Wat ik hier zo las: Hij is een weekendje weg.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 23:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Heb je enig idee wanneer de stream weer begint PB? Is ie echt op vakantie?
Ja hij is naar Duitsland ,dat past wel voor hem met zijn ideeenquote:Op zaterdag 31 juli 2010 23:08 schreef mootie het volgende:
[..]
Wat ik hier zo las: Hij is een weekendje weg.
Nu dus, er is weer beeld en opaatje is te zienquote:Op zaterdag 31 juli 2010 23:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
Als er daadwerkelijk weer beeld is zien we wel weer verder.
Gaat het nogsteeds over mij!?quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:53 schreef Gert het volgende:
Kan iemand Ians adres effe in die chat flikkeren?
Gert gooi de mijnense maar dichtquote:Op zondag 1 augustus 2010 22:53 schreef Gert het volgende:
Kan iemand Ians adres effe in die chat flikkeren?
Blindevink zegt "Bompa namens Ian wil ik je bedanken, hij heeft nu weer voor een dag extra items om zijn doelloze leven een dag te verlengenquote:
quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:54 schreef mootie het volgende:
Hmmm Peter schijnen ze ook niet te mogen daar.
Het is een vreemd clubje, ze vinden steeds een nieuw persoon om te aanbidden, hangen dan de hele dag in de chat van die persoon, en de vorige held wordt afgedankt en afgebrand.
Dat is het idee volgens mij, in een notedop. (of paling, voor lays <3)
Geen idee. Toen dat hippe housedeuntje aanging heb ik 'm uitgetieft.quote:
Wie!?quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:54 schreef Myraela het volgende:
[..]
Blindevink zegt "Bompa namens Ian wil ik je bedanken, hij heeft nu weer voor een dag extra items om zijn doelloze leven een dag te verlengen"
Yvonne ze hebben het over je blijkbaarquote:10:58 margo37: ach dat mens zit zichzelf in de weg Jacq, ze is blij dat ze nog op Fok mag en zo nog mensen in de kont kan kruipen
Joh niemand weet toch dat jij aan de Heinrich Goebbelsstrasse 69 in Osnabrück woont!quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:57 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Wie!?
Wtf is dit!? Dit zijn mensen waar ik nog nooit van gehóórd heb die nu wat tegen me hebben!?
Het wordt een beweging!![]()
Ik kan beter onderduiken!
Kunnen ze ook plaatjes?quote:Op zondag 1 augustus 2010 22:56 schreef spuitje het volgende:
en ze zijn daar verdomd snel met kopieren en plakken, toch jacq?
Ik heb echt geen ideequote:Op zondag 1 augustus 2010 23:01 schreef mootie het volgende:
Dat in de kont kruipen, is dat iets nieuws?
Nee joh, ze hebben vast wel een beetje humor daar. Humor om te lache.quote:
Waar maak je je druk om? Dat wijf d'r avonden bestaan uit modden op een chat met 5 mensenquote:Op zondag 1 augustus 2010 23:02 schreef spuitje het volgende:
Ja Jacq, zogenaamde verpleegster, want je bent het niet! Is helemaal niet erg hoor, want je hebt gewoon een pracht beroep maar noem het beessie gewoon bij de naam: je bent hulp in de thuiszorg! Verpleegkundige ben je zeer zeker niet! Want als jij zou solliciteren op een baan als verpleegkundige in een ziekenhuis of verpleeghuis zou je worden afgewezen omdat je de nodige papieren niet hebt en dat weet je zelf ook donders goed!
Ja?quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee joh, ze hebben vast wel een beetje humor daar. Humor om te lache.
Nah.. dat hoeft nou ook weer niet.quote:
Een bestaand persoon zonder diens toestemming als een bekende Duitse dictator afbeelden gaat iets te ver. sorry.quote:
Eigenlijk heb je gelijk..........correctie, je hebt gelijk! Maar ik zie binnen onze families wat voor prachtwerk mensen van de thuiszorg doen, is echt geweldig. En nee, het zijn over het algemeen geen gediplomeerd verpleegkundigen die dit doen, maar keihard werkende en goedwillende mensen. Dat je je zelf dan verpleegkundige gaat noemen vind ik een regelrechte belediging voor deze mensen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:02 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Waar maak je je druk om? Dat wijf d'r avonden bestaan uit modden op een chat met 5 mensen
Ohja! Denk je dat Adolf het leuk had gevonden dat ik zijn bekende uiterlijke kenmerken op het hoofd van die chagrijnige beer heb zitten painten!?quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Een bestaand persoon zonder diens toestemming als een bekende Duitse dictator afbeelden gaat iets te ver. sorry.
Juist ja po en legen luiers verschonen steunkousen aan trekken en zo bij die oudjes niets meer of minder.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:02 schreef spuitje het volgende:
Ja Jacq, zogenaamde verpleegster, want je bent het niet! Is helemaal niet erg hoor, want je hebt gewoon een pracht beroep maar noem het beessie gewoon bij de naam: je bent hulp in de thuiszorg! Verpleegkundige ben je zeer zeker niet! Want als jij zou solliciteren op een baan als verpleegkundige in een ziekenhuis of verpleeghuis zou je worden afgewezen omdat je de nodige papieren niet hebt en dat weet je zelf ook donders goed!
Heb jij toestemming aan het cartoonmannetje in je ava gevraagd? Die bestaat ook echt, in een soort paralelle cartoonuniversequote:Op zondag 1 augustus 2010 23:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Een bestaand persoon zonder diens toestemming als een bekende Duitse dictator afbeelden gaat iets te ver. sorry.
Ik bedoelde ook: toestemming van de Führer.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:07 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ohja! Denk je dat Adolf het leuk had gevonden dat ik zijn bekende uiterlijke kenmerken op het hoofd van die chagrijnige beer heb zitten painten!?![]()
![]()
![]()
Duitsers hebben ook gevoelens hoor!
Hij zei net op msn dat hij nu weer tevreden was, en je mag nog op zijn feestje komen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:09 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik bedoelde ook: toestemming van de Führer.
Heb ik gevraagd ja en het was goed mits hij op een puik strand mocht bivakkeren en niet op die troosteloze bedoening aan de Oostzee!quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:08 schreef mootie het volgende:
[..]
Heb jij toestemming aan het cartoonmannetje in je ava gevraagd? Die bestaat ook echt, in een soort paralelle cartoonuniverse
Nichts gegen die Ostsee du Schlampe!quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:11 schreef Gert het volgende:
[..]
Heb ik gevraagd ja en het was goed mits hij op een puik strand mocht bivakkeren en niet op die troosteloze bedoening aan de Oostzee!
Damn doet me net denken sta ik morgen met 7 Duitsers te werken..quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:14 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nichts gegen die Ostsee du Schlampe!
Dat zijn nog 's harde werkertsquote:Op zondag 1 augustus 2010 23:16 schreef horenzienenzwijgen het volgende:
[..]
Damn doet me net denken sta ik morgen met 7 Duitsers te werken..
Bier mag ik hopen?quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:13 schreef Fiepoo het volgende:
Omatje schijnt ook al aan de zuip te zijn.... ze heeft al een paar liter op vertelde opaatje net 3 seconden geleden
Ho even, dat klopt.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:17 schreef Fiepoo het volgende:
Volgens opaatje zitten er alleen gestoorden op FOK.... kijkesnaarjeeigeuh!
Ik vind het niet kunnen, ik zou me moeten schamen voor mijn gedrag.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:20 schreef Fiepoo het volgende:
voor mijn begrippen redelijk normaal hoor
Dat klopt helemaal Ian..heb helemaal niks tegen die mensen komen hier omdat er daar geen werk is.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |