Totaal p/mnd (na 3 mnd)quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:10 schreef marcel-o het volgende:
Mensen kijk eens hier naar:
http://se.tele2.nl/mobiel/bestel-simonly.html
gaat nergens over
Kijk hier even.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:12 schreef clumsy_clown het volgende:
Hoe is de desire nou ivm de Samsung galaxy? Of is het sowieso slimmer op de desire HD te wachten?
als de Desire HD er is is er ook vast al wel weer een ander toestel aangekondigd waar je op zou kunnen wachtenquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:12 schreef clumsy_clown het volgende:
Hoe is de desire nou ivm de Samsung galaxy? Of is het sowieso slimmer op de desire HD te wachten?
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:00 schreef Salatrel het volgende:
ik ben wel blij dat ik geen vodafone hebZoals ik ook al zei in dat andere topic: sinds de klachten rondom het T-Mobile netwerk vind ik het netwerk echt ENORM verbeterd. Tot nu toe is het mij nog nooit voorgekomen dat ik geen internet had en op meer en meer plaatsen heb ik HSDPA ontvangst, dus snel ook nog.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't let my username fool you...
ja was ook meer een grapje hoorquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:19 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Zoals ik ook al zei in dat andere topic: sinds de klachten rondom het T-Mobile netwerk vind ik het netwerk echt ENORM verbeterd. Tot nu toe is het mij nog nooit voorgekomen dat ik geen internet had en op meer en meer plaatsen heb ik HSDPA ontvangst, dus snel ook nog.
Alles is er ook gewoon voor Android hoor, zo niet meer omdat die App-winkel daar niet door een Nazi-commandant word beheertquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:36 schreef clumsy_clown het volgende:
Ok, wie praat me even bij? Ik wil misschien overstappen van m'n iphone naar een androidtoestel, en twijfel tussen de HTC desire en Samsung Galaxy S, al wordt het dan waarschijnlijk die laatste. Maar. Hoe zit het nou met die Android appstore/market/hoe het ook heet? Begrijp ik goed dat Samsung z'n eigen store heeft, en HTC weer z'n eigen? Is het niet zo dat er gewoon een algemene van android is?
Dan een lijstje met mijn meestgebruikte apps op de iPhone, weet iemand of hier fatsoenlijke equivalenten zijn voor androids?
- ABN Saldo check
- Belbundel
- Shazam (!)
- Appie
Enzovoorts.
Nee.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:36 schreef clumsy_clown het volgende:
Begrijp ik goed dat Samsung z'n eigen store heeft, en HTC weer z'n eigen?
Ja, de 'market'.quote:Is het niet zo dat er gewoon een algemene van android is?
Alleen ABN Amro niet.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:38 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Alles is er ook gewoon voor Android hoor, zo niet meer omdat die App-winkel daar niet door een Nazi-commandant word beheert
Nou er gebeurt echt gewoon niks als ik in Chrome op dat icoontje klik..quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:14 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Het kan nu (blijkbaar) weer wel.
Als ik op een website ben en ik klik op het icoontje, dan staat het binnen +/- 5sec. op mijn telefoonquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 20:05 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Nou er gebeurt echt gewoon niks als ik in Chrome op dat icoontje klik..
Zie editquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 20:11 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Als ik op een website ben en ik klik op het icoontje, dan staat het binnen +/- 5sec. op mijn telefoon
Nou...quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:38 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Alles is er ook gewoon voor Android hoor, zo niet meer omdat die App-winkel daar niet door een Nazi-commandant word beheert
Ik begrijp het niet, je hebt een iPhone, waarom wil je dan nog een smartphone aanschaffen?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 18:36 schreef clumsy_clown het volgende:
Ok, wie praat me even bij? Ik wil misschien overstappen van m'n iphone naar een androidtoestel, en twijfel tussen de HTC desire en Samsung Galaxy S, al wordt het dan waarschijnlijk die laatste. Maar. Hoe zit het nou met die Android appstore/market/hoe het ook heet? Begrijp ik goed dat Samsung z'n eigen store heeft, en HTC weer z'n eigen? Is het niet zo dat er gewoon een algemene van android is?
Dan een lijstje met mijn meestgebruikte apps op de iPhone, weet iemand of hier fatsoenlijke equivalenten zijn voor androids?
- ABN Saldo check
- Belbundel
- Shazam (!)
- Appie
Enzovoorts.
Misschien is ze uitgekeken op iPhone of heeft ze een trage oude iPhone (geen 3GS)?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:49 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ik begrijp het niet, je hebt een iPhone, waarom wil je dan nog een smartphone aanschaffen?
Nexus One is inmiddels niet meer in de verkoop las ik ergens wegens tegenvallende animo ervoor? Is verder een prima toestel en met updates zit het idd wel goed. HTC Desire is gewoon stukken makkelijkerder te krijgen en verder ook een goed toestel.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:54 schreef mirelia het volgende:
Ik hoor eigenlijk weinig mensen over de Nexus One. alleen maar over de GS en de Desire.
De Nexus is een HTC toestel van Google dus met updates zou dat goed moeten zitten.
Heeft iemand hier ervaring mee?
Heb je een longpress in je textveld gedaan om een ander keyboard te selecteren, nl. het swype keyboard?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:58 schreef Devolution het volgende:
Ik krijg Swype ook niet aan de gang. Heb het vinkje aangezet en zelfs gereboot. Als ik een sms of notitie wil aanmaken, krijg ik nog steeds het standaard Desire toetsenbord te zien
Volgens mij viel de verkoop tegen omdat Google hem alleen via hun eigen online shop verkocht. Daar zijn ze mee gestopt om hem aan te gaan bieden via de winkels. Maar ik neem aan dat HTC ook problemen heeft met de productie van de N1 ivm de AMOLED schermen.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:58 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Nexus One is inmiddels niet meer in de verkoop las ik ergens wegens tegenvallende animo ervoor? Is verder een prima toestel en met updates zit het idd wel goed. HTC Desire is gewoon stukken makkelijkerder te krijgen en verder ook een goed toestel.
Als ze allebei even makkelijk te krijgen waren had ik misschien wel voor N1 gekozen.
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 22:03 schreef Fendy het volgende:
[..]
Heb je een longpress in je textveld gedaan om een ander keyboard te selecteren, nl. het swype keyboard?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |