Nee, hij is echt beduidend vele malen langzamer als toen ik hem net nieuw had.quote:Op dinsdag 28 september 2010 18:40 schreef PiRANiA het volgende:
Misschien mis je die snelheid gewoon
Dat gaat bij mij niet echt op, ik studeer Informatica en nerd er een eind op los hoorquote:Op dinsdag 28 september 2010 19:36 schreef Boze_Appel het volgende:
Teehee, ik ben verder aan het nerden geweest en mijn N900 doet nu automagisch al mijn autoritjes recorden, thuis automagisch via wifi syncen en daarna in een database prakken zodat ik daarna nutteloze grafiekjes kan maken.![]()
Ik denk overigens dat, buiten hardwareklachten, de meeste klachten komen van mensen die een mainstream telefoon verwachten. Dat is het gewoon niet.
Haha, is t mis met de telefoon of ligt het gewoon aan jou?quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:29 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
[..]
Je mag de mijne wel overkopen, ik krijg hem binnenkort terug van de mensjes die hem maken..
Maar ben hem kotsbeu
vind hem niets voor mij.
Zet je hem welleens volledig uit? Sommige apps en dingen zijn overgezet van een omgeving die eigenlijk nooit bedoelt was voor een N900 en kunnen dan soms welleens 'hangen'.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:37 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Nee, hij is echt beduidend vele malen langzamer als toen ik hem net nieuw had.
Het ligt aan mij denk ik ook, want bij mij willen telefoons nooit werkenquote:Op dinsdag 28 september 2010 19:40 schreef miesjelle112 het volgende:
[..]
Haha, is t mis met de telefoon of ligt het gewoon aan jou?
Voor wat is ie nu op 'reparatie' dan?quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:26 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
[..]
Het ligt aan mij denk ik ook, want bij mij willen telefoons nooit werkenen dan worden ze verkocht / gerepareerd en de ander heeft er nooit problemen verder mee
ik kreeg hem terug van de reparatie omdat wifi het niet meer deed en toen ineens kon hij niet meer opgeladen wordenquote:Op dinsdag 28 september 2010 20:36 schreef miesjelle112 het volgende:
[..]
Voor wat is ie nu op 'reparatie' dan?
Hahah ja daar ben je mooi meequote:Op dinsdag 28 september 2010 20:46 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
[..]
ik kreeg hem terug van de reparatie omdat wifi het niet meer deed en toen ineens kon hij niet meer opgeladen worden
Ja en nee in die volgorde.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:42 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zet je hem welleens volledig uit? Sommige apps en dingen zijn overgezet van een omgeving die eigenlijk nooit bedoelt was voor een N900 en kunnen dan soms welleens 'hangen'.
Heb je overigens een microSD erin zitten? De mediaplayer checkt die nl. ook en als die crap is ...
opnieuw starten traag met internet? denk internet cache vol zit dat is bij mij althansquote:Op woensdag 29 september 2010 09:41 schreef drumstickNL het volgende:Mijn N900 is zeer traag geworden, weet iemand hoe dit kan komen?
Telefoon zelf?quote:Op woensdag 29 september 2010 09:41 schreef drumstickNL het volgende:Mijn N900 is zeer traag geworden, weet iemand hoe dit kan komen?
Dat heb ik wel ja, dat ik hem wekelijks uit en aan moet zetten. Ik denk dat ik in het begin wel eens 2 maanden zonder opnieuw opstarten konquote:Op woensdag 29 september 2010 11:14 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Telefoon zelf?
Hier ook last van,keer aan en uit en het is weer voor een week opgelost. Bij mij althans.
In het begin deed ik het helemaal niet,totdat het niet meer te doen was toen eens in de 3/4 weken gedaan. Nu maar wekelijks. Als dat het enige 'probleem'blijft vind ik het goed.quote:Op woensdag 29 september 2010 11:15 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Dat heb ik wel ja, dat ik hem wekelijks uit en aan moet zetten. Ik denk dat ik in het begin wel eens 2 maanden zonder opnieuw opstarten kon.
Inderdaad. Ik heb zelf geen klachten verderquote:Op woensdag 29 september 2010 11:18 schreef Rainesz het volgende:
[..]
In het begin deed ik het helemaal niet,totdat het niet meer te doen was toen eens in de 3/4 weken gedaan. Nu maar wekelijks. Als dat het enige 'probleem'blijft vind ik het goed.
woehoee..quote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:12 schreef Athlon64x het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAA N900 kan Meego draaien
Een voor eindgebruikers vrij nutteloze betaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |