quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:41 schreef Jose81 het volgende:
Poezebeest... dat kan ik me voorstellen... pppffff... Ik ga heeeel hard voor jullie duimen! Ik ben echt heel benieuwd!! Ik ga heel hard voor je duimen in ieder geval!![]()
![]()
PZE; moooooi! Ook voor jou een mooi ei!!! Super!!!![]()
[..]
Ja, ik had wel door dat het niet voor mij bestemd was, maar ik kon het niet laten om even te reageren...![]()
Maar evengoed zal ik m'n mond wel houden, hoor
![]()
![]()
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:38 schreef IslaBonita het volgende:
Thanks Poezebeest!
En natuurlijk zit ik hier al "voorduimentedraaien" Alvast warmlopen voor morgen! Morgen wordt een Erg Belangrijke Dag voor jou en je man, Poezebeest! Oooooooooh ik hoop ZO op een goeie uitslag!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
en mijn laatste post van het topic:quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:26 schreef Poezebeest het volgende:
PZE; jij ook al zo'n goed nieuws, fijn hoor!![]()
Mijsje; jij moet morgen alweer terug? Spannend, ik duim voor je![]()
En vrijdag PZE en Isla weer voor een check-up. Ben benieuwd en duim ook voor jullie dames!
Morgen krijgen we de uitslag, vind het nu wel spannend worden...
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 19:35 schreef IslaBonita het volgende:
Lieve dames, allen bedankt voor de juichreacties! Word er helemaal vrolijk van!
Mijsje dus goed nieuws.... Oh wat fijn! Wat een goed vooruitzicht!
En PZE wat goed, een ei, dat is toch soms ook nog afwachten bij jou toch?
Dames ik zit al zwaar in de duimstand....![]()
![]()
![]()
Ik vroeg nog aan die echo-dame of mijn eisprong niet uitgesteld kon worden en dat moest dan met hormonen onderdrukt worden en dat deden ze niet....![]()
Maar volgende maand valt ie dan ook in het weekend want mijn cyclus zit op 29/30 dagen.... Nouja laat ik maar niet stressen (of juist wel, dat stelt mn eisprong misschien uit) en hopen dat we maandag kunnen insemineren en het raak is....
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:26 schreef Poezebeest het volgende:
PZE; jij ook al zo'n goed nieuws, fijn hoor!![]()
Mijsje; jij moet morgen alweer terug? Spannend, ik duim voor je![]()
En vrijdag PZE en Isla weer voor een check-up. Ben benieuwd en duim ook voor jullie dames!
Morgen krijgen we de uitslag, vind het nu wel spannend worden...
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:41 schreef Jose81 het volgende:
Ja, ik had wel door dat het niet voor mij bestemd was, maar ik kon het niet laten om even te reageren...![]()
Maar evengoed zal ik m'n mond wel houden, hoor
![]()
![]()
Ik ga gewoon Joene lastig vallenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 07:54 schreef mijsje het volgende:
bedankt allemaal! ik heb niet zo goed geslapen Duch, lag veel wakker, maar goed, het gaat er nu toch van komen...
ik ben alleen wel laat om me weer te melden, ik moet vandaag meteen na het ziekenhuis naar de vergadering op school om het jaar weer mee te starten, en daarna zijn we nog even druk in de klassen. ik verwacht zo rond 16 uur dat ik verslag kan komen doen...redden jullie dat?
Nee, dat kan natuurlijk niet!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 07:54 schreef mijsje het volgende:
ik verwacht zo rond 16 uur dat ik verslag kan komen doen...redden jullie dat?
Het heeft niks edelmoedigs hoor Trui. Ik vind het zelfs een prettig idee voor mijn kinderen. Zij zijn van een donor en er zijn dan ook kinderen op de wereld waar ik de donor van ben. Ik heb op de een of andere manier het idee dat ze dan van dichtbij zien dat het heel fijn is dat er donoren bestaan, maar ook dat de donoren niet de opvoedmama's en -papa's zijn. Bovendien hebben ze dan aan twee kanten biologische aansluiting. Gekke gedachte misschien, maar het maakt het plaatje rond voor mij.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 11:58 schreef trui het volgende:
groofsken, volgens mij kan dat nogal verschillen van vrouw tot vrouw, die (neven-)effecten van de hormoonbehandeling. ik sprak toevallig gisteren een vrouw die ook een eicel gedoneerd heeft en die had er maar relatief weinig last van gehad, terwijl ik ook genoeg verhalen ken (o.a. van hier) dat 't behoorlijk ingrijpend kan zijn. wel een hele edelmoedige beslissing, petje af! ik begreep dat je vooraf ook nog psychologisch getest wordt, en waarschijnlijk (hopelijk!) krijg je ook de nodige begeleiding in zo'n proces.
Ach het spuiten raak je aangewend. Dat heb je zo door en je voelt er niets vanquote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:24 schreef Groofsken3 het volgende:
Dankjewel Tally voor je uitgebreide reactie.![]()
Goed om te weten dat je na de punctie een tijdje niet zoveel mag kwa tillen enzo. En ik slik geen pil, nooit gedaan ook, maar dan denk ik dat het zal gaan om een kilo of twee? Dat zou ik geen probleem vinden.
Word je verdoofd voor de punctie? De punctie lijkt me echt eng. Het spuiten ook een beetje, maar dat durf ik wel aan. Ik denk zelfs dat ik liever zelf spuit dan dat ik een ander laat spuiten. En twee weken is natuurlijk goed te overzien.
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:50 schreef droomvrouwtje het volgende:
Mijsje het gaat gewoon gebeuren!!!!!! Ik vind het zo spannend voor je!!
we zijn het eensquote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:52 schreef Ticootje het volgende:
Toch vind ik het logischer als vrouw zijne om mee te doen aan mvm... Dat is ook een erg waardevolle bijdrage voor vrouwen met vruchtbaarheidsproblemen. Ik zou niet zomaar eicellen doneren als ik niet zeker wist naar wie ze gingen en of ze gebruikt worden. Daarvoor is de aanslag op je lijf gewoon te groot.
Mvm heb ik de eerste zwangerschap ook gedaan. Gewoon om iets terug te doen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:54 schreef mijsje het volgende:
[..]
[..]
we zijn het eensMvM ga ik zeker aan meedoen als ik de kans krijg...
Ik ben afgelopen maandag begonnen. Meteen opgegeven toen ik er achter kwam dat ik zwanger was.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:54 schreef mijsje het volgende:
we zijn het eensMvM ga ik zeker aan meedoen als ik de kans krijg...
Ja ongelofelijk!!! Ik hing er echt kokhalzend boven.. Zo enorm vies!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:56 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik ben afgelopen maandag begonnen. Meteen opgegeven toen ik er achter kwam dat ik zwanger was.
Lekker piesen op een potje![]()
Vanaf 5 weken mag je er aan mee doen.
Ik heb nu nog 10 weken te gaan. God wat stinken die potten zeg
Ik knijp mijn neus dicht al ik die dop er af schroeftquote:Op donderdag 19 augustus 2010 16:57 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja ongelofelijk!!! Ik hing er echt kokhalzend boven.. Zo enorm vies!
Die vierde op de bovenste rij is wel wat voor mijsjequote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:01 schreef twentemeisje het volgende:
Mijsje![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Wat onwijs goed nieuws! En nog meer erbij eitjes zelfs! Je hebt straks nog een heel treetje vol.
[ afbeelding ]
Zit niets anders op dan flink doorduimen dit weekend!
Samen met de een-na-laatste op de een-na-onderste rijquote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:03 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Die vierde op de bovenste rij is wel wat voor mijsje
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:09 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Samen met de een-na-laatste op de een-na-onderste rij.
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:43 schreef McLaura het volgende:
Mijsje!! Super!!!!
Niet te bang zijn voor de punctie. Ik weet niet of je normaal een 'pieperd' bent qua pijn, maar mij is het alleszins meegevallen (en ik ben ergens tussen een bikkel en een pieperd in)
Je bent niet de enige met overstapproblemen lief droomvrouwtjequote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:44 schreef droomvrouwtje het volgende:
Isla ik durf niet goed naar het ander topic, vind het doodeng. De klusweek hebben we er op zitten het is nu aftellen naar de 28e er vanuit gaande dat ik meteen weer een nette cyclus heb..
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:13 schreef trui het volgende:
mijsje jiehoe!super!
en zo spannend inderdaad! oh als 't nou toch es lukt, dan gáán we toch een portie kadootjes voor je haken...!
poezebeest ook gefeliciteerd met 't goede nieuws. maar wat een wachttijden zeg, sjonge...!
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:27 schreef DuchessX het volgende:
Poezebeest pffff wat een fijn nieuws joh! En die tijd zal voorbij vliegen hoor, je hebt iets om naar uit te kijken
Mijsje![]()
Ik had gewoon even wat traantjes voor je!
Jeetje nog meer follikels erbij!
En dan zondag de punctie... Jeeee wat spannend! Je kindje wordt zondag gemaakt!
![]()
Wanneer is de terugplaatsing, weet je dat al? Eindelijk ben jij aan de beurt hoor!!! Ik ben zó blij voor jou en Joene!!!!
![]()
En PZE morgen...ik ga weer in duimstandSpannend allemaal hoor!!
het zal wel stress zijnquote:Op donderdag 19 augustus 2010 22:01 schreef mijsje het volgende:
ja, er is ook bloed geprikt. die uitslag was vanmiddag ook al bekend bij de AMC-mevrouw. dat was helemaal goed...
wat kan hoofdpijn nu dan betekenen? (toch niet overstimulatie op het laatste moment he?)
quote:ik ben in ieder geval blij dat ik, zolang het nodig is, op manlief kan rekenen. hij heeft een week zorgverlof aangevraagd, zodat hij voor me kan zorgen... en als het goed gaat, gaat hij gewoon weer werken...wat een schatje, niet?
Is het trouwens normaal om gigantische buikpijn te krijgen uren na de echo?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 11:38 schreef Kolonia het volgende:
Sorry dames.![]()
Vreselijke crisis op het werk (server gecrashed, backupsysteem dat gefaald heeft) dus ik had niet eerder tijd.
Ik heb inmiddels een maand werk ingehaald dus mag nu even een korte pauze van mezelf.
Ik heb een echo gehad en mijn eierstokken zagen er prima uit.
Even wachten tot de volgende ronde begint en dan moet ik op dag drie bloedprikken, krijgen we op dag twaalf een samenlevingstest en mag manlief een potje inleveren.
Dus over een week of twee weten we of en wat er aan de hand is.
quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 21:16 schreef IslaBonita het volgende:
Nou PZE wat raar dat je morgen de inseminatie hebt! Zijn ze bang dat je ei al eerder springt? En ik vroeg me af: Kan je ei ook te klein zijn? Zodat het niet bevrucht kan worden? Oh bah wat weet ik er eigenlijk allemaal weinig van! Nou ja veel succes dan maar! Ik zal aan je denken!![]()
Mijsje ik hoop dat je morgen nog even lekker van je zaterdag kunt genieten! Het wordt mooi weer, dus ga iets leuks doen en probeer er niet teveel over na te denken...en dan is het zo zondag!
Fijn dat je dan nog even een weekje vrij bent. Ik zal aan je denken zondag!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |