer nieuwe argumenten gezocht en gevonden om zich in te graven in loopgraven, van waaruit op alles wat beweegt wordt gevuurd.
Met open vizier wordt er nauwelijks gestreden, want de mensen in kwestie veranderen ook regelmatig van chatname.
Je vraagt je weleens af of sommige mensen nou echt niet wijzer zijn
quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 17:23 schreef Laysa het volgende:
Ik heb werkelijk geen flauw idee waar het over gaat of wie het is
Je vind 't erg, en vervolgens post je 't hiet met link en al zodat er nog een honderden mensen naartoe gaanquote:Op vrijdag 27 augustus 2010 17:10 schreef spuitje het volgende:
Hoe laag kun je gaan bij ruzies op verschillende chats? Nou, verdomde laag dus! Gisteren kwam er een nieuwe chat, nummer weet-ik-veel-hoeveel en daar heeft iemand een fotobewerking geplaatst. Ik hoop dat de persoon die dat heeft gedaan trots is op zich zelf. Maar ik vind het laag!
hier dus.
Vraag me trouwens af of dat zo maar mag, zonder toestemming een foto gebruiken voor zo iets? Geen idee eigenlijk.
O ja, voor de persoon die dit heeft gedaan: doe de volgende keer wat beter je best, dit lijkt echt nergens op! Lutser.
Dat heet toch spammen toch? Zo oud als de Internetwereld...quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 17:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Je vind 't erg, en vervolgens post je 't hiet met link en al zodat er nog een honderden mensen naartoe gaan?
Meis, ik volg het ook niet hoor.quote:
Worden we zelfs te oud voor de Trollewereld?? kolere...quote:Op vrijdag 27 augustus 2010 17:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
Meis, ik volg het ook niet hoor.![]()
Kijk zelden of nooit naar die loser, alleen als er een rel gemeld wordt. Maar dan ben ik meestal te laat.
al is het maar een kleintjequote:Op vrijdag 27 augustus 2010 18:09 schreef Jian het volgende:
Kom nou, wie is ´t en belangrijker kunnen we er een rel van maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |