Ja als in vrienden zeg maarquote:Op zondag 15 augustus 2010 00:05 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Het is op zich wel handig om even te weten hoe het nou zit als hij weg is.Maar goed, waar we het eerst over hadden blijft wel waar, als er niks verandert loop je als hij terugkomt gewoon weer tegen dezelfde problemen aan als nu, dus gebruik die tijd voor jezelf!
WHahaaaaaaaquote:
Herkenbaar +1... de laatste woorden + printen zat ik jankend te doenquote:Op zaterdag 14 augustus 2010 22:36 schreef Razztwizzle het volgende:
Overigens moest ik op 't eind bij het woord "scriptie" al huilendus dat zegt niet zoveel. Ben blij dat ik er vanaf ben, al zou ik best wel weer eens wat colleges willen volgen, gewoon zomaar.
Dat is niet leuk natuurlijk, maar dan heb je wel het idee dat je een goed cijfer echt verdiend hebt. Dat heb ik in Groningen echt maar zelden meegemaakt met vragen als "Wat is de nationaliteit van de auteur van je studieboek?" en "Hoeveel fouten denk je gemaakt te hebben?"quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 22:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dude![]()
Da's wel schrikken ja. Ja hij is wel altijd erg perfectionistisch. Volgens mij is de hele taalverwervingsgroep van U dat wel, de eindcijfers van die cursussen zijn ook altijd VEEL lager dan die van bijv. niveau 3 literatuur of taalkunde-vakken. Ik heb ze zelf ook met ehhh twee 7,5-en en een 6,5 afgesloten geloof ik![]()
Daar zit ik me nu ook druk om te makenquote:Op zondag 15 augustus 2010 00:39 schreef Laureline het volgende:
Ja, het komt anders nooit meer goed hoor. Onee, alleen als vrouw moet je voor de 30e onder de pannen zijn. Als man kan je altijd rond de 70 nog eens besluiten dat een gezin je best wel leuk lijkt. Geen worries dus, neen.
Daar geloof ik dus helemaal niks van, want wat jij bij tijd en wijle wel niet naar binnen giet is écht niet normaal meerquote:Op zondag 15 augustus 2010 01:22 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik drink zoveel dat ik nooit een kater heb
Die bak lijkt me ook wel wat, maar is niet handig met vier katten.quote:Op zaterdag 14 augustus 2010 21:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wij hebben een litterrobot-kattenbak (zie spoiler). Geweldig ding. Behalve als je vergeet het reservoir op tijd schoon te maken. Dan draait de bol lekker met zijn buitenkant helemaal door de poep heen![]()
Het kan nóg luxer:quote:Op zondag 15 augustus 2010 09:23 schreef Viking84 het volgende:
Wat een futuristische kattenbakken, m.n. die van Coco. Zo'n kattenbak ziet eruit alsof 'ie elk moment kan ontsteken om koers te zetten richting de ruimte.
Het principe is hetzelfde, wat dat omrollen betreft. Die van ons doet dat alleen automatischquote:Op zondag 15 augustus 2010 09:20 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Goedemorgen.
[..]
Die bak lijkt me ook wel wat, maar is niet handig met vier katten.
Ik heb sinds vorige week twee van deze bakken:
[ afbeelding ]
Echt geweldig, kan ik iedereen aanraden.![]()
Je hoeft de bak niet meer uit te scheppen, maar alleen even omrollen en daarna het reservoir legen.
quote:Op zondag 15 augustus 2010 09:23 schreef Viking84 het volgende:
Wat een futuristische kattenbakken, m.n. die van Coco. Zo'n kattenbak ziet eruit alsof 'ie elk moment kan ontsteken om koers te zetten richting de ruimte.
Die moet je aansluiten op je eigen riolering ofzo? Onze katten worden best verwend, maar een eigen badkamer vertik ikquote:Op zondag 15 augustus 2010 09:29 schreef vergeetmewelletje het volgende:
Het kan nóg luxer:![]()
http://www.gadgetblogs.nl/cat-genie-automatic-litter-box/129/
Ja!quote:Op zondag 15 augustus 2010 08:10 schreef Tinkepink het volgende:
Goedemorgen.wat was je vroeg wakker syrena. Vandaag vrijheidsfeestje?
Nee, wanneer is ie te koop?quote:Op zondag 15 augustus 2010 10:49 schreef Chicolate het volgende:
Ohja, iedereen op de hoogte van de AH actie: dagkaart NS voor 13,50? Leuk voor mensen zonder ov of om anderen mee te nemen als je het halve land doorgaat. (ik doe dat laatste, neem mn broertje mee naar limburg)
Fijne vakantie Perruche!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |