Basisverzekering wel ja maar omdat die steeds kleiner gaat worden zul je je wel aanvullend moeten verzekeren als je chronisch ziek bent (bv. voor fysiotherapie) en daar mag je dus wel geweigerd worden. Reken er maar op dat ze je gaan weigeren, sterker nog ik wilde me hoger verzekeren voor fysiotherapie en ik werd bij mijn eigen zorgverzekering geweigerd omdat....ik gebruik maakte van de fysiotherapie.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:41 schreef RIVDSL het volgende:
[..]
De kans dat je elk jaar ernstig ziek wordt is erg klein. Mocht je echt chronisch ziek worden, dan ga je het jaar daarop naar een verzekering zonder eigen risico. Basisverzekering mag niet geweigerd worden namelijk.
Oeh, goede tip. Ik heb namelijk familie in Amerika. Thanks!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 21:58 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Ik had een vaste lijn met bel1649 account. Eindeloze teleconferences met USA voor bijna noppes, en gesprekken binnen Nederland ook een stuk goedkoper dan KPN.
Probeer anders Skype, je kan dat ook combineren met een telefoon als je niet graag achter de computer zit om te praten. Zie http://www.skypetelefoonwinkel.nl/quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 08:23 schreef Cat_Tank het volgende:
[..]
Oeh, goede tip. Ik heb namelijk familie in Amerika. Thanks!
Da's toch wel heel erg weinig, Ik wil wel eens een weekmenuutje voor 25 euro zien.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 18:51 schreef Sessy het volgende:
[..]
Met 1 persoon moet je het met gemak van 100 euro kunnen doen, mits je maar echt vers koopt en niet van die alleen-in-de-pan-gooien maaltijden.
Paar suggesties:quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 08:56 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Da's toch wel heel erg weinig, Ik wil wel eens een weekmenuutje voor 25 euro zien.
Als je chronisch ziek bent moet je dat met de verzekering ook ab-so-luut niet doen.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 00:26 schreef trovey het volgende:
[..]
Basisverzekering wel ja maar omdat die steeds kleiner gaat worden zul je je wel aanvullend moeten verzekeren als je chronisch ziek bent (bv. voor fysiotherapie) en daar mag je dus wel geweigerd worden. Reken er maar op dat ze je gaan weigeren, sterker nog ik wilde me hoger verzekeren voor fysiotherapie en ik werd bij mijn eigen zorgverzekering geweigerd omdat....ik gebruik maakte van de fysiotherapie.
Dat weet ik en dat was ook niet mijn probleem. Maar ik moest dus de volledige no-claim betalen (ingecalculeerd) plus nog eens 130 euro of zoiets omdat er dingen gedaan waren die niet in de basisverzekering zaten.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 23:14 schreef Sessy het volgende:
[..]
Chirurgische ingrepen komen uit je verplichte no-claim.Daar kun je helaas niet vanaf tegenwoordig hoe je je ook verzekert.
Probleem was dat men adviseerde dat je je eerst wel met een hoog eigen risico (dus buiten het wettelijke deel) zou kunnen verzekeren om geld uit te sparen en dat je dan, als je wel chronisch ziek gaat worden, je zo even overstapt naar een andere verzekeraar om daar een verzekering af te sluiten zonder eigen gekozen risico. Ik wilde hiermee aangeven dat dat dan niet zo makkelijk gaat als men denkt en dat je dan wel eens van een koude kermis thuis zou kunnen komen als je wel ineens chronisch ziek bent.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 10:01 schreef Sessy het volgende:
[..]
Als je chronisch ziek bent moet je dat met de verzekering ook ab-so-luut niet doen.
Ik zie vooral veel ingevroren spul en dito gehakt...Nou ja voor 25 euro/ week mag je ook niet klagen...ik kom amper met 100 euro toe, maar ik ga wel voor de duurdere groentes enzo.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 10:00 schreef Sessy het volgende:
[..]
Paar suggesties:
............
En ohja: een grote diepvries loont.
Ik kon wel probleemloos overstappen, ondanks dat ze op dat moment niet eens wisten *wat* er met mijn been aan de hand was en ik ook fysio had en ggz (depressie, als je niet weet waar je lichamelijke klachten aan liggen en je bijna niks kunt, jeweets). Maar wellicht komt dat omdat ik onder de 28 ben en zo'n jeugdverzekering van vgz als uitbreidende verzekering nam?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 13:37 schreef trovey het volgende:
[..]
Probleem was dat men adviseerde dat je je eerst wel met een hoog eigen risico (dus buiten het wettelijke deel) zou kunnen verzekeren om geld uit te sparen en dat je dan, als je wel chronisch ziek gaat worden, je zo even overstapt naar een andere verzekeraar om daar een verzekering af te sluiten zonder eigen gekozen risico. Ik wilde hiermee aangeven dat dat dan niet zo makkelijk gaat als men denkt en dat je dan wel eens van een koude kermis thuis zou kunnen komen als je wel ineens chronisch ziek bent.Zit je met je eigen gekozen risico van 1500 euro en niemand anders wil je hebben voor de aanvullende verzekeringen die je dan zonder twijfel hard nodig zult hebben. Zelf kan ik het wel vergeten om ooit nog naar een andere verzekering over te stappen met een paar chronische lichamelijke kwalen. Mensen denken vaak iets te gemakkelijk over dat zelf gekozen eigen risico na en gaan er helaas te vaak vanuit dat het allemaal wel los zal lopen en dat hun niets zal overkomen. Dit soort grote eigen risico's zou ik alleen maar adviseren als je echt zeker weet dat je het geld ook kan ophoesten als je wel chronisch ziek gaat worden en dan jaar in, jaar uit.
Het is ook maar net hoeveel moeite je ervoor wilt doen. Ik heb zelf geen zin om op elke prijs te letten, altijd maar achter aanbiedingen aan te gaan en naar 4 verschillende winkels te moeten om alles te kopen wat ik nodig heb. Hierdoor heb ik 't een stuk makkelijker, maar ben ik wel duurder uit. Afweging die ieder voor zich zal moeten maken.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:53 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Ik zie vooral veel ingevroren spul en dito gehakt...Nou ja voor 25 euro/ week mag je ook niet klagen...ik kom amper met 100 euro toe, maar ik ga wel voor de duurdere groentes enzo.
110.000 euro? Is dat wel een reeel bedrag? Of wil je in een vaag dorpje in Groningen zitten ofzo?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:27 schreef Ticker het volgende:
Ik wil wel uitgaan van een koopwoning, laten we zeggen van een WOZ om en nabij de ¤110.000, niets geks, gewoon echt een starters woning.. maar dan kom ik op de volgende berekening:
Idd, als TS een gezonde jongen is die weinig ziek is en praktisch nooit naar de dokter gaat kan ie net zo goed via Unive Zekur voor 62 euro p/m het minimale basispakket (met 650 euro eigen risico) nemen.quote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:34 schreef GSbrder het volgende:
Zorgverzekering kan twee keer zo goedkoop.
Je leeftijd speelt zeker mee (hoe jonger hoe veerkrachtiger wat betreft je gezondheid dus een maatschappij zal er eerder vanuit gaan dat iemand van 22 jaar makkelijker hersteld van iets dan iemand van, bijvoorbeeld 40 jaar). Die jeugdverzekering ken ik zelf niet (was al te oud voor een jeugdverzekering toen dit systeem werd ingevoerdquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:11 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ik kon wel probleemloos overstappen, ondanks dat ze op dat moment niet eens wisten *wat* er met mijn been aan de hand was en ik ook fysio had en ggz (depressie, als je niet weet waar je lichamelijke klachten aan liggen en je bijna niks kunt, jeweets). Maar wellicht komt dat omdat ik onder de 28 ben en zo'n jeugdverzekering van vgz als uitbreidende verzekering nam?
Voor zover je een beetje technisch bent (maar je bent een vrouw, ik denk het nietquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:51 schreef Sosha het volgende:
Ik vind een vaste telefoon altijd nog zeer de moeite waard om te hebben. Dan kost het tenminste geen 15 euro per uur om mijn moeder te bellen
[..]
Wat, hij gebruikt het woord toch verkeerd, of niet dan?
Ik geef ook nog eens een tientje minder uit dat wat je nu noemt per week. Overigens drink ik bijna geen fris of zo.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:53 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Ik zie vooral veel ingevroren spul en dito gehakt...Nou ja voor 25 euro/ week mag je ook niet klagen...ik kom amper met 100 euro toe, maar ik ga wel voor de duurdere groentes enzo.
Helaas een ervaringsdeskundige jaquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:56 schreef caroline88 het volgende:
trovey, dank voor je input hier. Ik vind het vervelend voor je dat je blijkbaar chronisch ziek bent en er daarom zoveel vanaf weet.
Je hebt me wel stof tot nadenken gegeven. Ga volgend jaar eens kijken of ik bij deze maatschappij wil blijven en hoe hun aanvullende verzekeringen in elkaar zitten. Eenmaal geaccepteerd kunnen ze je niet meer wippen en eigen risico kun je wel elk jaar opnieuw kiezen.
Ok maar dan vind ik dat je niet moet zeggen dat je goed gevarieerd en gezond eet.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:56 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ik geef ook nog eens een tientje minder uit dat wat je nu noemt per week. Overigens drink ik bijna geen fris of zo.
Hoe dan ook, het is maar waar je prioriteiten liggen. Wat mij betreft is 200 euro een vakantiereisje, en dat heb ik veel liever dan, weet ik veel, steak of fruit waarvan ik de naam niet kan uitspreken. Kijk, je kan duurder eten als je dat wil maar zie dat niet als een basisding, dat is dan echt een luxe waar je voor betaalt. Gezond eten hoeft niet zo veel te kosten.
Tref je net de dochter van een moeder die ICT'er isquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:49 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Voor zover je een beetje technisch bent (maar je bent een vrouw, ik denk het niet)
Smartphone zoals Google Android / iPhone met internet abo, daar nog een voipbuster/skype 10 euro beltegoed bij kopen. Dan kan je je moeder op haar vaste lijn bellen voor 1,7 cent per minuut. Tevens wereldwijd bellen voor datzelfde bedrag. Werkt perfect hier
Maar dat doet ze wel.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 16:25 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Ok maar dan vind ik dat je niet moet zeggen dat je goed gevarieerd en gezond eet.
En waarom niet?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 16:25 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Ok maar dan vind ik dat je niet moet zeggen dat je goed gevarieerd en gezond eet.
Het programma Sipdroid op je Android smartphone met internet aboquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 08:40 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Probeer anders Skype, je kan dat ook combineren met een telefoon als je niet graag achter de computer zit om te praten. Zie http://www.skypetelefoonwinkel.nl/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |