ONGELOOFWAARDIG OF EEN DOMME PERSOON? dat ruik je toch wel gewoon?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 09:49 schreef Kper_Norci het volgende:
Goed verhaal voor de vrijdagochtend idd. In mijn vriendengroep ook een aantal kastpissers. Ook een gast die in een café zo'n pisbak van de muur trok, had ie net 2 maanden met zijn vriendinMaarja, schijnbaar vond ze hem toch wel leuk, paar jaar terug zijn ze getrouwd. Andere maat van me werd s'ochtends een keer wakker in de smurrie, dacht ie dat ie in zijn bed gekotst had, maar ja, boeien dacht ie, gewoon nog een half uur blijven liggen. Bleek het geen kots te zijn maar stront
Tja, als je de avond van te voren keihard gezopen hebt, dan word je niet bepaald heel helder en direct wakker, dus ik kan het wel begrijpen. Bovendien is het verhaal bevestigd door zijn zus en ouders. Diezelfde zus die ook een keer de badkamer kon schoonmaken nadat hij die ondergekotst had en weer was gaan slapenquote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:06 schreef IDONTWANNAKNOW het volgende:
[..]
ONGELOOFWAARDIG OF EEN DOMME PERSOON? dat ruik je toch wel gewoon?
Op zich toch niet zo'n probleem? Het lijkt me pas lastig worden als het er tegelijkertijd uit komt ..quote:Op vrijdag 31 mei 2013 15:54 schreef McBrannagh het volgende:
Ik heb wel eens gescheten over mijn eigen kots in de plee waardoor ik weer heftig moest kotsen.
Inderdaad lastig, ik spreek uit ervaringquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 15:28 schreef probeer het volgende:
[..]
Op zich toch niet zo'n probleem? Het lijkt me pas lastig worden als het er tegelijkertijd uit komt ..
Had mijn opa in het bejaardentehuis ook, die koos ervoor om te kotsen. Zat heel de deur onder de strontquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 15:51 schreef R-Tech het volgende:
[..]
Inderdaad lastig, ik spreek uit ervaring![]()
Diarree en kotsen tegelijk.. Kiezen tussen 2 kwaden..,. Dan maar proberen tussen je benen door te kotsen en oh wacht; daar staat een prullenbakje..
Heeft hij al gedaan. En toen maakte zijn vriendin het uit.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:09 schreef Gray het volgende:
Ik zou de volgende keer dat je langsgaat op z'n minst een bloemetje meenmemen.
Of een doekje.
Ah, topic was al even onderweg. Mogge Gray.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:40 schreef Chai het volgende:
[..]
Heeft hij al gedaan. En toen maakte zijn vriendin het uit.
Kan best hoor. Had een keer iemand op visite, die bleef pitten op de bank, want hij kon niet meer autorijden. Hij slaapwandelde altijd als ie teveel gedronken had. Maar dat was een keurige jongen, hij stond ineens midden in de nacht bij ons op de kamer en wilde gaan stofzuigen.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 12:28 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Geloof er niks van. Maar mooi verhaal ^^
Het was 6 jaar geleden al uitgegaan blinde.quote:Op dinsdag 5 juli 2016 16:34 schreef Opsonisatie het volgende:
HOE IS DIT AFGELOPEN IS TS NOG SAMEN MET DAT CHICKIE IN 2016
Misschien hebben ze goedmaakseks gehad en heeft TS nieuw bed gekocht voor zn (ex)schoonoudersquote:Op dinsdag 5 juli 2016 16:34 schreef Chai het volgende:
[..]
Het was 6 jaar geleden al uitgegaan blinde.
Vent hier uit het dorp was op de TT vorig jaar wat achterhoekers tegengekomen. Gezellig mee gedronken. Toen werd op een gegeven moment de polonaise ingezet en hij dus zijn glas neerzetten op de kruk en meehossen. Daarna is ie dus in z'n glas gaan zitten en bloedde hij als een rund. Die achterhoekers boden hem aan om met hem naar het ziekenhuis te gaan, maar dat vond hij niet nodig.quote:Op dinsdag 5 juli 2016 21:25 schreef flibber het volgende:
heerlijk verhaal als is het 6 jaar oud.
tja voor veel mensen zal een dergelijk scnenario moeilijk in te beelden zijn.
ik heb ooit eens een zuip wedstrijdje gehouden met slowaken....
Ik verloor, maar ik moest naar de wc...ik piste de hele wasmachine onder omdat ik schijnbaar dacht dat dat het uriniour was.
Helaas zijn er foto's van, dus dat word een moeilijk moment met trouwen
De volgende ochtend dikke kater maar 0% idee van wat ik had gedaan...
Ach ja, wasmachine onder zeiken valt mee ivm je schoonouders onder zeiken....
Maar kan erger....
2015....aanvang studentenjaar enschede...introductieweek.
een sjaars scoort een nieuwe studente.
eenmaal thuis is het meisje zo dronken dat de sjaars haar op de bank legt en in zijn eigen bed duikt.
volgende dag ligt er schijt op de tefal en is er met een donald duck de reet af geveegd....
das dus helaas waar, er zijn foto's van, sneu voor meisje.
Of een dame die aan de spuitpoep komt en de muren ff gaat sausen, ook daar waren helaas beelden van
je schoonouders onder zeiken valt dus wat dat betreft wel mee...
Ik ben wel benieuwd naar update TS, heeft hij haar ooit gesproken nadien en is dit voorval ook besproken?
quote:Op woensdag 6 juli 2016 13:09 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Vent hier uit het dorp was op de TT vorig jaar wat achterhoekers tegengekomen. Gezellig mee gedronken. Toen werd op een gegeven moment de polonaise ingezet en hij dus zijn glas neerzetten op de kruk en meehossen. Daarna is ie dus in z'n glas gaan zitten en bloedde hij als een rund. Die achterhoekers boden hem aan om met hem naar het ziekenhuis te gaan, maar dat vond hij niet nodig.
Is dus naar z'n kamer gezwalkt, heeft daar de verband doos losgetrokken en is met behulp van de spiegel pleisters gaan plakken. Daarna meteen zijn bed ingerold. Volgende ochtend wordt hij wakker, zijn hele bed onder het bloed. Dus hij meteen naar de spiegel om te kijken wat er met z'n reet aan de hand is. Zit de hele spiegel onder de pleisters.
dit moet verzonnen zijnquote:Op woensdag 6 juli 2016 13:09 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Vent hier uit het dorp was op de TT vorig jaar wat achterhoekers tegengekomen. Gezellig mee gedronken. Toen werd op een gegeven moment de polonaise ingezet en hij dus zijn glas neerzetten op de kruk en meehossen. Daarna is ie dus in z'n glas gaan zitten en bloedde hij als een rund. Die achterhoekers boden hem aan om met hem naar het ziekenhuis te gaan, maar dat vond hij niet nodig.
Is dus naar z'n kamer gezwalkt, heeft daar de verband doos losgetrokken en is met behulp van de spiegel pleisters gaan plakken. Daarna meteen zijn bed ingerold. Volgende ochtend wordt hij wakker, zijn hele bed onder het bloed. Dus hij meteen naar de spiegel om te kijken wat er met z'n reet aan de hand is. Zit de hele spiegel onder de pleisters.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |