Historisch gezien is dat maar de vraag. Daarbij is het nog maar afwachten of de bezuinigingen van met name de VVD niet een enorm averechts effect gaan hebben... wat hun juist hun traditionele achterban hard gaat raken.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 20:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
Valt goed mee te leven, VVD-CDA kabinet in een tijd van bezuinigingen.
Hoezo ontoegankelijk? Het is wat duurder, ja. Maar dat heb je nou eenmaal in grote steden waar "iedereen" wil wonen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:26 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Grappig in de grotere steden wordt alle publieke huur ontoegankelijk en ben je afhankelijk van mongolen (nauwelijks overdreven) voor je huis. Thanx met je dooddoener.
Duurder? Als het goed is wordt voorkomen dat de belastingen omhoog gaan zoals bij links.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:48 schreef ethiraseth het volgende:
Ik snap de obsessie van rechts niet om wonen in Nederland nog duurder te maken. Is het een soort jaloezie dat zij vastzitten aan een peperdure hypotheek voor een heel matig huis ofzo?
hypotheekrenteaftrekquote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Duurder? Als het goed is wordt voorkomen dat de belastingen omhoog gaan zoals bij links.
Vergelijk met andere wereldsteden ey boer.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:34 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Hoezo ontoegankelijk? Het is wat duurder, ja. Maar dat heb je nou eenmaal in grote steden waar "iedereen" wil wonen.
Hahahahahaha. Nee hoor beste Bolkesteijn, dit kabinet gaat er op magische wijze voor zorgen dat mensen geen lastenverhogingen krijgen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:49 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Duurder? Als het goed is wordt voorkomen dat de belastingen omhoog gaan zoals bij links.
Want bezuinigen betekent dat je alle zelfde voorzieningen houdt tegen dezelfde prijs voor de burger.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:57 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Hahahahahaha. Nee hoor beste Bolkesteijn, dit kabinet gaat er op magische wijze voor zorgen dat mensen geen lastenverhogingen krijgen.
Dat kan daadwerkelijk alleen bij een Kamermeerderheid.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:52 schreef Robbiej het volgende:
Links wil nu een kamerdebat over de ontwikkelingen tot nu toe. (http://www.nu.nl/politiek(...)llen-kamerdebat.html)
De drie partijen zijn voornemens serieuze onderhandelingen te gaan voeren -die leiden tot een regeerakkoord.quote:Hoe zit het nu dan? Gaan ze nu daadwerkelijk formeren of is het totaal nog niet zeker?
Ehh, nee, je bezuinigt zodat de prijs voor de burger lager wordt. Natuurlijk krijg je dan ook minder, dat is waar. Maar een hoop mensen maken geen gebruik van veel diensten van de overheid, zoals sociale zekerheid of zorg. Daardoor kan voor het individu een bezuiniging voordelig zijn.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:58 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Want bezuinigen betekent dat je alle zelfde voorzieningen houdt tegen dezelfde prijs voor de burger.
Maar als de rest van het kabinet het er niet mee eens is dat die 3 partijen gaan formeren, kunnen ze er nog wat aan doen dan?quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:01 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dat kan daadwerkelijk alleen bij een Kamermeerderheid.
[..]
De drie partijen zijn voornemens serieuze onderhandelingen te gaan voeren -die leiden tot ene regeerakkoord.
quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:01 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ehh, nee, je bezuinigt zodat de prijs voor de burger lager wordt.
Iedere bezuiniging raakt de burger. Van geld worden producten of arbeid ingekocht. Bezuinigingen van de overheid leiden tot minder kopen van producten en arbeid, en dus minder werkgelegenheid. En die hogere werkloosheid leidt tot kosten en maatschappelijke problemen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:01 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ehh, nee, je bezuinigt zodat de prijs voor de burger lager wordt.
Ik denk dat jij bedoelt de rest van de Kamer.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:02 schreef Robbiej het volgende:
[..]
Maar als de rest van het kabinet het er niet mee eens is dat die 3 partijen gaan formeren, kunnen ze er nog wat aan doen dan?
Ergo, kan er nog wat gebeuren dat voorkomt dat deze 3 partijen gaan formeren?
Oh ja, dus alleen de mensen die er gebruik van maken, krijgen te maken met lastenverhoging. En dat betalen ze dan van .... ummmm.... waarvan?quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:03 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik heb nog wat toegevoegd, het herverdelingsvraagstuk speelt mee.
Dat bedoel ik inderdaad.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:04 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat jij bedoelt de rest van de Kamer.
Nee.
Nee, alleen als je van dat waarop wordt bezuinigd gebruik maakt.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:04 schreef Tja..1986 het volgende:
Iedere bezuiniging raakt de burger.
Je vergeet hierbij dat consumptie van de overheid ten koste gaan van private consumptie.quote:Van geld worden producten of arbeid ingekocht. Bezuinigingen van de overheid leiden tot minder kopen van producten en arbeid, en dus minder werkgelegenheid.
Dat hoeven ze nergens van te betalen, ze krijgen gewoon minder. Ga werken ofzo, dan krijg je weer meer als er op uitkeringen wordt bezuinigd.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Oh ja, dus alleen de mensen die er gebruik van maken, krijgen te maken met lastenverhoging. En dat betalen ze dan van .... ummmm.... waarvan?
Ah, minder. En dan gaat ook hun huur omlaag? De kosten voor de scholing van de kinderen? Voedselprijzen? OV wordt goedkoper? Kledingprijzen gaan omlaag? Kosten gas/water/licht ook?quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:09 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat hoeven ze nergens van te betalen, ze krijgen gewoon minder.
Minder krijgen betekent juist dat wat je zelf moet betalen omhoog gaat. Dus een verlaging van zorgtoeslag leidt bij hen die er gebruik van maken tot hogere kosten. Maar wie geen zorgtoeslag ontvangt spaart daarmee een lastenverhoging uit. Het is dus een herverdelingsvraagstuk. De groepen in de samenleving waar jij op doelt ontvangen een permanente subsidie op alles wat los en vast zit, die subsidies gaan omlaag zodat zij bij een gelijk consumptiepatroon meer zelf moeten gaan betalen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:10 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ah, minder. En dan gaat ook hun huur omlaag? De kosten voor de scholing van de kinderen? Voedselprijzen? OV wordt goedkoper? Kledingprijzen gaan omlaag? Kosten gas/water/licht ook?
Rotterdam is nog voordeliger.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:11 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
Ga dan op een 'marktconforme' prijs zitten.
E500 in A'dam voor 11m2![]()
Fuck ur own ass....(ik ga in DH wonen overigens, dbm)
Nou, wat is het zo toch gelukt, zeg.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:12 schreef Vasilevski het volgende:
Dit is vooral voor het CDA mooi. Ze kunnen nu lekker veel PVV-eisen zelf uitvoeren, zonder kritiek uit de achterban omdat ze met PVV-ministers werken. Het is de christelijke gladjakkers weer eens gelukt.
Dat is natuurlijk ook gewoon een spinargument van Verhagen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 23:13 schreef Mike het volgende:
[..]
Nou, wat is het zo toch gelukt, zeg.Als de PvdA niks anders wil dan Paars+, dan wordt het de enige oplossing.
Een land met een bevolkingsdichtheid van 400/km2 vergelijken met een van 3/km2 is niet helemaal kosher.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 22:54 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
In Montreal zit je met 450E echt in een mooi appartement, que pienses??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |