Ja, gek beest! Kijk dan.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:06 schreef lily het volgende:
goed manen die kat zo onverstoorbaar slapen, haha
oh dit dus.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:16 schreef Sorbootje het volgende:
Zijn er hier ook kindjes die na 3,5 maand nog steeds niet zoveel van brood moeten hebben, zoals Isabeau? Het gaat wel re-de-lijk, maar een halve boterham haalt ze maar zelden. Na een paar happen heeft ze het gewoon wel gezien. De rest gaat echt goed, maar brood...
vet schattig!!quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:16 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Ja, gek beest! Kijk dan.
Voor de andere kat is Niels een beetje bang, hij heeft heel goed door dat die kat hem helemaal niet leuk vindt. Dan gaat hij wel voor de bank staan schreeuwen en "springen" naar die kat, maar hij raakt hem niet aan.
Wat vervelend zeg dat Lente nog steeds verstopping heeft. Maar die lactulose he, zou de dunnere poep die achteraan zit dan niet de dikkere vooruit duwen zodat het toch helpt?
ja psies.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:20 schreef lily het volgende:
Ja, ach..
mijn middelste eet alleen brood (en geen warm eten). Ieder zijn ding denk ik dan maar...
Is ook zo.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:20 schreef lily het volgende:
Ja, ach..
mijn middelste eet alleen brood (en geen warm eten). Ieder zijn ding denk ik dan maar...
ow god, als dat zo is dan kan ik wel inpakken hoorquote:Op maandag 2 augustus 2010 11:22 schreef Sorbootje het volgende:
Ik krijg altijd zo'n ik-doe-iets-verkeerd-gevoel als ik hier lees over de hele boterhammen die de kindjes eten.
Haha niet doen hoorquote:Op maandag 2 augustus 2010 11:24 schreef lily het volgende:
[..]
ow god, als dat zo is dan kan ik wel inpakken hoor
ja nou...quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:24 schreef lily het volgende:
[..]
ow god, als dat zo is dan kan ik wel inpakken hoor
Grappig, dat merk ik hier ook met brood! Best knap hoe snel ze iets leren he?quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:01 schreef Beessie-Jen het volgende:
Evie gaat steeds beter eten; net heb ik bijna een hele boterham gegeven! (zonder korstjes).. en die ging er aardig snel in... (terwijl ik 2 weken geleden nog dacht dat ze never nooit brood zou gaan eten..)
![]()
zo makkelijk ben ik ook hoor, wil hij niet dan drinkt hij maar wat extra melk. klaarrrrquote:Op maandag 2 augustus 2010 11:22 schreef huuphuup het volgende:
Ik moet ook heel eerlijk zeggen dat ik te lui ben om er echt een issue van te gaan maken![]()
aanbieden is voldoende, wil ze niet dan bied ik het later nog eens aan, wil ze weer niet nouja dan ook goed.
Precies zo doe ik het ookquote:Op maandag 2 augustus 2010 11:34 schreef Poppejans het volgende:
[..]
zo makkelijk ben ik ook hoor, wil hij niet dan drinkt hij maar wat extra melk. klaarrrr
Maar ik wil ook gewoon geen issue/strijd maken van eten
Haha herkenbaar. Isaeau doet het nog nét een beetje anders. Als ik iets in haar mond stop, dan werkt ze het naar buiten, pakt het tussen haar vingers, kijkt wat ik haar nou weer probeer te voeren en als het haar bevalt stopt ze het zelf weer in haar mond.quote:Op maandag 2 augustus 2010 11:30 schreef Xenia het volgende:
Althans, tot twee dagen geledenZe heeft ontdekt dat ze eten wat in haar mond zit met haar tong weer naar buiten kan duwen. En vooral bij brood schijnt dat heel leuk te zijn. Ze stopt eerst zelf een stukje brood in haar mond, om het er daarna weer uit te duwen en op de grond te gooien
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |