bronquote:Jol houdt van Ajax en wil niet naar Aston Villa
[Gerucht] Martin Jol wordt door News of the World in verband gebracht met een overgang naar Aston Villa, maar volgens Express heeft een woordvoerder van Ajax bevestigd dat de Scheveninger de Amsterdammers trouw blijft.
"Martin houdt van Ajax", citeert het Engelse medium de woordvoerder. "Hij werd eerder deze zomer in verband gebracht met een overgang naar Fulham, maar dat is verleden tijd. Hij is gelukkig bij ons en wij zijn gelukkig met hem."
Aston Villa is op zoek naar een vervanger van Martin O'Neill. In het geruchtencircuit werden ook Diego Maradona en Bob Bradley in verband gebracht met de Engelse club.
Ik zie Jol toch al niet gaan. Die kan het haast niet meer maken om nu alsnog te gaan.quote:
Mooiquote:Op zondag 15 augustus 2010 18:26 schreef Vjenne12345 het volgende:
Micky en Enoh is er weer bij tegen Kiev.
betekend niet dat andere/de coach dat vindenquote:Op zondag 15 augustus 2010 18:55 schreef Vjenne12345 het volgende:
Micky vindt ik toch echt beter dan Eriksen....
Zo slecht is Eriksen nou ook wel weer niet.....alhoewel het gisteren niet echt geweldig wasquote:Op zondag 15 augustus 2010 18:55 schreef Vjenne12345 het volgende:
Micky vindt ik toch echt beter dan Eriksen....
Ik denk inderdaad dat mijn oma die bal nog harder op het goal kan schieten. Hij richt wel goed alleen hij schiet veeeelste zacht.quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:56 schreef HeatWave het volgende:
Eriksen heeft me nog geen minuut kunnen overtuigen en zijn schoten zijn echt zo belabberd dat ik hem een boete zou geven als ie nog 1 keer de bal zo weggeeft.
Die gast heeft gewoon een totaal verneukt zelfbeeld, hij denkt nog steeds dat wij gek zijn en hij beter dan Messiquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:04 schreef Yankee het volgende:
Ik heb nog steeds meer vertrouwen in Eriksen dan in Sulejmani...kan me er dood aan ergeren als sulejmani na weer een kutactie met een dikke glimlach op z'n gezicht in beeld komt.
Dat is dus inderdaad het probleem. Verhuren lijkt me de beste optiequote:Op zondag 15 augustus 2010 20:24 schreef j0rdiiii het volgende:
Tja wat moet je er nu mee? Opstellen en hopen dat hij zijn oude vorm weer terug krijgt?
Ja, dat lukte dus nietquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:26 schreef Yankee het volgende:
[..]
Dat is dus inderdaad het probleem. Verhuren lijkt me de beste optie
No shit..............maar inderdaad hij zou toch wel ergens even aan te slijten moeten zijnquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat lukte dus niet.
Er zal toch ook wel een andere club zijn ergens? Duitsland ofzo..
Zeg ook nergens dat hij slecht is, vindt alleen Micky wel een stuk verder dan Eriksen.quote:Op zondag 15 augustus 2010 19:55 schreef Yankee het volgende:
[..]
Zo slecht is Eriksen nou ook wel weer niet.....alhoewel het gisteren niet echt geweldig was
Feyenoord heeft nog wel belang bij een aanvallende speler niet waar?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:32 schreef Yankee het volgende:
[..]
No shit..............maar inderdaad hij zou toch wel ergens even aan te slijten moeten zijn
denk niet dat hij bij feyenoord weer op z'n oude niveau zal komenquote:Op zondag 15 augustus 2010 21:43 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Feyenoord heeft nog wel belang bij een aanvallende speler niet waar?
Kan z'n pa z'n salaris ophoesten dan?quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:43 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Feyenoord heeft nog wel belang bij een aanvallende speler niet waar?
quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kan z'n pa z'n salaris ophoesten dan?
Ik dacht mertens, die deed het namelijk wel goed, en Ajax scout altijd met het bord op schootquote:Op zondag 15 augustus 2010 23:44 schreef mad-dog79 het volgende:
WTF heeft Roy Beerens bij Ajax te zoeken? Hoorde net bij Studio Voetbal dat Ajax een bod heeft gedaan...............
Die speelde vorig seizoen ook prima. Ik zie hem ook wel graag komen. Volgens mij zoekt Jol echter een vervanger voor Rommedahl.quote:Op zondag 15 augustus 2010 23:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik dacht mertens, die deed het namelijk wel goed, en Ajax scout altijd met het bord op schoot.
Begin nu aan mezelf te twijfelenquote:Op zondag 15 augustus 2010 23:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik dacht mertens, die deed het namelijk wel goed, en Ajax scout altijd met het bord op schoot.
eens, maar beerens wel weer liever dan een figuur als de ridderquote:Op zondag 15 augustus 2010 23:57 schreef Vjenne12345 het volgende:
Mertens mag van mij wel komen, Beerens aub niet zeg.
Het gaat ook om Beerens.quote:Op maandag 16 augustus 2010 00:01 schreef mad-dog79 het volgende:
[..]
Begin nu aan mezelf te twijfelenDacht dat ik Beerens hoorde. Mertens zou wel wat logischer zijn
Lodeiro geblesseerd en Atouba op tournee met het circusquote:Op maandag 16 augustus 2010 01:29 schreef Doublepain het volgende:
Waar is Atouba en Lodeiro eigenlijk?
Baasquote:Op maandag 16 augustus 2010 01:41 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Lodeiro geblesseerd en Atouba op tournee met het circus
Beerens zou 6 miljoen moeten kosten.quote:Op maandag 16 augustus 2010 07:30 schreef Mangoworks2002 het volgende:
denk dat er que geld wel een vershcil tussen mertens en beerens zit...
Ja mag woensdag meespelenquote:Op maandag 16 augustus 2010 09:00 schreef Schanulleke het volgende:
Beerens heeft bij mij altijd wel een dreigende indruk achtergelaten. Geen slechtere optie dan Rommedahl.
El Hamdaoui valt me zeer mee trouwens, die lijkt geen wenperiode nodig te hebben. Mag hij eigenlijk spelen komende week?
Eigenlijk wil ik hem best wel weer als linksback zien voetballen bij Ajax. Het ziet er altijd wel grappig uit.quote:
Fijn. Ik heb er toch een goed gevoel over, al is Kiev natuurlijk een lastige stugge tegenstander.quote:
Dit zal allemaal wel over de komende wedstrijden tegen Kiev getild worden, als CL gehaald wordt is er ruimte zoniet dan wordt het roeien met de riemen die er zijnquote:Op maandag 16 augustus 2010 11:30 schreef Noedie7 het volgende:
Vindt trouwens dat Ajax gevaarlijk bezig is mijn zijn aankopen!
Eerst is er geen geld en komt er naar buiten dat ze er financieel zeer slecht voorstaan. Vervolgens gaat Jol dreigen met opstappen en gaat Ajax opeens El Ham en Mido halen. En dan nu mogelijk nog 6 mil. voor Beerens...
Het is idd blufpoker wat men speelt CL moet gehaald worden...quote:Op maandag 16 augustus 2010 11:30 schreef Noedie7 het volgende:
Vindt trouwens dat Ajax gevaarlijk bezig is mijn zijn aankopen!
Eerst is er geen geld en komt er naar buiten dat ze er financieel zeer slecht voorstaan. Vervolgens gaat Jol dreigen met opstappen en gaat Ajax opeens El Ham en Mido halen. En dan nu mogelijk nog 6 mil. voor Beerens...
Het rendement van Beerens is veelte laag voor een Ajax aanvaller. Hierover hadden we nog een discussie over dat Urby te weinig zou presteren, nou Beerens heeft nu nog minder laten zien. Ik sluit niet uit dat Beerens wel wat zou kunnen worden maar met Mertens heb je dan toch meer zekerheid.quote:Op maandag 16 augustus 2010 13:23 schreef mash_ het volgende:
Mertens is zeker welkomen beerens vind ik niet eens zo`n slecht idee
maakt altijd wel een goede indruk
Welke speler wil er nu naar Vitesse? Heeft die club een enige vorm van historie op voetbalgebied? Nee. Ze spelen geen Europees voetbal. NL competitie voor grote spelers niet zoo heel aantrekkelijk. Dus vrij kansloos. Het is al een kutclub en met die nieuwe eigenaar al helemaal.quote:Op maandag 16 augustus 2010 14:32 schreef ajacied4lf het volgende:
Jongens we krijgen binnen 3 jaar een nieuwe titelkandidaat:
'Vitesse gaat met nieuwe eigenaar voor de landstitel'
Gaat een soort Manchester City worden als ik het zo lees. Maar ver komen ze niet (denk + hoop ik)
AZ en Twente hebben het rustig opgebouwd.quote:Op maandag 16 augustus 2010 14:54 schreef Omega het volgende:
Ik had tot 5 jaar geleden ook nooit gedacht dat AZ of Twente kampioen zou worden. Het kan dus wel. Verder ligt het natuurlijk aan het geld dat die koper heeft. Er zullen heus geen Messi's en Rooney's komen. Maar spelers die toch wel naar nederland willen komen, zouden best voor 2x salaris van psv, ajax naar vitesse willen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |