abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 11 augustus 2011 @ 23:45:19 #151
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_100624759
quote:
7s.gif Op donderdag 5 augustus 2010 00:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ontzettend jammer dat zo'n tutje in het gelijk gesteld wordt natuurlijk.
Onzin. De manier op gs met dat fimpje om is gegaan is gewoon eigen risico. Iets op internet (zette) geeft niemand het recht het te misbruiken.
pi_100624872
Als dat winnen is, laat mij dan maar verliezen.
pi_100625635
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 23:43 schreef Knipoogje het volgende:
Ik heb dat filmpje gezien, maar wat is daar nou schokkend aan? Dronken meid, beetje knip- en plakwerk :?

Snap niet dat GeenStijl het nodig vond een willekeurige studente voor anderhalfmiljoen mensen te kijk te zetten. Blijkbaar gewoon omdat het kan. :r
Anders staan de slinkspoten ook vooraan in de rij om het arrogante bezopen good-for-nothing cóóhhhrsballenvolk onder te kotsen met de nodige verbale diarree, maar nu GS in het verhaal betrokken is hebben ze daar even geen boodschap aan. En over het aandeel van StudentenTV hierin geen één woord natuurlijk.
  † In Memoriam † vrijdag 12 augustus 2011 @ 00:15:42 #154
15474 mouthman
pi_100625861
Studententv wordt in de OP gewoon genoemd.
:{
pi_100625991
quote:
0s.gif Op donderdag 5 augustus 2010 00:51 schreef WammesWaggel het volgende:
Volgens die advocaat in de fysieke (!) versie van het Parool zou de betreffende studente weleens 10k toegewezen kunnen krijgen door de rechter, da's een aardig zakcentje voor die nare meid.
Die advocaat heeft dat heel goed ingeschat. :)
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 00:23:26 #156
192696 CantFazeMe
Scroll my bar
pi_100626141
Hahaha. Wat een kneuzenbende die Geenstijlers. Blij dat ik daar jaren niet meer kom. Allemaal trekkende pubers die lachen om leed. Infantiele fagbende.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
pi_100626366
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 00:15 schreef mouthman het volgende:
Studententv wordt in de OP gewoon genoemd.
:{
maar niet afgezeken, want GS is natuuurlijk de herkenbare vijand.
pi_100628882
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 00:23 schreef CantFazeMe het volgende:
Hahaha. Wat een kneuzenbende die Geenstijlers. Blij dat ik daar jaren niet meer kom. Allemaal trekkende pubers die lachen om leed. Infantiele fagbende.
Wat heeft dit met het topic te maken? :')
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 03:25:33 #159
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_100629751
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 23:43 schreef Knipoogje het volgende:
Ik heb dat filmpje gezien, maar wat is daar nou schokkend aan? Dronken meid, beetje knip- en plakwerk :?
Wacht maar totdat jij bij een potentiele werkgever wordt geconfronteerd met een twee jaar oud filmpje waar jij dronken gebral uitkraamt en de straat volkotst. Zoiets staat bij veel mensen gelijk aan een alcoholist en dan kun je mooi donder op zeggen tegen die mooie baan. En dat dankzij een filmpje en waarbij ze eerst nog netjes heeft gevraagd of ze het wilden verwijderen (waar volgens GS traditie smakelijk om werd gelachen.). Ik vind het niet meer dan logisch dat ze hierna een rechtzaak heeft aangespannen tegen dat rechtse tuig. Het lachen is nu wel vergaan, met hun 10.000 ballen die ze moeten ophoesten uit hun eigen zak.

Geenstijl is een site vol zielige rukkers die wel een digitale grote bek hebben, maar wanneer ze in het ongelijk worden gesteld te laf zijn om dit toe te geven en de comments bij hun nederlaag aan te zetten. Want iedereen die kritiek heeft op GS en zich niet onder hun standpunt schaart wordt zonder pardon 'weggejorist'. In het echte leven zijn ze ook mislukt, van die losers die jarenlang over zich heen hebben laten lopen door Jan en alleman en nu eindelijk een mediaformat hebben gevonden om hun frustraties te uiten. Het wordt tijd dat die kneuzensite verplicht wordt opgedoekt.
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_100630457
Zo zo, de frustratie druipt er wel vanaf zeg. Ben jij soms het vriendje van miss piggy, omdat je zoveel woorden aan GS vuil maakt? Even verderop noem je ze zelfs terroristen :')
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 08:50:40 #161
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_100631444
Hoe dan ook, GeenStijl slaat in dezen een modderfiguur en bijt nu zachtjes stof. :W.
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
pi_100631476
quote:
0s.gif Op donderdag 11 augustus 2011 21:50 schreef Marlan het volgende:
Update:

Geen miljoenmiljard vergoeding voor Majesteit

All rise! Gisteren is bepaald hoe hoog de schadevergoeding in de zaak GeenStijl v.s. Majesteit is geworden. En om maar gelijk het goede nieuws te brengen: Geenstijl heeft GEWONNEN!!! Voor alle zwitsals eerst een korte uitleg: Majesteit was de rechtenstudente die zich jaren geleden door Studenten-TV straalbezopen liet filmen op straat. De beelden kwamen via veel omwegen terecht op GeenStijl en Dumpert waarna Majesteit van Zuypensteijn er alles aan heeft gedaan om een Bekend Dronken Meisje te worden. Het filmpje (hierna te noemen: Het Filmpje) werd op verzoek verwijderd en een flink aantal reaguurders kreeg een ban wegens NAW-posten. Voor GS was de kwestie destijds al gesloten maar vanaf dat moment zag Majesteit eurotekens in haar ogen. U moet weten: Majesteit wordt in raad en daad bijgestaan door het vermaarde Hans Melchers Fonds voor gold-diggende media-slachtoffers. Omdat Team Majesteit telkens de publiciteit opzocht knalden we (of eigenlijk Prof. Hoxha maar die zit tegenwoordig in de koffie) Het Filmpje weer online. En dat had hij beter niet kunnen doen. GS handelde onrechtmatig en werd vorig jaar veroordeeld tot het betalen van een schadevergoeding. In zijn oneindige wijsheid heeft de rechter bepaald dat Majesteit aan kotspartij op straat niet meer dan 10.000 euri mag verdienen. Dus niet de miljoenmiljard euro die haar advocatenteam wenst los te peuteren middels tig dubieuze en onbewezen schadeposten. Geen Amerikaanse toestanden in Nederland dus. Welnu Sire, die centjes komen uw kant op. Case closed. Vonnis binnenkort in zijn geheel te lezen op Rechtspraak.nl. Wij spreken de hoop uit nooit meer aandacht te hoeven besteden aan Majesteit, die zelf geen mogelijkheid onbenut laat om in de openbaarheid te treden. Andere tijden. Andere mensen bij GS aan het roer. Wij wensen Majesteit veel plezier met die 10K en zien het onvermijdelijke hoger beroep van die hongerige HMF-bloedhonden met vertrouwen tegemoet. Als straf staan de comments onder dit topic bij hoge uitzondering een keertje uit. Eigen schuld dikke bult. Jullie moeten verdoemme blij zijn dat je geen rekening krijgt thuisgestuurd. De voltallige GS-redactie zal ergens eind december plaatsnemen in een Glazen Huis. Kunnen jullie allemaal een eurootje komen doneren. *hamerslag!*

http://www.geenstijl.nl/m(...)oeding.html#comments

http://www.geenstijl.nl/archives/images/miljoenmiljardschade.html
Wat een ontzettend verzuurd stukje. :')
Hoezo heeft GS gewonnen als ze ¤10.000 moeten betalen?
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 09:00:18 #163
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_100631567
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 05:10 schreef VanishedEntity het volgende:
Zo zo, de frustratie druipt er wel vanaf zeg. Ben jij soms het vriendje van miss piggy, omdat je zoveel woorden aan GS vuil maakt? Even verderop noem je ze zelfs terroristen :')
Hoezo, g_g geeft gewoon een droge opsomming van feiten.
pi_100632405
Nou ja, ze doen hun naam weer eer aan, wat een stelletje dombo's.
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 09:50:39 #165
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_100632414
quote:
7s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 09:00 schreef Frollo het volgende:

[..]

Hoezo, g_g geeft gewoon een droge opsomming van feiten.
Ben het er ook wel mee eens.
Gourmetten of steengrillen?
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 10:14:40 #166
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_100632884
Waarom staat dit niet op de FP en geneuzel over een nieuw seizoen van fucking True Blood wel?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_100633173
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 10:14 schreef goofy_goober het volgende:
Waarom staat dit niet op de FP en geneuzel over een nieuw seizoen van fucking True Blood wel?
Waarom zou elke scheet van GS op de FP moeten komen?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 10:29:26 #168
301168 goofy_goober
knucklehead mcspazatron
pi_100633239
Omdat Fok! toendertijd hier ook over heeft bericht en dit een logisch vervolg is?
why didn't the kid see the pirate movie? because it was rated Aarrh!
pi_100633354
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 03:25 schreef goofy_goober het volgende:
Wacht maar totdat jij bij een potentiele werkgever wordt geconfronteerd met een twee jaar oud filmpje waar jij dronken gebral uitkraamt en de straat volkotst. Zoiets staat bij veel mensen gelijk aan een alcoholist en dan kun je mooi donder op zeggen tegen die mooie baan.
Dat zeg ik toch? Dat het totaal onnodig was om zoiets te verspreiden. Bovendien weet iedereen dat de gemiddelde korpsstudent een arrogante bal is die vooral veel zuipt en neukt. Niets nieuws aan.
Daar ben je jong voor...
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_100633648
GS mag van mij in zijn geheel gedelete worden. Wat een stelletje zielige homo's :O
*** Nul Dertien ***
Rap... just a "C" away from "Crap"
R&P / Hoe voel je je nu? #827
pi_100633718
quote:
10s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 05:10 schreef VanishedEntity het volgende:
Zo zo, de frustratie druipt er wel vanaf zeg. Ben jij soms het vriendje van miss piggy, omdat je zoveel woorden aan GS vuil maakt? Even verderop noem je ze zelfs terroristen :')
Jij lijkt me iemand die zijn mening geheel ontleent aan GS, zoals veel anderen die te dom zijn om zelf na te denken.
Ik hoop oprecht dat er ooit een dag komt dat jij besluit om iets van je leven te gaan maken.
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 11:05:03 #172
192696 CantFazeMe
Scroll my bar
pi_100634112
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 02:15 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Wat heeft dit met het topic te maken? :')
Genoeg. Of wil jij zeggen dat jij er ook één van bent. Bijdehand ventje.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
  vrijdag 12 augustus 2011 @ 11:08:05 #173
192696 CantFazeMe
Scroll my bar
pi_100634179
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 03:25 schreef goofy_goober het volgende:

[..]

Wacht maar totdat jij bij een potentiele werkgever wordt geconfronteerd met een twee jaar oud filmpje waar jij dronken gebral uitkraamt en de straat volkotst. Zoiets staat bij veel mensen gelijk aan een alcoholist en dan kun je mooi donder op zeggen tegen die mooie baan. En dat dankzij een filmpje en waarbij ze eerst nog netjes heeft gevraagd of ze het wilden verwijderen (waar volgens GS traditie smakelijk om werd gelachen.). Ik vind het niet meer dan logisch dat ze hierna een rechtzaak heeft aangespannen tegen dat rechtse tuig. Het lachen is nu wel vergaan, met hun 10.000 ballen die ze moeten ophoesten uit hun eigen zak.

Geenstijl is een site vol zielige rukkers die wel een digitale grote bek hebben, maar wanneer ze in het ongelijk worden gesteld te laf zijn om dit toe te geven en de comments bij hun nederlaag aan te zetten. Want iedereen die kritiek heeft op GS en zich niet onder hun standpunt schaart wordt zonder pardon 'weggejorist'. In het echte leven zijn ze ook mislukt, van die losers die jarenlang over zich heen hebben latebn lopen door Jan en alleman en nu eindelijk een mediaformat hebben gevonden om hun frustraties te uiten. Het wordt tijd dat die kneuzensite verplicht wordt opgedoekt.
Groot gelijk. En dan te bedenken dat de redactie uit 30 jarige lullenzuigers bestaan. Triestheid ten top.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
pi_100635118
Majesteit :')

Wel een leuk filmpje trouwens. En al helemaal mooi dat geenstijl lekker centjes mag ophoesten en dan gaat huilen :D . Stelletje korfballers dat het zijn.
Conscience do cost.
pi_100635391
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 augustus 2011 11:05 schreef CantFazeMe het volgende:

[..]

Genoeg. Of wil jij zeggen dat jij er ook één van bent. Bijdehand ventje.
:')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')