WD's gelijk bekennen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:07 schreef Chai het volgende:
[..]
Je hebt het nu toch uitgelegd, dus nu weet hij hoe het wel zit. Waarom zou hij moeten reageren?
Ik moet even 3 kindjes bij elkaar neuken, haast haast haast!quote:
Doet het pijn als ik over je leeftijd begin?quote:
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:01 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
HAHA OUWE TAART.NOUHOUSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
HIHIHIH OKE.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:08 schreef Mozy het volgende:
[..]
Oh oops, overheen gelezen.
En dat is dan inderdaad zo, ik neem mijn woorden terug.
L0t. Die wil ik wel meeten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:06 schreef wolvendagen het volgende:
GA JE NU NIET MEER REAGEREN MOOS?! NU IK VERTELT HEB DAT L0T DAT VROEG?!
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:09 schreef ynuhh het volgende:
[..]
NOUHOUJe gaat naar Deadmau5 hè. Zeg ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Brabo creep (Kri) zingt Nights in White Satin voor mij.
Genoeg.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:10 schreef Broekpaling het volgende:
Zijn er nog rellen geweest omtrent de SC?
Ja wilde ik ook. Maar papa zei nee tegen mij. Gewoon zomaar. Omdat ik nog geen 18 ben en te jong voor Defqon.quote:
Het zal ook eens niet.quote:
Nu je het zegt, ik kan me ook alleen herinneren dat je lot vroeg, en allure een keer.quote:
Doei Luurtje!quote:
Wat niet kun je beter vragen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:12 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Het zal ook eens niet.Krentenbol / emimich achtige praktijken of wat?
Weet ik nog niet, maar ik denk het wel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:10 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Je gaat naar Deadmau5 hè. Zeg ja.
Jij vroeg mij ooit. Meen ik mij te herinneren.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:12 schreef Mozy het volgende:
[..]
Nu je het zegt, ik kan me ook alleen herinneren dat je lot vroeg, en allure een keer.
Je hebt volkomen gelijk WD
Volgens mij heb ik ook wat gemist danquote:
Natuurlijk wel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:13 schreef ynuhh het volgende:
[..]
Weet ik nog niet, maar ik denk het wel.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:13 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Jij vroeg mij ooit. Meen ik mij te herinneren.
Er is zoveel gezeik geweest in de SC dat ik het niet mee bij heb gehouden er maar overheen probeer te lezen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:14 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik ook wat gemist dan
Vooral toen hij achter chai aanging. Dat was wel de druppel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:16 schreef Mozy het volgende:
Vooral veel gerel met Bobby enzo, vieze klootzak dat het is. Hij ging meisjes aanranden in de park...
Inderdaad, Ik heb hem helemaal in elkaar gehoekt.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:16 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Vooral toen hij achter chai aanging. Dat was wel de druppel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |