och, hou op met internet en scrapboek gedoetjes! je wordt compleet overspoeld met (hele dure en vaak gesponsorde) sites alwaar je eigenlijk vrij weinig kan als je geen kapitalen uit wenst te geven. vaak hebben ze zelfs nog wel een forumideetje hoor, maar dan doen ze echt zo professioneel dat er ook weinig aan isquote:Op donderdag 19 augustus 2010 10:32 schreef PiRANiA het volgende:
Scrapbook-ideeën
Misschien is dat wat?
komt omdat ik enkel werk met dingen die ik krijg (voor verjaardagen enzo)quote:Op donderdag 19 augustus 2010 10:36 schreef TheFes het volgende:
Ziet er leuk uit
Valt me alleen wel op dat je zegt niet van Engelse termen te houden, maar je boek er vol mee staat
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 10:54 schreef lurf_doctor het volgende:
Afschuwelijk lelijk, maar toch veel plezier gewenst.
Het hele concept van opleuken. Matige foto's worden heus niet beter als je er een wolkje, hartje of whatever om of op plakt.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 11:08 schreef simmu het volgende:
[..]
![]()
tis ook gewoon als simpele zielen hobby bedoeld![]()
gewoon voor de leuk dus en ik weiger megadure zooi aan te schaffen
wat vind je er precies lelijk aan trouwens?
true. en die 'echte' scarpboekdingentjes vind ik persoonlijk vaak echt heel lelijk, want soms moet je op zo'n pagina dan 40 keer kijken eer dat je de foto ontdekt! maar tis wel een grappige hobby die je kan doen waar de 2 jarige draak bij is zonder dat je doodsangsten uitstaat omdat alle kraaltjes en prulletjes om de haverklap over de grond vliegenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 11:38 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Het hele concept van opleuken. Matige foto's worden heus niet beter als je er een wolkje, hartje of whatever om of op plakt.
alleen als ik het voor elkaar krijg om van elke selenecrapfoto een foto van de pagina met selene te krijgenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:13 schreef _Arual_ het volgende:
Ga je de foto's van je scrapbook dan ook weer scrappen?
Die Woezel en Pip, dat is toch het geboortekaartje? Waarbij hij nog open moet kunnen, en dus voor de foto staat. Of heb ik dat verkeerd begrepen..quote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:29 schreef _Arual_ het volgende:
Mag ik een opmerking geven over je creaties? Niet dat ik zelf scrap...
Ik vind het op je derde pagina zo jammer dat je dat Woezel en Pip gebeuren vóór de foto waar het eigenlijk om draait hebt gezet... Ik snap dat anders het zonnetje wegvalt, maar ik zou dat niet zo gedaan hebben. Nu zie je eerst die haarballen, en daarna pas een halve echo....
Ze hebben, dacht ik, meer dan een kindjequote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:32 schreef _Arual_ het volgende:
Dat zal toch het plaatje met de haas zijn? Daar staat de naam ook op.
Ik heb een mooi scrapalbum van m'n hond gemaakt, vanaf puppytijdquote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:40 schreef Riana_Luna het volgende:
Oh dat lijkt me best wel leuk om te doen. Ik heb alleen nooit zoveel foto's van mensen.. Meer van omgevingen/dieren..
psies. bij beide pagina's zijn het de echofoto en het geboortekaartje. de eerste foto's van kindjes 2 en 3 ben ik nu aan het maken (is met als extra moeilijkheidsfactor dat er dan dus 2 foto's op 1 pagina moet, want tweeling)quote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:31 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Die Woezel en Pip, dat is toch het geboortekaartje? Waarbij hij nog open moet kunnen, en dus voor de foto staat. Of heb ik dat verkeerd begrepen..
Wat nog goedkoper is, is voorbeeld stukjes behang mee nemen. Die liggen vaak naast het behang in de winkel, gratis mee nemen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:46 schreef simmu het volgende:
wij hebben zo'n 5 miljoen foto's van de kinderen, de huisdieren en vakanties enzo. alles digitaal en via de aldi kan je lekker goedkoop alles af laten drukken op een formaat wat je wenst!
en idd; die echte scrapbookspullen zijn zoooooo duur! maar wat let je om ipv cardstock (duh! papier dus...) gewoon behangpapier aan te schaffen? in aankoop duur, maar gezien het feit dat je er zo ongeveer de rest van je leven mee kan knutselen heel goedkoop! en die echte scrapspulletjes koop je in de hobbywinkeluitverkoop of vraag je voor je verjaardag
Oh dat is ook heel erg leuk!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 15:43 schreef maok het volgende:
Ik doe trouwens zelf niet aan scrapbooking (ik weet van mezelf wat voor rotzooi ik dan in huis ga veroorzaken wat dan weer dagen blijft liggen) maar ik ben wel bezig mijn digitale vakantiealbum op een zelfde soort manier in elkaar te zetten. Maar dan dus helemaal digitaal, gewoon lekker in de computer schuiven met kadertjes en stukjes tekst en dan zo laten afdrukken.
Ik heb echt heel veel geld bij Pipoos uitgegeven, kwam er pas later achter dat er meer winkels zijn met scrap-materiaal, al is de kwaliteit dan soms wel stukken minder. Een velletje stickers van Xenos plakte amper, maar misschien was dat net een rotte appel in de stapelquote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:56 schreef NouMooiNiet het volgende:
Ik ben ook al een hele tijd aan t scrappen en heb in de loop van de tijd al veel spullen verzameld.
Ik ben 1x op een beurs geweest maar daar was alles heel erg duur, ik doe t liever low-budget.
Zoals Maok al zei: bij de bouwmarkt die gratis velletjes behang meenemen, ideaal om mee te 'matten'.
Bij de Action hebben ze heeeeeel veel scrapspullen. Veel lint en stempels en 'embellishments', lijm en dubbelzijdige tape.
Knopen en andere haakjes/gespjes hebben ze bij de stoffenwinkel, of op de markt goedkoop.
Die splitpennetjes en bloemen kun je via marktplaats bijv kopen. Daar staan veel van die online shops op.
Xenos heeft ook leuke dingen.
Zeeman!!! Heel veel leuks.
Wibra!!! Ook een afdeling met knutselspullen.
Je wordt vanzelf expert in overal-scrapmateriaal-in-zien
Papier heb ik wel op die beurs gehaald, waren pakketten van heel veel kleuren voor een actieprijs.
Je kunt ook wit papier kopen en zelf met verf aan de gang gaan.
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 23:41 schreef Jambo het volgende:
Leuke budget-tip is misschien om de lintjes die vaak in kleding zit om op te hangen uit je kleding te knippen en te gebruiken in je scraps.
Ik gebruik voor het plakken van foto's dubbelzijdige tape,geen lijm.quote:Nog een andere tip: behang is geen zuurvrij papier. Mat je foto dus eerst op zuurvrij papier voor je het op het behang plakt. Anders schijnt de lijm na verloop van tijd je foto aan te tasten.
Dat is ook een goeie!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 08:34 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Ik gebruik voor het plakken van foto's dubbelzijdige tape,geen lijm.
Heb ik ook hoor Simmu. Het ligt er maar net aan of ik tijd heb, en niet te vergeten inspiratie.quote:Op maandag 30 augustus 2010 13:47 schreef simmu het volgende:
en weer 2 pagina's afhet gaat met heel veel horten en stoten. zo ben ik een week bezig en zo kan ik 2 weken niks doen. ah well
kind a van de echo:
[ afbeelding ]
en kind b van de echo:
[ afbeelding ]
upcoming: mama met poes
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |