abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_85265670
quote:
Op donderdag 12 augustus 2010 21:38 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Eerst maar eens kijken of we daar wíllen wonen. Dat is lastig in het schatten, want het is een deel van Amsterdam dat vernieuwd wordt. Het gaat om een nieuwbouwproject, dus er valt bovendien nog niks te zien.

Ik begrijp het goed dat het voor jou inmiddels meer is dan een bonus. Het is maar net waar je aan gewend bent, natuurlijk. Voor mij is het verlangen naar een tuin nog maar heel recent, eigenlijk sinds Ivan op ontdekkingstocht begint te gaan. En nu met de tweede op komst lijkt het me wel heerlijk om die buitenruimte te hebben.

Ik ben al de hele avond 'ons nieuwe huis' aan het inrichten via Floorplanner. :')
Je maakt me nu wel heeeeeel nieuwsgierig hoor Claudia O-)
pi_85271455
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2010 23:44 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik kwam deze shop tegen en wil hem toch even promoten..voor wie nog een leuke lampenkap zoekt :)
Wow, wat leuk!

Maar verzenden naar een land in Europa buiten Duitsland kost 16 euro. -O-
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85271587
Vandaag gaan we echt aan de slag. Heb er zin an :Y

Dit is nog een leuk blog voor inspiratie:
http://www.ohdeedoh.com/ohdeedoh/home-tours
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_85271613
Ik ben heel benieuwd, wickie! Ik weet eigenlijk al zeker dat het helemaal naar mijn smaak zal zijn.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85271640
"Biggest Challenge: Doing it all on a budget. The entire room was just over $1100 for the whole thing, including all of the furniture. Not an easy task but I'm really proud of how it turned out. I used all sorts of thrifty methods to get there, selling other pieces on Craigslist to raise money, waiting for sales, and using credit cards points to pay for other things." :X

Ik vind dit een ongelooflijk mooie kleur (ik geloof dat ik zoiets ook in mijn hoofd had):

I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85271695
Haha, één van de reacties op een andere 'budgetkamer': "Just with the prices Sarah quoted, this is close to a $2k bedroom. And that's without the additional little expenses here and there. I do agree that for a lot of people that is considered budget, but for more frugal readers who still wish to remain stylish, that is probably too much money."

Het verbaast mij niets dat die Amerikanen ten onder gaan aan hun schulden.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85271773
Oh, en ik vind dit een geweldig idee voor kleine kamertjes:



Die kast om dat raam heen! Geweldig! Levert je een boel opbergruimte op. Bij ons zit er alleen meestal een verwarming op die plek, dus dan zal zoiets wel niet kunnen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85271847
Wel een supersite voor inspiratie O+ Wij willen over een tijdje Merel d'r kamertje veranderen.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  zaterdag 14 augustus 2010 @ 09:50:31 #159
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_85272366
Wat een geweldige ideeën kun je zo soms opdoen! O+

En Claudia, ik verlang ook naar een tuin waar ik het voorheen alleen maar 'veel werk' vond. En wij hebben ook naar nieuwbouwprojecten gekeken hier, maar dan hadden we toch meer geld moeten lenen en ik heb eigenlijk een bedrag in mijn hoofd dat ik ervoor kwijt wil en daar past nieuwbouw niet in. Daarnaast weet je dus inderdaad niet hoe de buurt wordt. Aan de andere kant, het huis van onder tot boven precíes zo inrichten als jij zelf wil, alles nieuw enzo.. O+ Te gek!

Ik heb al een beetje zitten denken over hoe we Stef's nieuwe kamer in zouden richten/mooi zouden maken, maar ik weet het gewoon niet. Eigenlijk wil ik gewoon weer een Mario-kamer :@ Ow, en thnx to you guys laten we het gewoon voor nu maar even zoals het is qua ruimtes in 'het nieuwe huis' en zullen we t.z.t. Stef wellicht toch gewoon naar de zolder verhuizen. Thnx!
3!
pi_85272386
Oh wat een leuke kamertjes O+ En wat een geld soms zeg :X

Claudia ik heb het projact volgens mij gevonden op funda. Ziet er leuk uit zeg!
  zaterdag 14 augustus 2010 @ 10:05:39 #161
253104 Hobbesje
Wachten duurt lang....
pi_85272485
quote:
Op zaterdag 14 augustus 2010 08:34 schreef Claudia_x het volgende:
Oh, en ik vind dit een geweldig idee voor kleine kamertjes:

[ afbeelding ]

Die kast om dat raam heen! Geweldig! Levert je een boel opbergruimte op. Bij ons zit er alleen meestal een verwarming op die plek, dus dan zal zoiets wel niet kunnen?
Met een rooster in de vensterbank die je eruit kan nemen om de verwarming aan/uit te zetten kan dat wel.
Ideaal voor de kleinere kamers!
pi_85272796
Oh ja die vensterbank-units zijn echt geweldig O+ ik vind dat er altijd heel knus uitzien <3 hoewel de neuroot in mij wel zou willen investeren in een goed raamslot :X

En die prijzen :X
toegegeven, als ik het geld had en het niet zou missen dan zou ik ook gewoon een kamertje uitzoeken dat ik mooi vind, klaar, prijs schmijs. Er was hier ooit iemand die ons met zn allen maar aanstellers vond dat kinderkamers duur waren want voor 2000,- had je al een prima kamertje. :') ja daar ging het dus om, die 2000,- :P

Amélie's kamer heeft tussen de 250,- en 300,- gekost. Daarvan was 100,- (bedje + matras) gekregen. Da's met gordijn/schilderijtje etcera. Dit kamertje zal 200,- gaan kosten, max. maar das met een heel ruim budget voor behang :P

Given, de kamertjes zijn klein, en we nemen genoegen met tweedehands spullen en ikea-laminaat maar het is wel echt zo dat je het zo gek kunt maken als je zelf wilt. En het hoeft niet duur te zijn om een schattig kamertje te maken.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_85273005
quote:
Op zaterdag 14 augustus 2010 10:05 schreef Hobbesje het volgende:

[..]

Met een rooster in de vensterbank die je eruit kan nemen om de verwarming aan/uit te zetten kan dat wel.
Ideaal voor de kleinere kamers!
Maar heeft de warmte dan wel genoeg ruimte om vrij te komen en de kamer te verwarmen? Anders is het gewoon stookverspilling.

Over geld: ik heb er geen moeite mee dat mensen bereid zijn veel geld ertegenaan te smijten, maar ik vind het suf dat geadverteerd wordt dat een kamer die meer geld heeft gekost dan 2000 dollar een budgetkamer is. Als je écht een klein budget hebt, heb je daar gewoon weinig aan.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85273047
2000 euro voor een kamertje :o :D Ja joh, kóópje.
Willows kamertje heeft ook niet zo veel gekost. Ledikantje en commode in de aanbieding (250 euro ofzo samen), kast stond er al, vloer lag er al, een muur zelf geverfd met gewoon goedkope acrylverf van de Xenos, dus alleen het veel te dure behang (totaal 60 euro geloof ik) en de veel te dure lamp (150 euro?), maar die kregen we. Ohja, de gordijnen waren 4,95 per meter bij de Leenbakker _O-
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_85273092
quote:
Op zaterdag 14 augustus 2010 10:41 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Maar heeft de warmte dan wel genoeg ruimte om vrij te komen en de kamer te verwarmen? Anders is het gewoon stookverspilling.

Over geld: ik heb er geen moeite mee dat mensen bereid zijn veel geld ertegenaan te smijten, maar ik vind het suf dat geadverteerd wordt dat een kamer die meer geld heeft gekost dan 2000 dollar een budgetkamer is. Als je écht een klein budget hebt, heb je daar gewoon weinig aan.
Ja dat dus :Y
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_85273109
oh wij hebben ook een rooster voor de kinderkamerverwarming. Gaat prima met verwarmen!

zal ff foto zoeken.

-edit-

hier is het een beetje te zien, niet zo'n goede foto maar goed.

Achterin dus, met het kroontje erop. Er staat nu zelfs een stoel voor (niet er tegenaan!) en het verwarmd nog prima.



-edit2-
:P
duidelijkere foto gevonden: dit was toen wij hier kwamen wonen. t kamertje van 1 van de jongens van TF! :D


[ Bericht 47% gewijzigd door huuphuup op 14-08-2010 10:55:02 ]
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_85273342
Ja tuurlijk is 2000 euro een schijntje :X Wij hebben volgens mij een echte budgetkamer. Commode voor 100 euro van marktplaats, ledikantje gekregen, expdit en peuterbedje gekocht (lang leven ikea!). Ladekastje voor Linde's kleertjes hadden we al elders in huis staan. Oh ja gordijnen van de hema :D
pi_85273473
Ik vind die radiatordingen meestal onwijs lelijk, maar deze is erg leuk, Huup! Heel schattig.

Jij kunt zelf heel goed dingen maken, Stiemie, en daarmee maak je een kamertje m.i. echt af. Ik wou dat ik zoiets kon! Ik zit vast aan standaardspul van de Hema en Prénatal.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zaterdag 14 augustus 2010 @ 11:21:52 #169
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_85273799
Ohja, budget.. Wij hebben inderdaad ook veel tweedehands gekocht hoor, dat scheelt zo'n berg geld! Alleen de commode hebben we uiteindelijk nieuw gekocht, want degene die we wilden werd tweedehands slechts twee tientjes goedkoper. Dan maar een nieuwe hoor! Aan het meubilair waren wij, incl. nieuwe commode en voedingsstoel (nooit gebruikt :')) ¤ 200,= kwijt. De muren waren overigens wel weer duur, daar waren we totaal denk ik ook iets van ¤ 150,= a ¤ 200,= aan kwijt, maarja.. Dat was een bewuste keuze :)
3!
pi_85286116
Die prijzen :X Ik lees die teksten eigenlijk nooit, ik kijk altijd alleen naar de plaatjes :')
Als ik nou heel erg rijk zou zijn zou ik deze meubeltjes kopen:


Ben dus helemaal fan van de Sparrow lijn van Oeuf. Maar die prijzen vind ik best wel te erg... Toen ik zwanger was had ik vriendlief bijna verplicht dit bedje na te maken (hij kan ook echt timmeren). Gelukkig ben ik tot inkeer gekomen (lees hormoonspiegel draaide bij :') ).

Maar wij hebben een kamertje 'on a budget'. Bedje van marktplaats, commode van ikea, Hemnes (met leren lusjes ipv knoppen) gekregen van schoonouders. Jaren 60 kastje boven commode en jaren 60 stoel ook allebei van MP.
Vloer is wel duur, maar die ligt door het hele huis (bamboe O+ )

Vandaag nog niet echt veel geklust, we hebben nog even genoten van het mooie weer. Heb wel al veel blaadjes geknipt en inkopen gedaan bij de Gamma (behang benodigdheden...)
Morgen gaan we echt wat doen...
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_85286190
Zo hebben wij dat ook aangepakt, bedje van Marktplaats en een commode van Ikea. Wij hadden nog een jaren '50 stoel staan, maar daar heb ik voor het voeden nooit in gezeten. Die was meer voor als ik het troosten moe werd en er even bij neer wilde ploffen. :Y)

Hoe bevalt de bamboevloer jullie eigenlijk, wickie? Ik overweeg ook bamboe te nemen als we ooit gaan verhuizen. Ik hoorde van iemand anders juist dat die vloeren niet zo stevig zijn en online lees ik dat ze heel gevoelig zijn voor zonlicht.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_85286915
Leuk inspiratietopic is dit!
Kims ledikant, kast en bed hebben we van mijn schoonouders gekregen, was ca 500,- bij Babyplanet.
(van mijn ouders de kinder/wandelwagen combi)
Via MP het meegroeibed van Ikea door Djeez geschilderd. Wel zelf bij Ikea matras gekocht.
Commode met verhuizing destijds gesneuveld, niet gemist eigenlijk.
Tyler slaapt nu in het ledikant, heeft verder alleen een boekenkast (soort Billy) op zijn kamer. (zijn kledingkast staan bij ons op de kamer, is van Leenbakker.)
En Kim heeft sinds kort een 1 persoonsbed. Wit met een hartje bij het hoofd en voeteneind. En de kledingkast.
pi_85287003
Claudia, stiekem ben ik nu wel erg benieuwd naar het project wat jullie op het oog hebben...

De stoel staat er ter decoratie, al geven wij de laatste fles wel daar, meestal slaapt ze dan al en geven we haar al slapend de fles. Dus we gebruiken 'm soms wel. Ik denk dat die stoel over een tijdje daar weggaat en dan kan ze het als speelhoekje gebruiken.

De vloer bevalt me erg goed. Ik vind een bamboevloer gewoon ontzettend mooi. We hebben een geoliede en gekaramelisseerd, de tussen versie. Hij had nog wel wat beter in de olie gemogen.. Dit moeten we volgend jaar dus weer doen..
Maar een bamboevloer is een harde vloer, even hard als eiken (bepaalde soorten zelfs harder). Hij verkleurd inderdaad wel door zonlicht, maar ik zie er eigenlijk niks van. Ik vind het ook een zeer baby/kindvriendelijke vloer, egaal, lekker glad maar wel met beetje stroefheid.
Vergeleken met veel houten vloeren ook nog relatief goedkoop.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_85287302
Leuke radiatorombouw Huup!!

Ik ben nog steeds superblij met die van ons

O+
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_85287447
Wat gaaf, Vicky! Zit daar nou licht achter?

wickie, zo interessant is dat project ook weer niet, hoor. :+ Gewoon standaardhuizen in Amsterdam-Noord. Het zijn geen architectonische hoogstandjes. Ik zou wel een architectonisch hoogstandje willen, maar ik wil ook graag een nieuw huis, een goedkoop huis, een huis met veel ruimte, een parkeerplaats. En dat allemaal in Amsterdam, graag. Tja.

Nu ben ik echt héél benieuwd naar jullie bamboevloer! Ik vind de variant met kleine latjes (hoogkant) zo gaaf eruit zien, maar ik heb begrepen dat je die verlijmt en ik weet niet of dat handig is.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')