Opmerkelijk hoe zwangerschap en dronkenschap zoveel overeenkomsten hebbenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:09 schreef Tally het volgende:
[..]
Dan hang je boven de pot, sta je te spugen
Beide dom.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:13 schreef mahlah het volgende:
[..]
Opmerkelijk hoe zwangerschap en dronkenschap zoveel overeenkomsten hebben
Jaaaaaaaaaaaquote:
Dat was reden nr 1 toen ik nog wat jonger was.,..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:12 schreef Myraela het volgende:
Sowieso mensen die uit gaan puur om iemand te scoren. Ik houd me gewoon met me vrienden bezig en dan zien we wel.Sommige vriendinnen zijn helemaal teleurgesteld als ze geen leuke jongen tegenkomen.
QFT!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:07 schreef HeatWave het volgende:
Laten we eerlijk zijn, na 3 biertjes ben je ook gewoon losser en spontaner.
En vaak is het ene het gevolg van het anderequote:
Je hebt je eigen gedachten toch wel in de hand ?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:07 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Het klinkt zo heel raar inderdaad. Maar op het moment dat je dan in zo'n situatie zit krijgen die gedachten de overhand.
Wauw, ik wist dat je zwanger was, maar niet van een tweeling!! Gefeliciteerd!!!quote:
Was dat bij mij maar het gevalquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En vaak is het ene het gevolg van het andere.
Dank jequote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:14 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Wauw, ik wist dat je zwanger was, maar niet van een tweeling!! Gefeliciteerd!!!
Nee, je hebt je eigen gedachten niet altijd in de hand.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Je hebt je eigen gedachten toch wel in de hand ?
Is RET niets voor je ? Dan leer je dat soort loze gedachten te controleren en uit te bannen.
Op de tram?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Je hebt je eigen gedachten toch wel in de hand ?
Is RET niets voor je ? Dan leer je dat soort loze gedachten te controleren en uit te bannen.
Ik kan maar één ding concluderen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:12 schreef Myraela het volgende:
Sowieso mensen die uit gaan puur om iemand te scoren. Ik houd me gewoon met me vrienden bezig en dan zien we wel.Sommige vriendinnen zijn helemaal teleurgesteld als ze geen leuke jongen tegenkomen.
Niet?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:16 schreef RealZeus het volgende:
[..]Ik neem aan dat hij dat niet bedoelt, HW.
http://www.bol.com/nl/p/n(...)666765002/index.htmlquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:15 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, je hebt je eigen gedachten niet altijd in de hand.
Overigens, heb je om nieuwe mensen te leren kennen, ook van die clubjes, zoals www.nmlk.nl. En nou niet meteen denken dat het loezerts zijn, want vriendinnen van me doen dat bijvoorbeeld ook. Sommigen hebben ook al een partner, maar die vinden het gewoon leuk om bepaalde dingen te doen die hun vrienden/partner niet leuk vinden en dus doen ze het op deze manierquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:15 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, je hebt je eigen gedachten niet altijd in de hand.
Dank jequote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:15 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wow gaaf!! Feli meis!![]()
Weet je t geslacht al? en hoe lang nu dan?
Ja hihihihiquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |