Al zal ie uitgerangeerd zijn (gok ik) over een paar jaar, en blijft zijn levenssijl behouden, tot ie blut is.quote:Op maandag 23 augustus 2010 00:39 schreef Symphonic het volgende:
Ik snap ook helemaal niets van deze hype.
Gewoon een over het paard getild galbakje, die het ondertussen wel beter voor elkaar heeft dan wij allemaal bij elkaar.
Dit \,,/.quote:Op maandag 23 augustus 2010 00:10 schreef Kubus. het volgende:
Die jongen lacht je gewoon uit. Omdat ie niet kan zingen, heeft via youtube een contractje gehad van Usher,
kan hem niet uitstaan, iedereen weet dat ie de muziek industrie alleen maar vervuilt
Rock lives on.
Precies dat is het. Ik haat hem vooral, omdat hij 16 is en een fucking lambo heeftquote:Op maandag 23 augustus 2010 00:44 schreef ukga het volgende:
[..]
Al zal ie uitgerangeerd zijn (gok ik) over een paar jaar, en blijft zijn levenssijl behouden, tot ie blut is.
Beetje coolio/mc hammer/ lindsey lohan achtige tafrelen
een entrepreneur zoals P Diddy of Jay-z is het niet. De faam en het geld zal hem niet levenslang voor deze knul zijn.
Het is wel een leuke trekpop van Usher, dat wel. Hij mag zelfs zijn shouts overnemen in sommige liedjes.
klacht; waarschijnlijk heeft JB nú al meer chicks geneukt dan ik in me hele leven![]()
veel is ook schijn; autos zijn vaak op afbetaling gekocht, sieraden gehuurd (hiphop clips)quote:Op maandag 23 augustus 2010 00:47 schreef Sdm007 het volgende:
[..]
Precies dat is het. Ik haat hem vooral, omdat hij 16 is en een fucking lambo heeften hij heeft geen stress bij de chicks.
Hij kreeg die lambo voor ze verjaardag van die P.Diddy gozer. Ik zou ook voor de kans gaan als ik em zou krijgen die laat je niet zomaar gaan.quote:Op maandag 23 augustus 2010 00:50 schreef ukga het volgende:
[..]
veel is ook schijn; autos zijn vaak op afbetaling gekocht, sieraden gehuurd (hiphop clips)
Zodra de inkomstens dalen/stoppen, kunnen de lambos, ferarri's enzo ook weer terug naar de garage
Achja ik kan maar 1 ding zeggen; als ik de kans had dan deed ik het ook
Somebody To Love, Baby, Favorite Girl en One Less Lonely Girl zijn fijne songsquote:Op woensdag 18 augustus 2010 16:36 schreef AdvancedPower het volgende:
Terechte klacht. Die jongen heeft het allemaal zelf gedaan en is nu super rijk. Knap toch? En hij maakt ook nog eens leuke muziek, alhoewel niet alle nummers.![]()
Fucking irritant.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:04 schreef Rookert het volgende:
[..]
Waar de fuck komen die wijven opeens vandaan
mijnquote:Op maandag 23 augustus 2010 00:06 schreef Sdm007 het volgende:
Lol. Hij is iets van 20 dagen jonger dan mijn er rijd nu al in een Lambo. Dan vind ik mijn leven fucked op. Gwn dikke geluk dat een of andere gozer inplaats van werken aan het 'youtuben' was. Dan moet ik ook ff met goeie vids komen op youtube
James Brown!, Die gast maakte tenminste elk decenium wel fijne muziek!.quote:Op maandag 23 augustus 2010 00:55 schreef DrDentz het volgende:
JB.. die afkorting staat al voor James Brown man.
Hij heeft de 10s, 20s, 30s, 40s, 50s en 60s nog voor zichquote:Op maandag 23 augustus 2010 06:39 schreef Braddie het volgende:
[..]
James Brown!, Die gast maakte tenminste elk decenium wel fijne muziek!.
50s, Please Please Please 60s I feel good 70s Sex Machine 80s living in america 90s cant get any harder 2000s Killing Is Out School Is In.
Zie ik justin niet doen.
Helaas wel jaquote:Op maandag 23 augustus 2010 06:45 schreef DrDentz het volgende:
Mja dat dachten we ook over Jantje Smit. Die gast is nu populairder dan ooit.
James Brownquote:Op maandag 23 augustus 2010 06:39 schreef Braddie het volgende:
[..]
James Brown!, Die gast maakte tenminste elk decenium wel fijne muziek!.
50s, Please Please Please 60s I feel good 70s Sex Machine 80s living in america 90s cant get any harder 2000s Killing Is Out School Is In.
Zie ik justin niet doen.
Nee Braddie, dit is oorkanker in het kwadraat. Het kattengejammer begint al op 0:20 en houd niet op, dit moet je zien.quote:Op maandag 23 augustus 2010 07:54 schreef Braddie het volgende:
Justin kan live wel redelijk zingen, maar daar houd het mee op!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |