quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:32 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Een paar gasten zeiden van: Daar heb je Henkie.
HIHI
Hoiquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:34 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Gegroet, Patjenegetienhonderdzevenentachtig.
quote:
Soms ben ik van mening dat alle individuen met de naam Panzermaus een erg onderbegaafd melancholisch en vooral zeer apathische denkwijze hebben, waardoor dit soort individuen, ook wel abnormalen genoemd, niet geheel duidelijk op de tegenwoordige samenleving overkomen, en dus hebben deze individuen het vaak zeer moeilijk om zich te ontwikkelen, te innoveren, te creëren en te communicerenquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:35 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
We kunnen aannemen dat louter Penisbaard voor twee gasten tellen, hij is namelijk mentaal kracht bijgezet door niemand minder dan Rob Fruithof. Daarom lijkt je antwoord mij plausibel en wel van stand.
quote:
Wat is kwaliteit?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:36 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
De kwaliteit van dit topic daalt
Optieven, mijn pizza. D:quote:
Ik denk ook aan jou, zie laatstequote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:36 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
De kwaliteit van dit topic daalt
Onjuist want Rob Fruithof, ga je onzin ergens anders spuien dan in ONZ.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:36 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Soms ben ik van mening dat alle individuen met de naam Panzermaus een erg onderbegaafd melancholisch en vooral zeer apathische denkwijze hebben, waardoor dit soort individuen, ook wel abnormalen genoemd, niet geheel duidelijk op de tegenwoordige samenleving overkomen, en dus hebben deze individuen het vaak zeer moeilijk om zich te ontwikkelen, te innoveren, te creëren en te communiceren
Koekjes?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 01:38 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Onjuist want Rob Fruithof, ga je onzin ergens anders spuien dan in ONZ.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |