Het is al lang niet meer zo dat alleen de verlegen, puisterige mannen geen vriendin meer kunnen krijgen hoor.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:47 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Oh en kijk eens rond naar inderdaad de wat meer verlegen meisjes, of kijk eens rond bij singel vrienden van familie en kenissen. Misschien daar iemand van uit vragen? Dan ligt er zowieso minder druk op als bij het uitgaan lijkt me (ik zou het niet weten, ik heb een hekel aan kroegtijgeren en stappenzie de lol er niet van in
)
Hey, ik zeg ook niet dat 'Geluk > vrouwen' makkelijk is. Het is geen 'easy fix'. Volgens mij is die er niet.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:47 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Ik kan me wel in de OP verplaatsen. Het hangt er ook vanaf hoe je bent: Ik ben zelf heel rustig, ik maak me superdruk waarom ik nooit de vrouwen om me heen heb waaien (echter wel getrouwd geweest, en een MILF gehad op 21), alleen nu weet ik in godsnaam niet hoe het weer zou moeten.
Waar ik me in kan verplaatsen, is dat als het tegenzit het heel erg makkelijk is om juist de negatieve punten te onthouden. En die vergroot je 100 maal uit telkens als er weer een week voorbij is en je weer moederziel alleen in je bed ligt.
Automatisch schiet je ieder advies af, want hey, het is toch al mis gegaan? (Als introvert persoon heb ik dat zelf ook heel erg snel, ik moet er echt tegen vechten om het mij niet te laten gebeuren).
Wat ik denk dat OP kan helpen, en ik verval hiermee in herhaling samen met meerdere mensen, wees er bewust van wat je nu precies doet. En vergroot je successen voor jezelf, en daarbij bedoel ik niet je successsen op het date valk, nee je sucessen in het algemeen.
Oh en kijk eens rond naar inderdaad de wat meer verlegen meisjes, of kijk eens rond bij singel vrienden van familie en kenissen. Misschien daar iemand van uit vragen? Dan ligt er zowieso minder druk op als bij het uitgaan lijkt me (ik zou het niet weten, ik heb een hekel aan kroegtijgeren en stappenzie de lol er niet van in
)
Hiermee ben ik het oneens. Niet alleen principieel (lekker makkelijk, het probleem buiten jezelf leggen) maar ook gewoon omdat er genoeg hondslelijke mannetjes (al dan niet met hazelip) zijn die een vriendin hebben.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:50 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Het is al lang niet meer zo dat alleen de verlegen, puisterige mannen geen vriendin meer kunnen krijgen hoor.![]()
Ook knappe, intelligente, welbespraakte mannen zie je steeds vaker alleen. Ik ben het dus met TS eens dat het niet per se aan hemzelf hoeft te liggen. Wat hij ook probeert, het lukt niet. Maar met andere eigenschappen (knapper, socialer, humor) kan ie tegenwoordig net zo goed naast de pot pissen. Signs of the times
Nee, "gelukkig zijn" is het antwoordquote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:55 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Hey, ik zeg ook niet dat 'Geluk > vrouwen' makkelijk is. Het is geen 'easy fix'. Volgens mij is die er niet.
Maar de door TS beschreven fixatie verlamt en stoot af terwijl geluk bevrijdt en aantrekt. En, als het dat niet doet en hij krijgt nog altijd geen vriendin, is hij in ieder geval nog gelukkig!.
Hondslelijk is tamelijk subjectief.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:57 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Hiermee ben ik het oneens. Niet alleen principieel (lekker makkelijk, het probleem buiten jezelf leggen) maar ook gewoon omdat er genoeg hondslelijke mannetjes (al dan niet met hazelip) zijn die een vriendin hebben.
Ten eerste: Geluk is geen gelul. (Nouja, ik spreek hier uit eigen ervaring, hoe het voor jou en anderen is weet ik niet).quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:59 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Nee, "gelukkig zijn" is het antwoord![]()
Geluk is na het Christendom zowieso de grootste illusie van de westerse beschaving. Eigenlijk slaat dit hele topic de plank volledig mis, op alle hier genoemde fronten wordt namelijk 'geprobeerd iets te bereiken'. En daarmee geef je dus in het Nu impliciet aan dat je het niet hebt. En dat ervaar je. Is het nou zo moeilijk allemaal?
Ik ben erg gelukkigquote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:06 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Ten eerste: Geluk is geen gelul. (Nouja, ik spreek hier uit eigen ervaring, hoe het voor jou en anderen is weet ik niet).
Ten tweede: TS geeft ook daadwerkelijk aan allerlei in het NU niet te hebben dat hij wel zou willen (seks, bijvoorbeeld, en/of een vriendin). Dat is niet moeilijk, dat is wat hij ervaart.
Ten derde: "Iets bereiken" is fantastisch. Vooropgesteld dat het iets is dat je wil(de) bereiken.
Oh ja. Waarom is (streven naar) 'gelukkig zijn' volgens jou geen antwoord / oplossing?
Ten eerste: Geluk is een idee. Net als geloof.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:06 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
Ten eerste: Geluk is geen gelul. (Nouja, ik spreek hier uit eigen ervaring, hoe het voor jou en anderen is weet ik niet).
Ten tweede: TS geeft ook daadwerkelijk aan allerlei in het NU niet te hebben dat hij wel zou willen (seks, bijvoorbeeld, en/of een vriendin). Dat is niet moeilijk, dat is wat hij ervaart.
Ten derde: "Iets bereiken" is fantastisch. Vooropgesteld dat het iets is dat je wil(de) bereiken.
Oh ja. Waarom is (streven naar) 'gelukkig zijn' volgens jou geen antwoord / oplossing?
Geluk is een gevoel imho.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:11 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Ten eerste: Geluk is een idee. Net als geloof.
Ten tweede: Seks is te koop, een vriendin is een idee, liefde is een idee. Wat de laatste twee betreft, TS wil een idee over een vriendin en een idee over liefde. Een idee kun je niet bereiken, dat heb je of dat heb je niet.
Ten derde: Zodra je iets 'bereikt' verdwijnt het als sneeuw voor de zon. Wat heb je dan bereikt? Je hebt slechts een nieuw idee over hetgeen waar je een idee over had.
Een ieder is nog nooit ergens anders geweest dan hier en nu, met daarover een idee.
Gevoel is een idee.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:14 schreef laforest het volgende:
[..]
Geluk is een gevoel imho.
Ja met zo'n houding snap ik wel waarom het je niet lukt, denk niet dat vrouwen gezien willen worden als "een idee", lekker speciaal.![]()
Nou ja een diploma, onderscheiding of een medaille etc dat is blijvend hoor.
Jemig, jij bent erg negatief.
't Is natuurlijk ook een hele prestatie om met 30 vrouwen uit te gaan en 0, eh, 'aan te trekken'. Maar dat is een ander soort bereikenquote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:09 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik ben erg gelukkig
Veel seks en vriendin, goede baan en bereik van allerlei dingen en door dingen te bereiken voel ik me nog gelukkiger.
Dus ik het met je eens.
(Ohh en zonder vriendin ook gelukkig hoordat komt weer door dingen te bereiken
)
Hahahaha ja sowieso!quote:Op woensdag 11 augustus 2010 08:00 schreef laforest het volgende:
[..]
Van die 30 had ie toch op z'n minst een stuk of 5 kunnen batsen.
Je praat echt als iemand die geen enkel succes in het leven heeft, noch met vrouw, noch met iets te bereiken en daarom praat je al dit soort dingen de grond in.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:17 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Gevoel is een idee.
Jij bent zelf een idee. Ik ben ook een idee. Dat impliceert dat je niet beter of slechter bent dan het idee wat je hebt over anderen (vrouwen zo je wilt).
Er is niets zo vergankelijk als kennis of een prestatie. Echte wijsheid is het besef dat je eigenlijk niets weet.
Jouw idee over mij is amusant naar mijn idee
Wederom een amusant idee over mij. Gebaseerd op enkele ladenkastjes met stickers die je opentrekt om een beeld van mij te vormen.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:20 schreef laforest het volgende:
[..]
Je praat echt als iemand die geen enkel succes in het leven heeft, noch met vrouw, noch met iets te bereiken en daarom praat je al dit soort dingen de grond in.
Mja het is dusdanig subjectief dat velen dit willen bereiken en kennelijk zichzelf stervens ongelukkig voelen doordat ze het niet bereiken.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:18 schreef mvdlubbe het volgende:
[..]
't Is natuurlijk ook een hele prestatie om met 30 vrouwen uit te gaan en 0, eh, 'aan te trekken'. Maar dat is een ander soort bereiken.
En alles wat je noemt is subjectief. De een is misschien tevreden / gelukkig met een half baantje als postsorteerder en gaat fluitend door het leven, de ander zit nooit stil en in 100 commissies en is daarmee pas gelukkig.
Dat laatste is misschien wel het belangrijkst.
Dat het even zeer doet / vervelend is als een relatie uit gaat, zeker een langdurige, is natuurlijk. Daarna orde van de dag. De vrouwen komen wel weer aanwaaien!
Ik vraag me af wat TS hier aan zal hebben. Maargoed. 't Is toch gratis advies, nietwaar?.
Doe je het weer.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:22 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Wederom een amusant idee over mij. Gebaseerd op enkele ladenkastjes met stickers die je opentrekt om een beeld van mij te vormen.
Ik praat niets de grond in, dat zou een belachelijk idee zijn.
Dwaasquote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:22 schreef laforest het volgende:
[..]
Mja het is dusdanig subjectief dat velen dit willen bereiken en kennelijk zichzelf stervens ongelukkig voelen doordat ze het niet bereiken.
Hoe gaat het bij jouw met vrienden, studie, werk, vriendin, seks, enz?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:25 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Dwaas![]()
Waarom zou iemand jouw ideeën willen bereiken? (als dat überhaupt mogelijk was).
Die vraag is erg lastig te beantwoorden. Maar ik doe een poging: Wrime2lach99tig.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Hoe gaat het bij jouw met vrienden, studie, werk, vriendin, seks, enz?
Touchéquote:Op woensdag 11 augustus 2010 13:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Hoe gaat het bij jouw met vrienden, studie, werk, vriendin, seks, enz?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |