Hey! Ik probeer er even kort een indruk van te geven. Het was in ieder geval interessant uiteindelijk; er was een groep van 9 mensen, allemaal op een of andere manier prijswinnaars, waarvan een paar totaal geen ervaring hadden met dj'en; de intro van Ricky Rivaro was dan ook ietwat basaal, maar heb toch wat dingen kunnen oppikken.
Daarna kwam de product-presentatie van Pioneer met de laatste snufjes van de nieuwste apparatuur. Ik ben zelf al lang niet meer zo actief en gebruikte alleen vinyl; daarom was het erg interessant te zien dat de technologie nu wat DJen betreft vinyl toch echt voorbijgestreefd is door digitale media (CD, maar vnml. ook usb-drives, icm pioneer rekordbox). Misschien ook niet geheel onverwacht anno 2010

Het liep overigens ook compleet uit, rond half 5 waren we nog niet eens aan de mixer toegekomen. Jeroen (de presentator, alsmede algemene wijsgeer daar bij Pioneer Benelux, zo werd ons verteld) was echter zo aardig nog een uur door te gaan om voor degenen die wilden ook nog de djm-2000 door te lopen.
Ik bleef daar nog even voor hangen, en dat was zeker de moeite waard. Redelijk wat effecten aan boord, en andere uitgebreide (standaard)functies. Het werd voornamelijk vet bij de net ingebrachte toevoegingen. Wat mij aansprak was voornamelijk het frequency-mixing, de mogelijkheid tussen twee tracks een bepaald frequencie-bereik individueel te crossfaden (ipv de hele track). Dit gaat via een touchscreen midden-onderin de mixer. Geniale functie. Verder kon je dmv dat touchscreen ook sidechain mixen (youtube it, ook leuk, voor de gevallen waar het te gebruiken is althans), en: het kan functioneren als een midi-controller.
Qua foto's had ik alleen wat van de apparatuur gemaakt; er was minstens 1 niet-winnaar die met een profi camera rondliep, wellicht dat die foto's via fortress nog te krijgen zijn?
Inspirerende dag dus in ieder geval, pak het 'draaien' binnenkort (hobbymatig) weer wat op, met wat nieuw digitale hardware