quote:Op maandag 16 augustus 2010 14:16 schreef Sjoegerd het volgende:
Dashboardverlichting doet t weer... Kwam vannacht op het idee om een goede tik op het dashboard te geven. Het werkte
Hielp bij mijn koplampen ook al een keerquote:
quote:Op maandag 16 augustus 2010 11:58 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dat kan ook altijd gebeurenM'n broer had vorige week een leenauto van z'n werk. Een Kia Picanto. Leuk karretje, maar niet als je 2,00 meter bent. Hij had met z'n knieën haast boven het dashboard en liet elke keer de motor afslaan omdat hij met die lange benen van 'm die koppeling niet kon bedienen
quote:Ik ga vrijdag gewoon lekker een paar blokjes rond m'n eigen huizenblok met de koppeling en het gas oefenen, zodat ik bij een stoplicht dat probleem niet zo snel meer heb
quote:Op maandag 16 augustus 2010 12:16 schreef CherryLips het volgende:
Ik reed net achter een lesauto en ik voel me schuldig tegenover al die mensen die ooit achter mij hebben geredenSorry voor alles!
Dat ziet er dan weer wél netjes uitquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:39 schreef Dubish het volgende:
Nieuwe koplampen gemonteerd met xenon![]()
![]()
![]()
Ook even gewassen![]()
[ afbeelding ]
Klopt daarom gaan auto's van slipcurssusen niet zo heel lang meequote:Op maandag 16 augustus 2010 15:09 schreef Spelvout het volgende:
Gisteren tijdens een zware regenbui ff op een groot verlaten parkeerterrein geracedToch wel grappig om een keer een slip mee te maken! Het stuur stond compleet naar rechts maar ik bleef mooi rechtdoor glijden (so far voor ABS
) en op het einde schoot hij natuurlijk in een klap een stuk naar rechts.
Na 5 minuten maar mee opgehouden want dat kan natuurlijk nooit goed voor de auto zijn, volgens mij krijgen die wielen best wel een flinke klap
Kan wel hoor, zeker als het nat en/of glad is, kan dat bestquote:Op maandag 16 augustus 2010 15:09 schreef Spelvout het volgende:
Gisteren tijdens een zware regenbui ff op een groot verlaten parkeerterrein geraced, beetje driftenOok wel grappig om een keer een slip mee te maken! Het stuur stond compleet naar rechts maar ik bleef mooi rechtdoor glijden (so far voor ABS
), op het einde schoot hij natuurlijk in één klap een stuk naar rechts.
Na 5 minuten maar mee opgehouden want dat kan natuurlijk nooit goed voor de auto zijn, volgens mij krijgen die wielen best wel een flinke klap
En de mensen die nog steeds achter je rijden?quote:Op maandag 16 augustus 2010 12:16 schreef CherryLips het volgende:
Ik reed net achter een lesauto en ik voel me schuldig tegenover al die mensen die ooit achter mij hebben geredenSorry voor alles!
Foeiquote:Op maandag 16 augustus 2010 15:21 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
En de mensen die nog steeds achter je rijden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 16 augustus 2010 15:21 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
En de mensen die nog steeds achter je rijden?
quote:Op maandag 16 augustus 2010 15:22 schreef Piles het volgende:
[..]
FoeiVooral na het lezen van 2x af laten slaan met de handrem, dat wordt nog wat als ze de hellingproef met de rem gaat doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat kan ze dus niet, daarom doet ze het met de handremquote:Op maandag 16 augustus 2010 15:24 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Vooral na het lezen van 2x af laten slaan met de handrem, dat wordt nog wat als ze de hellingproef met de rem gaat doen.
Het is ook zó lastig.quote:Op maandag 16 augustus 2010 15:24 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat kan ze dus niet, daarom doet ze het met de handrem![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.
Ik kan ook in de auto van m'n pa rijden, maar daar haal ik ook mijn verwende neus voor opquote:Op maandag 16 augustus 2010 15:53 schreef twiFight het volgende:
Was cherry niet degene die steeds in die van haar pa reed? Waar zou je dan een eigen willen, als pa betaalt is het veel goedkoper
Sorry, maar het was té makkelijk.quote:Op maandag 16 augustus 2010 16:24 schreef CyclingGirl het volgende:
[..]
Zucht ja ik hou het cliche wel in leven zo ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |