Dan heb ik altijd mijn achteruit nog. Ik ben niet zo gek dat ik blijf staan als iemand met een steek of slag voorwerp op mij of mijn auto afkomt dat ik leuk het venstertje/deur open doe en vraag waar de **** ie mee bezig is...quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:03 schreef Karrs het volgende:
[..]
STOOOOEEEEERRRRRRR!!!1!!
Want je kan waarschijnlijk karate (Japans)!!1!![]()
Maar wat nou als iemand met een krik van Mitsubishi aankomt? (ook Japans!)
Dat hangt af van de context. Als je langzaam gaat rijden terwijl het mogelijk en verantwoord is om harder te rijden, dan valt dat onder artikel 5.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:20 schreef OxygeneFRL het volgende:
Hinderen/ophouden door bumperkleven is wat anders dan een artikel 5 hoor
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:15 schreef Diepe_Kooi het volgende:
Dan heb ik altijd mijn achteruit nog. Ik ben niet zo gek dat ik blijf staan als iemand met een steek of slag voorwerp op mij of mijn auto afkomt dat ik leuk het venstertje/deur open doe en vraag waar de **** ie mee bezig is...
Dan kies ik toch eieren voor mijn geld en dan blaas ik de aftocht. Stoer doen is voor mensen zoals jij die schuil gaan achter de anonimiteit van het internet en reageren met domme opmerkingen zoals deze hierboven.
Maar als het op gelijke grond is, dan laat ik me een confrontatie toch echt niet over mijn kant gaan. Ik zal niet schromen een bumperklever mijn mening te zeggen, zelfs al levert me dat een paar klappen op. Ik veroorzaak geen gevaarlijk gedrag door langzamer te gaan rijden, dat doen de mensen die zo kort achterop gaan rijden en vervolgens je klem rijden omdat ze zogenaamd zoveel haast hebben.
Denk dat jij nog wel het een en ander mag leren. Afsnijden en inhalen waarbij een tegenligger moet uitwijken...dat is atrikel 5. Ik denk zelfs dat een bumperklever die op 1 meter met 120 km/h een artikel 5 om zijn oren krijgt.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:22 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat hangt af van de context. Als je langzaam gaat rijden terwijl het mogelijk en verantwoord is om harder te rijden, dan valt dat onder artikel 5.
Vergeet het maar.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:22 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat hangt af van de context. Als je langzaam gaat rijden terwijl het mogelijk en verantwoord is om harder te rijden, dan valt dat onder artikel 5.
Dat is net zo goed artikel 5, inderdaad.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Denk dat jij nog wel het een en ander mag leren. Afsnijden en inhalen waarbij een tegenligger moet uitwijken...dat is atrikel 5.
Ja....ok...reageer je ook nog op dat andere gedeelte? Of reageer je alleen op dingen wat jou uitkomt of waar uit komt dat jij gelijk hebt?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:32 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat is net zo goed artikel 5, inderdaad.
Er is verder niets inhoudelijks wat reactie behoeft. Mocht ik iets over het hoofd hebben gezien, quote dan maar het inhoudelijke deel.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:34 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ja....ok...reageer je ook nog op dat andere gedeelte? Of reageer je alleen op dingen wat jou uitkomt of waar uit komt dat jij gelijk hebt?
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ik denk zelfs dat een bumperklever die op 1 meter zit met 120 km/h een artikel 5 om zijn oren krijgt.
Kansloosquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:39 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat weet ik wel zeker. Dat heeft er echter verder weinig mee te maken.
Zo ben ik ook...ga ook aan de kant als ik kan maar als ik niet kan en men gaat dan nog kleven..dan weet ik mijn ruitensproeier te vindenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:10 schreef Robar het volgende:
Ik ga gewoon opzij wanneer het kan, alleen wil ik heel soms bewust nog wel eens rustig aan gaan doen. Maar nooit te lang, want je schiet er toch niets mee op.
Ik móest hem even postenquote:Het beste middel tegen onverantwoord rijgedrag is een achteruitkijkspiegel met een politieauto erin.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:47 schreef Sounddragon het volgende:
Ik kwam net deze tegen ergens op een site;
Ik móest hem even posten
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:00 schreef Karrs het volgende:
Mensen moeten eens ophouden te denken dat zij hun medeweggebruikers kunnen opvoeden.
Figuren als The_Dean zijn een gevaar op de weg door hun eigen arrogantie. Die denken alle wijsheid in pacht te hebben en veroorzaken dus conflicten op de weg door hun behoefte om een ander te laten merken hoe 'het moet'. Je kunt niemand opvoeden; iedereen heeft een rijstijl en daar doe je niks aan.
Bumperkleven is dus compleet nutteloos. Als je op de snelweg zit en vlak voor je gaat een Polo véél te vroeg naar links om een vrachtwagen in te halen, waardoor jij vol in de ankers moet, heeft het geen enkele zin om vlak achter die Polo te gaan hangen. Die Polo gaat echt niet weer naar rechts. Hij gaat waarschijnlijk ook niet harder rijden als je gaat kleven, wegens de irritatie en dezelfde behoefte om de andere weggebruiker 'op te voeden'.
Het enige wat je dan kan doen, is gewoon snelheid verminderen, afstand bewaren, verzuchten dat het wel weer een vrouw zal zijn (meestal doet mijn vrouw datdie heeft een hekel aan vrouwen achter het stuur
) en vervolgens na de inhaalmanoeuvre je weg vervolgen. Per saldo heb je dan precies hetzelfde bereikt en zónder irritatie en potentieel gevaarlijke situaties.
hij heet wel gelijk idd,quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:50 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Zo'n beetje de enige zinnige reaktie in dit hele topic.
Je kan gewoon een keer haast hebben, laatst moest ik met spoed naar het ziekenhuis, ik werd gebeld vanuit de ambulance dat mijn zoon erin zat en ik moest naar de eerste hulp, dan rijd ik met 200 km per uur naar het ziekenhuis toe.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 10:52 schreef Swiffer het volgende:
Dan vertrek je toch eerder?? Als je altijd haast hebt op een route doe je zelf iets fout
Bijzonder interessante username + sub trouwensquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:50 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Zo'n beetje de enige zinnige reaktie in dit hele topic.
Ik ben zelf helaas ook niet altijd roomser dan de Paus, maar ik maak me geen illusies over mijn eigen gedrag dan.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 11:53 schreef eevebe het volgende:
[..]
hij heet wel gelijk idd,
maar als bij mij zo'n polo ervoor komt rijden die dan op de linker baan 110 ofzo rijd dan ga ik meestal toch wel wat dichter op hem rijden om te laten weten dat zijn (haar) rijstijl mij niet bevalt...
wat ben ik toch een doordachte crimineel he
Ja, dat vind je wel wat hè?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:15 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Bijzonder interessante username + sub trouwens [ afbeelding ]
Zoals ik al zei, als je consequent, altijd haast hebt, doe je iets fout. Ik snap dat mensen haast kunnen hebben om noodgevallen, heus wel.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 12:02 schreef kahlanamnell het volgende:
[..]
Je kan gewoon een keer haast hebben, laatst moest ik met spoed naar het ziekenhuis, ik werd gebeld vanuit de ambulance dat mijn zoon erin zat en ik moest naar de eerste hulp, dan rijd ik met 200 km per uur naar het ziekenhuis toe.
Als iemand dan 30 gaat rijden, dan was ik echt gaan flippen en dan was het niet goed afgelopen.
Wel een extreem voorbeeld, maar je kan niet zien waarom iemand hard aan het rijden is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |