Hij is wel de koning in terugspelen naar achteren hoor!!!quote:Op zondag 15 augustus 2010 00:57 schreef JustinK het volgende:
Stop met zoeken. We hebben 'm.... Evander SnoDie kan echt he-le-maal niks
![]()
[ afbeelding ]
Hij zit niet in het eerstequote:Op zondag 15 augustus 2010 00:57 schreef JustinK het volgende:
Stop met zoeken. We hebben 'm.... Evander SnoDie kan echt he-le-maal niks
![]()
[ afbeelding ]
En z'n wissels waren altijd wel oke.quote:Op zondag 15 augustus 2010 01:05 schreef Lastpost het volgende:
Die Sno heb ik in Feyenoord-shirt toch een geweldige goal zien maken tegen Ajax, toen nog in het beloften-elftal.
Een schot vanaf ruim 40 meter, zo over Lobont heen.
Dat is ook het enige goede dat ie gedaan heeft trouwens.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 00:57 schreef JustinK het volgende:
Stop met zoeken. We hebben 'm.... Evander SnoDie kan echt he-le-maal niks
![]()
[ afbeelding ]
Maar de slechtste eredivisie speler is het ook niet.quote:Op zondag 15 augustus 2010 02:33 schreef superbad het volgende:
oleguer die heeft er echt geen zin meer in
[ afbeelding ]
Ik hield vorig seizoen altijd mn hart vast als Luciano weer geblesseerd was.quote:
Dan is het ook geen speler he!?!quote:Op zondag 15 augustus 2010 10:37 schreef Van_Poppel het volgende:
De slechtste eredivisie-speler komt niet aan spelen toe en zit dus op de bank. Daarom kennen we hem dus niet
Buiten zijn voetballende kwaliteiten was Jorge Acuña wel een baasquote:Op zondag 15 augustus 2010 04:09 schreef Ofyles2 het volgende:
Dit zijn ook legendes:
Jorge Acuña (Feyenoord, RBC Roosendaal)
De Chileense opvolger van Paul Bosvelt maakt januari 2003 indruk op een oefenstage en verdient een contract van 3,5 jaar. Acuña zakt echter door het ijs en wordt na anderhalf jaar (15 wedstrijden) teruggestuurd naar zijn vorige club Universidad Católica. Hij keert in 2005 terug naar Nederland om voor RBC Roosendaal uit te komen en wordt topscorer gele kaarten (11 stuks). Speelt momenteel sporadisch voor zijn huidige club Mamelodi Sundowns uit Zuid-Afrika
Philippe Leonárd (Feyenoord)
Wonderkind uit de stal van Standard de Liège dat door zijn turbulente uitgaansleven en uitgesproken gedrag nooit naar zijn kunnen presteerde, zo ook bij Feyenoord. Na twee keer ingezet te zijn gewest zit de Belgische verdediging een half jaar zonder werk en besloot hij zijn carrière na een mislukt uitstapje bij Rapid Boekarest.
Franck Grandel (FC Utrecht)
Legendarische keeper uit Guadeloupe die niet meer dan 27 wedstrijden speelde. Oorzaak: hij maakte te veel blunders...![]()
Ismael Urzaíz (Ajax)
Verlengde op aanraden van Henk ten Cate in 2007 zijn carrière met één seizoen, maar dat bleek slechts uitstel van executie. De vaste vervanger van Klaas-Jan Huntelaar hoeft slechts drie keer uit te rukken en blijft in die wedstrijden op nul doelpunten steken.
Een Grandelletjequote:Op zondag 15 augustus 2010 04:09 schreef Ofyles2 het volgende:
Franck Grandel (FC Utrecht)
Legendarische keeper uit Guadeloupe die niet meer dan 27 wedstrijden speelde. Oorzaak: hij maakte te veel blunders...![]()
Ik vint het zo jammer dat hij aleen om die blunder word afgerekent.quote:Op zondag 15 augustus 2010 11:19 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Viktor Kros kon er anders ook wat van![]()
[ afbeelding ]
nee, want het zijn zogenaamd profs, dus mogen ze daar op afgerekend worden.quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:18 schreef sitting_elfling het volgende:
Is dit niet enorm beledigend naar die spelers toe? Net of de gemiddelde fokker een beter bal trapt dan de slechtste speler?
vintquote:Op zondag 15 augustus 2010 11:32 schreef bromma het volgende:
[..]
Ik vint het zo jammer dat hij aleen om die blunder word afgerekent.
die fout is groot genoeg om je in te schatten onder het hokje 'gaat het niet redden in de samenleving'quote:Op zondag 15 augustus 2010 13:14 schreef bromma het volgende:
[..]
Dat is ook echt de enige fout die in die zin staat.
Ja Tim de Cler ja, wat is dat een verschrikkelijke speler, je zou toch meer kunnen verwachten van hem, maar hij wordt met de seconde slechter.quote:Op zondag 15 augustus 2010 02:56 schreef Lastpost het volgende:
Ik nomineer teamgenoot Tim de Cler, verhoudingsgewijs dan wat betreft salaris, ervaring, interlands, prestaties.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 14:36 schreef dr_Pieters het volgende:
Ik heb toch altijd goed gelachen om Evander Sno.
Hier probeert ie een trucje!
Ex-Feyenoorder hèquote:Op zondag 15 augustus 2010 15:37 schreef Loempiaatje het volgende:
[ afbeelding ]
Afschuwelijke schopper en aan de bal matiger en besluitelozer dan menig hoofdklass-speler.
Das René Botquote:
En de manier waarop Franck Grandel andere keepers 'besmette'...quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:23 schreef Tha_Duck het volgende:
Grandelik schaam me er nog voor...
De slechtste speler kan 2 kanten op, zo vind ik suarez op sportief vlak een van de slechtere spelers, maar qua voetbal is hij een van de beste.
De nummer 1 is een mislukte intikker van Tomasson in Feyenoord shirt. lol!quote:Op zondag 15 augustus 2010 12:18 schreef sitting_elfling het volgende:
Is dit niet enorm beledigend naar die spelers toe? Net of de gemiddelde fokker een beter bal trapt dan de slechtste speler?
Overigens zou je deze spelers misschien wel zo kandidaat stellen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |