Ach het kan best leuk zijn, maar af en toe is het ook zo kansloosquote:
Daarvoor moeten we de rest van het profiel beoordelen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:10 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Dat ben ik het helemaal mee eens! Ik zou het dan ook zeker vertellen op een date of in een mail oid (heb dit tot nu toe ook gedaan en dat werd altijd goed ontvangen).
Maar ik ben bang dat ik mezelf gelijk buitenspel zou zetten als ik in mijn profieltekst al gelijk vertel hoe en wat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als toeval niet bestaat, waarom hebben ze er dan een woord voor uitgevonden?
Niet storen, ik ben al gestoord genoeg,...
Vrouwen zijn om van te houden, niet om te begrijpen.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:17 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Ach het kan best leuk zijn, maar af en toe is het ook zo kansloos
Je hebt ook van die mensen die je direct verwijderen zodra ze je foto zien.. en anderen doen het iets subtieler.. die gaan offline zodra ze de foto's gezien hebben, en de volgende keer dat je online komt hebben ze, op het moment dat jij niet online bent maar zij wel, je verwijderd
Das toch vaak het meest eerlijke antwoord...quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:20 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon, je bent me type niet.. Maar ik heb serieus nog geen 1 normale man gehad daar! Ben al 1.5jaar lid.
Komt me keel uitquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:20 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Das toch vaak het meest eerlijke antwoord...
Wat voor rare matches kreeg je dan?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:20 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon, je bent me type niet.. Maar ik heb serieus nog geen 1 normale man gehad daar! Ben al 1.5jaar lid.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:19 schreef ManAtWork het volgende:
En dit was de laatste post.
[..]
Daarvoor moeten we de rest van het profiel beoordelen.Ok hier geven we gewoon die nummers door enzo? Nou ja boeit mij het ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dan ben ik jou nog niet tegengekomen, want de dames die mij verwijderden deden dat zonder redenquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:20 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon, je bent me type niet.. Maar ik heb serieus nog geen 1 normale man gehad daar! Ben al 1.5jaar lid.
Nee.. Die percentages kloppen van geen kant.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:22 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Dan ben ik jou nog niet tegengekomen, want de dames die mij verwijderden deden dat zonder reden
Maar je moet er wat geluk bij hebben dat het klikt, want bij andere sites weet je al een beetje van die ander, en op paiq weet je alleen de naam
Ik heb de tekst een beetje herschreven. Maar... de tekst doet niet terzakequote:Op zondag 1 augustus 2010 16:52 schreef Ronaldsen het volgende:
Iemand zin om deze tekst als profiel te beoordelen? Ik probeer een beetje origineel te zijn.
Als het niks is, kraak het gerust af
[..]
quote:Welkom op m'n profiel.
Mocht je je afvragen waar de foto's genomen zijn, dan kan ik je vertellen dat dit de foto's zijn van mijn laatste vakantie naar Griekenland, Rhodos om precies te zijn.
Het was een hele gezellige en relaxte vakantie. Met een goeie vriend van me, dus je kunt je voorstellen dat we veel lol hebben gemaakt.
Deze keer was het met een vriend, volgende keer neem ik jou graag mee!
Doe je het liever rustig aan, een uitstapje dichterbij kan ik ook heel goed waarderen. Ik heb wel een paar ideeën die jij ook vast wel leuk zult vinden.
Stuur me gerust een berichtje als je nieuwsgierig bent.
Ik ben 28 jaar woonachtig in Enschede en geboren in de Achterhoek. Ik ben werkzaam in de IT sector.
Hoewel ik mijn werk helemaal te gek vind en ik met plezier naar mijn werk ga, ben ik blij als ik aan de eind van de dag de knop kan omdraaien en tijd kan vrijmaken voor wat ontspanning.
Ik heb een relaxed karakter en ik zoek iemand die ook zo in het leven staat.
Die me bij zijn gebleven? Een man van 35 die nog studeerde en vegatarisch was. Toen ik zei dat ik het raar vond dat hij nog studeerde was ik ineens een bekrompen vrouw.. rightquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:21 schreef DaMart het volgende:
[..]
Wat voor rare matches kreeg je dan?
En wat is normaal?.
Die percentages zeggen volgens mij alleen wat over in hoeverre je vragen min of meer hetzelfde hebt beantwoord, niet over hoe je echt bent.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:23 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Nee.. Die percentages kloppen van geen kant.
Dat is wel jammer, inderdaad. Ik communiceer daar ook meestal via icebreakers, vragen over wie de match is, die komen wel als we tegelijk online zijnquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:24 schreef Godtje het volgende:
Paiq is alleen al kut omdat ze geen rekening houden met regio's. Daarbij doe je er 800 jaar over om eens een normaal gesprek te hebben.
Edit..quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:25 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Die me bij zijn gebleven? Een man van 35 die nog studeerde en vegatarisch was. Toen ik zei dat ik het raar vond dat hij nog studeerde was ik ineens een bekrompen vrouw.. right![]()
Verder heb ik alleen maar hoogopgeleiden mannen die nooit sporten maar alleen maar voor de tv hangen.. Of mannen van 21-22 die alleen maar sex willen. Het is of het een of het ander.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:21 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Ok hier geven we gewoon die nummers door enzo? Nou ja boeit mij het ook
Klinkt als een romantisch persoon.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als toeval niet bestaat, waarom hebben ze er dan een woord voor uitgevonden?
Niet storen, ik ben al gestoord genoeg,...
Vrouwen zijn om van te houden, niet om te begrijpen.
Ik heb ook eens iemand kortzichtig genoemd op RP. Ze vroeg waar ik allemaal had gewoond, en ik zei heel eerlijk dat ik al mijn hele leven in dezelfde plaats woon. Haar reactie kwam er op neer dat ik saai was, en niet avontuurlijk, omdat ik nergens anders had gewoondquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:25 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Die me bij zijn gebleven? Een man van 35 die nog studeerde en vegatarisch was. Toen ik zei dat ik het raar vond dat hij nog studeerde was ik ineens een bekrompen vrouw.. right![]()
Verder heb ik alleen maar hoogopgeleiden mannen die nooit sporten maar alleen maar voor de tv hangen.. Of mannen van 21-22 die alleen maar sex willen. Het is of het een of het ander.
Als man kan je natuurlijk niet van jezelf zeggen dat je over die eigenschappen beschikt.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Edit..
Ik wil gewoon een man die blij is met zijn baan.. en karaktereigenschappen: eerlijk, betrouwbaar, zorgzaam, humor, sportief, ee neigen leven heeft en intelligent is..
Ik heb het van de week weer aangezet maar ik denk dat ik daar snel weg ben. Echt te traag en niet makkelijk.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:26 schreef DaMart het volgende:
[..]
Die percentages zeggen volgens mij alleen wat over in hoeverre je vragen min of meer hetzelfde hebt beantwoord, niet over hoe je echt bent.
[..]
Dat is wel jammer, inderdaad. Ik communiceer daar ook meestal via icebreakers, vragen over wie de match is, die komen wel als we tegelijk online zijn.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Edit..
Ik wil gewoon een man die blij is met zijn baan.. en karaktereigenschappen: eerlijk, betrouwbaar, zorgzaam, humor, sportief, ee neigen leven heeft en intelligent is..
Wat lief... het prinsesje wil een prinsje! Op een wit paard, of is een witte BMW ook goed?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Edit..
Ik wil gewoon een man die blij is met zijn baan.. en karaktereigenschappen: eerlijk, betrouwbaar, zorgzaam, humor, sportief, ee neigen leven heeft en intelligent is..
Mag ook op de fiets of lopendquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:31 schreef right_turn het volgende:
[..]
Wat lief... het prinsesje wil een prinsje! Op een wit paard, of is een witte BMW ook goed?
dus zij ging niet op vakantie maar ze verhuisde ieder jaar?quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb ook eens iemand kortzichtig genoemd op RP. Ze vroeg waar ik allemaal had gewoond, en ik zei heel eerlijk dat ik al mijn hele leven in dezelfde plaats woon. Haar reactie kwam er op neer dat ik saai was, en niet avontuurlijk, omdat ik nergens anders had gewoond.
Zelfkennis en reflectie siert de mens.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:29 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Als man kan je natuurlijk niet van jezelf zeggen dat je over die eigenschappen beschikt.
Speeddaten heb ik nog niet gedaan daarquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:29 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik heb het van de week weer aangezet maar ik denk dat ik daar snel weg ben. Echt te traag en niet makkelijk.
Ook dat speeddatenMoet je eerst 15 minuten praten om er achter te komen dat het toch niet je type is. Kan je wel leuk praten maar als je het niet op dr kan houdt het snel op. Op zoek naar vrienden ben je toch niet.
Ze somde op waar zij allemaal gewoond had, en daar kwam het bijna wel op neer jaquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:34 schreef MMUFC het volgende:
[..]
dus zij ging niet op vakantie maar ze verhuisde ieder jaar?
Net als de andere 50000 vrouwen op RP dus..quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:28 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Edit..
Ik wil gewoon een man die blij is met zijn baan.. en karaktereigenschappen: eerlijk, betrouwbaar, zorgzaam, humor, sportief, ee neigen leven heeft en intelligent is..
Net als de andere 50000 mannen op RP dus..quote:
Zelfkennis heb ik meer dan genoeg, haha.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:34 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Zelfkennis en reflectie siert de mens.
goh.. dat vind ik nu wel een beetje kortzichtig van jequote:Op zondag 1 augustus 2010 17:35 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ze somde op waar zij allemaal gewoond had, en daar kwam het bijna wel op neer ja.
Maar goed, iemand saai vinden omdat die persoon nooit in een andere plaats heeft gewoond, vind ik gewoon kortzichtig, en ik heb dus ook gezegd dat ik niet dacht dat wij bij elkaar zouden passen.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:24 schreef right_turn het volgende:
[..]
Ik heb de tekst een beetje herschreven. Maar... de tekst doet niet terzake
Zorg voor een goeie foto!![]()
[..]
Dan komt het goedquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:37 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Zelfkennis heb ik meer dan genoeg, haha.
Is geen garantie. Ben ik allang achter, haha.quote:
Hmm, ik herschrijf 'm ook even:quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:24 schreef right_turn het volgende:
[..]
Ik heb de tekst een beetje herschreven. Maar... de tekst doet niet terzake
Zorg voor een goeie foto!![]()
[..]
Hmm.quote:Welkom op m'n profiel. Ik kan me voorstellen dat je denkt dat er weinig inhoud schuil gaat achter deze gespierde adonis met zijn soepele waaiende manen. Echter, niets is minder waar! Lees snel verder!
Mocht je je afvragen waar de foto's genomen zijn, dan kan ik je vertellen dat dit de foto's zijn van mijn laatste vakantie naar Griekenland, Rhodos om precies te zijn, en om nog preciezer te zijn, het zwembad van mijn Hotel Villa Souflaki.
Het was een hele gezellige en relaxte vakantie. Met een goeie vriend van me, dus je kunt je voorstellen dat we lekker hebben gepuzzeld en een drankje aan de bar hebben genuttigd. Living on the edge! Een thrillseeker als ik draait zijn hand daar niet voor om.
Deze keer was het met een vriend, volgende keer neem ik jou graag mee...mits je leuk bent. Anders zou het een behoorlijk gare vakantie worden en daar heb ik een hekel aan!
Is een dergelijke actieve vakantie niet aan jou besteed, een uitstapje dichterbij kan ik ook heel goed waarderen. Ik heb wel een paar ideeën die jij ook vast wel leuk zult vinden.
Stuur me gerust een berichtje als je nieuwsgierig bent.
Ik ben 28 jaar woonachtig in de Achterhoek (Enschede) en geboren in Twente. (Doetinchem) Ik ben werkzaam in de IT-sector, maar draag zwarte sokken en ben in het bezit van sociale vaardigheden.
Hoewel ik mijn werk helemaal te gek vind en ik met plezier naar mijn werk ga, ben ik blij als ik aan de eind van de dag de knop kan omdraaien en tijd kan vrijmaken voor wat ontspanning.
Ik heb een relaxed karakter en ik zoek iemand die ook zo in het leven staat.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:50 schreef Silenus het volgende:
[..]
Hmm, ik herschrijf 'm ook even:
[..]
Hmm.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:50 schreef Silenus het volgende:
[..]
Hmm, ik herschrijf 'm ook even:
[..]
Hmm.
lolquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:50 schreef Silenus het volgende:
[..]
Hmm, ik herschrijf 'm ook even:
[..]
Hmm.
Nee, ik date geen fokkers meer!quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:51 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]!!! Gaan wij nou nog es daten?
NU? Je bent *nu* met iemand aan het daten? En dan ga jij zitten fokken? Zal een geslaagde date zijnquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:53 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nee, ik date geen fokkers meer!![]()
En klein detail: ik ben nu al met iemand aan het daten.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:55 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
NU? Je bent *nu* met iemand aan het daten? En dan ga jij zitten fokken? Zal een geslaagde date zijn
Neem haar mee naar een kroeg waar het voetbal aanstaat!quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:56 schreef Silenus het volgende:
[..]
![]()
Ik heb woensdag de hele dag met haar afgesproken, maar ik besefte me later pas dat Ajax 'savonds moet spelen. KAK, ik moet daar nog een oplossing voor zien te vinden.
Geen goed plan. De vorige keer dat we voorronde CL moesten spelen (Slavia Praag-uit) kwam er voor het eerst een meisje bij me thuis (het was überhaupt een eerste date) en toen hebben we samen de wedstrijd gekeken.quote:Op zondag 1 augustus 2010 17:58 schreef DaMart het volgende:
[..]
Neem haar mee naar een kroeg waar het voetbal aanstaat!
Moet ze wel van voetbal houdenquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:58 schreef DaMart het volgende:
[..]
Neem haar mee naar een kroeg waar het voetbal aanstaat!
Dit is gelijk een mooie test! Als het een goede vrouw is zal ze hier begrip voor opbrengen en aanbieden tijdens het voetbal je bier te brengen en te pijpen. Zo niet; nextquote:Op zondag 1 augustus 2010 17:56 schreef Silenus het volgende:
[..]
![]()
Ik heb woensdag de hele dag met haar afgesproken, maar ik besefte me later pas dat Ajax 'savonds moet spelen. KAK, ik moet daar nog een oplossing voor zien te vinden.
Sowieso, voetbal verkiezen boven je date...quote:Op zondag 1 augustus 2010 18:00 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Moet ze wel van voetbal houden.
Welnee... dan zorgt hij dat zij met haar rug naar het scherm zit, en hij tegenover haar. En als zij dan denkt dat hij de hele tijd heel geïnteresseerd en meelevend naar haar zit te kijken, kijkt hij eigenlijk naar het voetbalquote:Op zondag 1 augustus 2010 18:00 schreef Prinsesje4you het volgende:
[..]
Moet ze wel van voetbal houden.
quote:Op zondag 1 augustus 2010 18:01 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Dit is gelijk een mooie test! Als het een goede vrouw is zal ze hier begrip voor opbrengen en aanbieden tijdens het voetbal je bier te brengen en te pijpen. Zo niet; next
Haha, dat ze überhaupt nog met je afsprak!quote:Op zondag 1 augustus 2010 18:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Geen goed plan. De vorige keer dat we voorronde CL moesten spelen (Slavia Praag-uit) kwam er voor het eerst een meisje bij me thuis (het was überhaupt een eerste date) en toen hebben we samen de wedstrijd gekeken.
Nadat Ajax een grote kans miste op 1-2 viel ik vanuit de bank languit op de grond, en toen Slavia vlak voor tijd de 2-1 erin prikte heb ik 5 minuten stil met m'n shirt over m'n hoofd en de handen 'in het haar' gezeten. En zij zat naast me en durfde niet veel meer te zeggen.
(Daarna wel nog 3 keer afgesproken ofzo, maar voetbal en vrouwen gaan voor mij niet altijd samen)
Ik had je wijzend uitgelachen!quote:Op zondag 1 augustus 2010 18:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Geen goed plan. De vorige keer dat we voorronde CL moesten spelen (Slavia Praag-uit) kwam er voor het eerst een meisje bij me thuis (het was überhaupt een eerste date) en toen hebben we samen de wedstrijd gekeken.
Nadat Ajax een grote kans miste op 1-2 viel ik vanuit de bank languit op de grond, en toen Slavia vlak voor tijd de 2-1 erin prikte heb ik 5 minuten stil met m'n shirt over m'n hoofd en de handen 'in het haar' gezeten. En zij zat naast me en durfde niet veel meer te zeggen.
(Daarna wel nog 3 keer afgesproken ofzo, maar voetbal en vrouwen gaan voor mij niet altijd samen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |