Die krengen blijven zo heerlijk aan je vingers plakken.quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:10 schreef Graseter het volgende:
[..]
Mijn hamster beet me eerst, het bleef maar bloeden
Ik had hem net zonnebloem pitten gegeven, toen was het opquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:13 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Die krengen blijven zo heerlijk aan je vingers plakken.
Heb jij Indonesische roots? laatst had je ook al iets met rare stinkbonen toch?quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:10 schreef DeltaCephei het volgende:
Ik ging net uien snijden voor sambal en toen sneed ik in mn vinger met het nieuwe mesje en ik bloed als een rundbinnen 10seconden pleister doorweekt, nu heb ik een drukverbandje
Hihi ik word wel vaak Bora genoemd, door kleine kinderenquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:09 schreef Puckzzz het volgende:
Oh op dat namengedoe terugkomend. Ik had vroeger een goede vriendin met dezelfde naam als Debbster en die noemden we altijd Boa. Ik heb de hele tijd de neiging om Debs ook zo te noemen
Boa mag wel he? Ik vind het zo'n leuke naamquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:16 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hihi ik word wel vaak Bora genoemd, door kleine kinderen.
En hoe heet je danquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:16 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hihi ik word wel vaak Bora genoemd, door kleine kinderen.
Ik wist het, maar kan het nu niet terugvinden...quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:09 schreef miss--moana het volgende:
heeft iemand enig idee hoe je posts op je blog in zo een ''lees verder'' dingetje krijgt?
Vind het er nu zo vol uitzien...:P
Hoop ik ook, vandaag is het niet al te best haha!quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:13 schreef Linnie20v het volgende:
[..]
I haz no time![]()
Veel plezier en hoop dat het weer een beetje meezit
Deborahquote:
Gezellig zal het vast toch wel zijnquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:18 schreef Nune het volgende:
[..]
Hoop ik ook, vandaag is het niet al te best haha!
Bedankt allemaal!
yesyes ik ben kwart indoooo.quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:16 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Heb jij Indonesische roots? laatst had je ook al iets met rare stinkbonen toch?
Ik ga straks jullie lamsgehaktballetjes maken
Ik zag hetquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:33 schreef Lindytje het volgende:
Heerlijk, de was hangt net buiten: stortbui
Oh ba-lenquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:33 schreef Lindytje het volgende:
Heerlijk, de was hangt net buiten: stortbui
Ja, dat is wel lekkerder, het zonnetje! Ik zie hier ook al wel weer blauwe lucht aankomenquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:35 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Oh ba-len
Hier breekt eindelijk een zonnetje door gelukkig, ik werd er al helemaal depri van
Volgens mij wonen wij niet in dezelfde Tilburg.quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:38 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ja, dat is wel lekkerder, het zonnetje! Ik zie hier ook al wel weer blauwe lucht aankomen
je kunt ze op elkaar zetten? heb ik bij de mijne ook gedaan!quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:40 schreef Linnie20v het volgende:
Mijn helmers passen niet naast elkaar, ik moet echt mijn zooi eens opruimen!
I suck bluhh..
Ga zo nog even naar de winkel en hopen dat er panini's zijn!
Nog geen regen geweest maar de lucht ziet er niet fijn uit..
Nah, het stukje blauwe lucht is ook alweer weg. Het giet hier alweerquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:39 schreef Graseter het volgende:
[..]
Volgens mij wonen wij niet in dezelfde Tilburg.
Wij wel dan denk ikquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:39 schreef Graseter het volgende:
[..]
Volgens mij wonen wij niet in dezelfde Tilburg.
Shoot, dat zou ook nog kunnen! Verdikkeme, ik ga eens meten of dat gaatquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:52 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
je kunt ze op elkaar zetten? heb ik bij de mijne ook gedaan!
HelmerS?? Ik dacht dat jij nog niet zo´n giga stash had, haha. Maar dan wil ik wel heel graag een keer foto´s zienquote:Op zondag 8 augustus 2010 13:40 schreef Linnie20v het volgende:
Mijn helmers passen niet naast elkaar, ik moet echt mijn zooi eens opruimen!
I suck bluhh..
Ga zo nog even naar de winkel en hopen dat er panini's zijn!
Nog geen regen geweest maar de lucht ziet er niet fijn uit..
Die ene met die grote donkere wolk?quote:Op zondag 8 augustus 2010 13:55 schreef vamperotica het volgende:
En vamp ist ook een kwartje...
Chinees dan, mn stiefoma was indo, maar dat doet niets aan mijn genen ghehe
quote:Op zondag 8 augustus 2010 14:27 schreef Graseter het volgende:
[..]
Die ene met die grote donkere wolk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |