Zeg, ik kan mn leeftijd ook niet helpenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:50 schreef fs180 het volgende:
[..]
De beredenaties van een kind, hoe lief
Precies; het recht op goedkoop vlees is gewoon onzin; als dat een recht zou zijn, eis ik nu een goedkope auto of een goedkope vakantie naar het verre oosten... je moet gewoon betalen voor wat luxe...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:37 schreef Verbal het volgende:
Nee, want er IS geen goedkoop vlees. Het wordt kunstmatig goedkoop gehouden.
Tijd om te betalen wat het kost. Sim-pel.
Inderdaad, als een autodealer nu gaat adverteren met "VOLGENDE WEEK 1 WEEK LANG, ALLE AUTO'S VOOR DE HALVE PRIJS!" ga ik ook zeker een actie starten om te zorgen dat die criminele onzin gewoon lekker niet doorgaat.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:42 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Precies; het recht op goedkoop vlees is gewoon onzin; als dat een recht zou zijn, eis ik nu een goedkope auto of een goedkope vakantie naar het verre oosten... je moet gewoon betalen voor wat luxe...
Door schaalvergroting kan het goedkoper en elke industrie heeft zijn impacts en dat geld niet alleen voor de bioindustrie, maar ook op je pc waar je nu typt, auto waarin je rijdt, en de groente die je eet. Want bijvoorbeeld onze tomaten komen uit Duitsland, terwijl onze eigen tomaten de rest van de wereld overgaan. Onze hollandse garnalen gaan naar Marokko om daar gepeld te worden om vervolgens weer terug naar nederland te worden gevlogen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:37 schreef Verbal het volgende:
[..]
Alleen eet de gemiddelde Nederlander vele malen de hoeveelheid die hoort bij een normaal dieet.
En dat is het ook, als je in het normale hoeveelheden eet.
[quote]
Nee, want er IS geen goedkoop vlees. Het wordt kunstmatig goedkoop gehouden.
jouw auto wordt ook express goedkoop gehouden, je kleren worden door kleine kindertjes gemaakt. Je moet gewoon betalen wat voor luxe!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:42 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Precies; het recht op goedkoop vlees is gewoon onzin; als dat een recht zou zijn, eis ik nu een goedkope auto of een goedkope vakantie naar het verre oosten... je moet gewoon betalen voor wat luxe...
En hoe precies is dat 'criminele onzin'? Goedkoop vlees is aantoonbaar een veroorzaker van dierenleed; hoe zit dat met goedkope auto's?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:12 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Inderdaad, als een autodealer nu gaat adverteren met "VOLGENDE WEEK 1 WEEK LANG, ALLE AUTO'S VOOR DE HALVE PRIJS!" ga ik ook zeker een actie starten om te zorgen dat die criminele onzin gewoon lekker niet doorgaat.
Jammer voor de mensen die er gebruik van wilden maken, maar ik stoor me er nu eenmaal aan.
precies. we betalen in landen met niet al teveel armoede, maar iets van 9% van ons inkomen aan eten. dat is een all time low.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:17 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Door schaalvergroting kan het goedkoper en elke industrie heeft zijn impacts en dat geld niet alleen voor de bioindustrie, maar ook op je pc waar je nu typt, auto waarin je rijdt, en de groente die je eet. Want bijvoorbeeld onze tomaten komen uit Duitsland, terwijl onze eigen tomaten de rest van de wereld overgaan. Onze hollandse garnalen gaan naar Marokko om daar gepeld te worden om vervolgens weer terug naar nederland te worden gevlogen.
Eigelijk moeten we ALLES duurder maken en niet zo schijnheilig alleen over vlees doen.
Want dat is het, schijnheiligheid...
Als je ook nog "ajax" in je naam zou zetten, vertegenwoordig je vrijwel alles waar ik een hekel aan heb.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:21 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
En hoe precies is dat 'criminele onzin'? Goedkoop vlees is aantoonbaar een veroorzaker van dierenleed; hoe zit dat met goedkope auto's?
Er zijn genoeg mensen die best als kattenvoer mogen dienen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:27 schreef DE_krumpel het volgende:
Als we nou gewoon mensenvlees in de schappen gooien, mag het best goedkoop zijn
neen, dan heb je me verkeerd begrepen. ik heb het niet over de c1000, maar over het gemak waarmee er eten gepushed en geconsumeerd wordt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:25 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Als je ook nog "ajax" in je naam zou zetten, vertegenwoordig je vrijwel alles waar ik een hekel aan heb.
Dus als een c1000 een eenmalige actie begint, dan gaan dieren daar slechter van leven.
Duidelijk, je bent de weg kwijt.
En wel meer dan pedofilie alleenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:28 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mensen die best als kattenvoer mogen dienen.
Met je poten aan kleine kindjes gezeten? In de gehaktmolen. Lekker goedkoop kattenvoer. Dat is mooi meegenomen, kan de c1000 lekker met hun goedkoop vlees actie doorgaan.
(overigens geen troll, ik denk dat je pedofilie best kan indammen op deze manier...)
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:28 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mensen die best als kattenvoer mogen dienen.
Met je poten aan kleine kindjes gezeten? In de gehaktmolen. Lekker goedkoop kattenvoer. Dat is mooi meegenomen, kan de c1000 lekker met hun goedkoop vlees actie doorgaan.
(overigens geen troll, ik denk dat je pedofilie best kan indammen op deze manier...)
Volgens mij ging het hier om een stel hippies die mij een relaxed goedkoop avondje BBQ'en door de neus heeft gedrukt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:29 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
neen, dan heb je me verkeerd begrepen. ik heb het niet over de c1000, maar over het gemak waarmee er eten gepushed en geconsumeerd wordt.
volgens mij is de voedselindustrie, de overheid en de massa qua eten even de weg kwijt.
kijk food inc.
in de regen...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:30 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Volgens mij ging het hier om een stel hippies die mij een relaxed goedkoop avondje BBQ'en door de neus heeft gedrukt.
Kijk en daar gaat het om. Ze willen even een symbolische daad stellen om de boomknuffelende achterban tevreden te houden. "Kijk eens jongens, dat hebben wij toch maar mooi gedaan he? Kom maar hier met jullie geld!"quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:35 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
in de regen...
ach die goedkope dingen kan je ook bij een andere supermarkt krijgen. dus ja, wakker dier moet niet zo selectief zijn en zich gaan afvragen waarom sommige slagers zo intens goedkoop kunnen zijn. maar dat is een beetje de makke van die dierenvrienden. ze doen aan symboolpolitiek en lossen daarmee zelden iets op.
Dat zie je verkeerd. WIJ willen geen goedkoop vlees, want dat is slecht. Dat betekend simpelweg dat JIJ ook geen goedkoop vlees mag eten.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:39 schreef cultheld het volgende:
Wat mij zo stoort aan die taugévreters is dat ze hun idealen op willen dringen aan de rest. Niemand is verplicht om vlees bij de kiloknaller te kopen toch?
Nee, maar een beetje bewustwording zou niet verkeerd zijn lijkt me en hierin neemt deze stichting tenminste een goed initiatief. Triest om te lezen dat mensen zo gefocussed zijn op wat ze gewend zijn dat ze niet meer verder kunnen kijken. Kom op man, echte armoede bestaat pertinent niet in Nederland dus dat gemiep om een goedkoop stukkie vlees is echt niet nodig. En er zijn zoveel alternatieven dat je echt niet elke dag vlees nodig hebt. Je zou je ns moeten realiseren onder welke erbarmelijke omstandigheden bepaald vee gedoemd is om omgebracht te worden om maar iedereen trouw dat vlees te leveren.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:39 schreef cultheld het volgende:
Wat mij zo stoort aan die taugévreters is dat ze hun idealen op willen dringen aan de rest. Niemand is verplicht om vlees bij de kiloknaller te kopen toch?
neemt niet weg dat ze een erg belangrijk punt maken. vlees moet goedkoop voor de massa blijven, maar dan niet met die hoeveelheden. eet dan gewoon zoals gezonde mensen eten die niet generatie na generatie kanker krijgen. iets meer goede groene groente liefst uit eigen moestuin (die overigens bedacht is ten faveure het plebs zonder tuin) en veul minder vleesch.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:38 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Kijk en daar gaat het om. Ze willen even een symbolische daad stellen om de boomknuffelende achterban tevreden te houden. "Kijk eens jongens, dat hebben wij toch maar mooi gedaan he? Kom maar hier met jullie geld!"
Rot op, ga jezelf vastketenen aan een stuk tropisch hardhout.
helemaal mee eensquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:48 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
neemt niet weg dat ze een erg belangrijk punt maken. vlees moet goedkoop voor de massa blijven, maar dan niet met die hoeveelheden. eet dan gewoon zoals gezonde mensen eten die niet generatie na generatie kanker krijgen. iets meer goede groene groente liefst uit eigen moestuin (die overigens bedacht is ten faveure het plebs zonder tuin) en veul minder vleesch.
Is je avatar een grotere carnivoor dan jij?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:46 schreef Samson het volgende:
[..]
Nee, maar een beetje bewustwording zou niet verkeerd zijn lijkt me en hierin neemt deze stichting tenminste een goed initiatief. Triest om te lezen dat mensen zo gefocussed zijn op wat ze gewend zijn dat ze niet meer verder kunnen kijken. Kom op man, echte armoede bestaat pertinent niet in Nederland dus dat gemiep om een goedkoop stukkie vlees is echt niet nodig. En er zijn zoveel alternatieven dat je echt niet elke dag vlees nodig hebt. Je zou je ns moeten realiseren onder welke erbarmelijke omstandigheden bepaald vee gedoemd is om omgebracht te worden om maar iedereen trouw dat vlees te leveren.
Het valt me wel op dat jij vanaf het begin al loopt te trollenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:49 schreef Skylark. het volgende:
Het valt wel op dat de bewuste mensen hier fatsoenlijke redenen aandragen en het domme vleesgoedkoopvolk maar clichés en overdrijvingen erin blijft gooien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |