quote:Mido: 'Middlesbrough laat mij gaan'
Ahmed Mido Hossam wordt niet gehinderd om Middlesbrough te verlaten voor Ajax. De Egyptische aanvaller zegt dat de club hem onder het mom van een conditieachterstand weg wil werken, maar hij is niet van plan om het spelletje mee te spelen. “Het is niet de eerste keer dat de club zoiets flikt, maar ik geef mijn rechten niet op”, stelt de spits.
“Middlesbrough wil de financiële verplichtingen niet nakomen”, beweert het Ajax-doelwit in gesprek met FilGoal.com. “Dat is niet de eerste keer. Ze hebben het in het verleden uitgehaald met meer spelers; Mohamed Shawky, Gaizka Mendieta en Jimmy Hasselbaink, maar ik ben niet zoals zij. Ik weiger mijn rechten op te geven”, stelt de aanvaller gedecideerd. Mido staat sinds augustus 2007 onder contract bij Boro, maar speelt er amper.
De club wil dan ook graag dat de Egyptenaar verkast naar Ajax, dat hem weer wil contracteren als aanvalsimpuls. Mido wil best komen, maar alleen als de zaak zeker is. “Ik verlaat Middlesbrough niet totdat ik elders een goed aanbod krijg”, zegt hij. “Vind ik dat niet, dan blijf ik hier. Ik werd tijdens het trainingskamp buiten de selectie gezet, omdat ik niet fit was.”
“Dat is iets wat nog nooit iemand is overkomen in de voetbalhistorie. Het is logisch dat je niet fit aan de voorbereiding begint. Je wordt dan juist fysiek klaargemaakt voor het nieuwe seizoen. Daarbij had ik geen conditionele problemen. Ik speelde regelmatig namens West Ham, in de tweede helft van het vorige seizoen, op de laatste twee duels na. Bovendien ben ik in de zomer nog eens zeven kilo afgevallen.”
Hm raar verhaal... Hij komt dan bij ons op de bank toch?quote:
HAM is er dus... : http://www.anp-photo.com/(...)cture=13479825&pos=1quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:07 schreef PPL het volgende:
Zolang ik geen officieel persbericht van Ajax of een presentatie zie is er voor mij nog geen 'witte rook'.
Suk.... Suk is straks zoek! die heb ik nog weinig goede dingen zien doen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:05 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Hm raar verhaal... Hij komt dan bij ons op de bank toch?
Als Mounir in de punt speelt en hij als stand-in, waar komt Suk dan? als 2e reserve?
Dat bedoel ik...quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:15 schreef gniffie het volgende:
Suk tegen chelsea, allemaal schaartjes doen en opeens is die de bal kwijt
Zal vanmiddag na half zes komen waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:07 schreef PPL het volgende:
Zolang ik geen officieel persbericht van Ajax of een presentatie zie is er voor mij nog geen 'witte rook'.
quote:
Jol over El Hamdoui: 'Het is rond'
Martin Jol maakte vrijdag met de woorden "We zijn eruit", eindelijk een einde aan de onzekerheid over de komst van Mounir El Hamdaoui naar Ajax.
Na weken van onzekerheid, waarin de Marrokkaanse aanvaller van AZ dan weer wel, dan weer niet, naar Amsterdam zou verkassen, zijn de speler en de club er nu definitief uit. Een punt dat de onderhandelingen bemoeilijkte is de sportzaak van El Hamdaoui in Rotterdam. De speler is bang dat geen Rotterdammer meer bij hem zal kopen als hij in Amsterdam gaat spelen. Hij wilde daarom een compensatie voor gederfde inkomsten.
Mogelijk kan El Hamdaoui zaterdag al meespelen in de strijd om de Johan Cruijffschaal. Daarvoor is Ajax afhankelijk van de snelheid van de KNVB. Woensdag mag hij in ieder geval nog niet meedoen in de return in de voorronde van de Champions League tegen PAOK Saloniki.
Maar een foto die door ANP is genomen zegt voor jou niet genoeg? Die jongen staat vanmiddag (als er getraind wordt) gewoon op het veld hoor.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:15 schreef PPL het volgende:
Noem het maar voorzichtigheid...
Iets met een ezel en twee keer storen.
Ik ben voorzichtig optimistischquote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:21 schreef parttimeboterham82 het volgende:
[..]
Maar een foto die door ANP is genomen zegt voor jou niet genoeg? Die jongen staat vanmiddag (als er getraind wordt) gewoon op het veld hoor.
Wel scoren ..quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:15 schreef gniffie het volgende:
Suk tegen chelsea, allemaal schaartjes doen en opeens is die de bal kwijt
Tja, maar er waren er maar weinig voor handen binnen het financiële plaatje van Ajax. En ik had sowieso het idee dat Jol al zijn zinnen op El-Hamdaoui had gezet.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:31 schreef Shreyas het volgende:
Jammer, ik had liever een andere spits zien komen. Iemand met een betere mentaliteit.
Ik ben er blij meequote:El Hamdaoui vertrekt naar Ajax
30 juli 2010
ALKMAAR- Mounir El Hamdaoui (26) verruilt AZ per direct voor Ajax. De aanvaller tekent in Amsterdam een contract voor vier seizoenen. In Alkmaar had de Marokkaan nog een verbintenis tot de zomer van 2012. Over de transfersom doen beide clubs geen mededeling.
Nadat El Hamdaoui afgelopen maandag met succes de medische keuring doorstond, rondde hij vrijdag de laatste details af met zijn nieuwe werkgever.
quote:Ajax heeft overeenstemming bereikt met Mounir El Hamdaoui. De aanvaller is afkomstig van AZ en tekent in Amsterdam een contract dat per direct in gaat op en loopt tot en met 30 juni 2014.
El Hamdaoui werd geboren op 14 juli 1984 in Rotterdam. Voor zijn komst naar Ajax speelde hij drie seizoenen voor AZ. Daarvoor was hij in Nederland actief bij Willem II en Excelsior. Tussendoor stond hij onder contract bij het Engelse Tottenham Hotspur, dat hem tweemaal aan Derby County verhuurde.
De Marokkaanse international werd in 2008-2009 landskampioen met AZ. Datzelfde seizoen werd hij met 23 doelpunten topscorer van de Eredivisie. Ook werd El Hamdaoui verkozen tot Voetballer van het Jaar 2009. In totaal maakte hij bij AZ in 81 competitiewedstrijden 50 doelpunten.
Eindelijk is het afgelopen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:46 schreef Mangoworks2002 het volgende:
http://www.ajax.nl/Nieuws/Nieuwsarchief/Nieuws-artikel/Ajax-contracteert-El-Hamdaoui.htm
[..]
Ik denk dat we de duvel in huis hebben gehaald... Naast de hand van de duivel (suarez) nu ook de duivel zelf...quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:52 schreef DuvelDuvel het volgende:
Toch mooi dat Ajax voor weinig geld zo'n goede speler heeft.
We gaan nog veel plezier beleven aan El Hamdaoui verwacht ik.
Met Jol al trainer heb ik daar opzich wel vertrouwen in dat het te 'managen' is.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:03 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Ik denk dat we de duvel in huis hebben gehaald... Naast de hand van de duivel (suarez) nu ook de duivel zelf...
Voor jou helemaal niets hier iigquote:
Ik zie Sulejmani nog wel vertrekken naar West Ham.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:17 schreef Mangoworks2002 het volgende:
ik weet het niet, zeker als Mido en de Ridder (zullen toch ook regelmatig willen spelen) komen en je al een ontevreden speler hebt (Suljemani)...
Good riddance, ik kan me niet voorstellen dat ie in Engeland wel gaat slagen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:23 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Ik zie Sulejmani nog wel vertrekken naar West Ham.
Hij komt de b verdedigers in Nederland al nieteens voorbij dus wat denkt ie nou klaar te spelen tegen een Vidic of iets in die richtingquote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Good riddance, ik kan me niet voorstellen dat ie in Engeland wel gaat slagen.
Precies, die gast heeft opeens weer een partij zelfoverschatting, waarom, ik zou het niet weten..quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:25 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Hij komt de b verdedigers in Nederland al nieteens voorbij dus wat denkt ie nou klaar te spelen tegen een Vidic of iets in die richting
quote:Tom De Mul keert terug naar zijn vaderland. De aanvaller gaat aan de slag bij de Belgische club Standard Luik. Dat maakt zijn Spaanse werkgever Sevilla vrijdag bekend.
Sevilla bereikte met Standard Luik een akkoord over een huurtransfer van De Mul, die in Spanje nog een contract tot de zomer van 2012. Bij de club komt hij echter niet in aanmerking voor een basisplek.
In het shirt van Standard Luik hoopt De Mul komend seizoen weer aan spelen toe te komen. Eerder keerde hij in 2009 al terug naar België, toen speelde hij op huurbasis bij Racing Genk.
De Mul debuteerde in het seizoen 2003/2004 in het shirt van Ajax in de Eredivisie. Sevilla plukte de rechteraanvaller in 2007 weg uit Amsterdam. In Spanje liet een doorbraak echter op zich wachten.
Wtfquote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:29 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Sevilla wilde een bijdrage van zeven ton salariskosten van Ajax.
Ik denk dat het beter voor hem is om een jaartje bij VVV te spelen ofzo.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:29 schreef IceCreamm het volgende:
Ik denk dat het wel goed is voor Sulejmani. Ookal bakt hij er nu niks van, talent heeft hij zeker.
quote:Daar hing vrijdagmiddag het mooie Ajax-shirt om de schouders van Mounir El Hamdaoui, de kersverse nieuwe Ajacied in Amsterdam. Hij moet vanaf nu het droomduo in de voorhoede gaan vormen met Luis Suarez. Zijn doel? ,,Drie sterren op dit shirt zou fantastisch zijn. Ik zal er alles aan doen om dat waar te maken.”
Het shirt stond de Marokkaanse aanvaller uitstekend. ,,Het voelt goed”, sprak hij zelf in het spelershome op de Toekomst kort na de ondertekening. ,,We zijn de afgelopen dagen druk bezig geweest om dit rond te maken en bij onderhandelingen weet je dat het een tijdje kan duren. Ik ben blij dat het eindelijk achter de rug is en dat ik me kan concentreren op het voetballen.”
Bij Ajax treft El Hamdaoui in ieder geval twee goede bekenden, trainer Martin Jol en Demy de Zeeuw. Met Jol werkte hij al eens samen bij Tottenham Hotspur, met De Zeeuw bij AZ. ,,Ik ken de trainer al een tijdje en ik heb een goede band met hem. Hij is een van de redenen dat ik bij Ajax ben gekomen. Demy de Zeeuw heb ik de afgelopen dagen af en toe gesproken. Over Ajax hoefde hij mij echter niets te vertellen. Ajax is een grote club, dat wist ik als kleine jongen al. Ajax is echt een topclub in de wereld.”
Met het rugnummer 9 zal hij misschien al vanaf zaterdag zijn waarde voor Ajax kunnen bewijzen. Met Luis Suarez, Voetballer van het Jaar 2010 kan de Voetballer van het Jaar 2009 een droomduo gaan vormen. ,,Ik kijk altijd uit om met goede voetballers samen te spelen en Luis is zo’n goede voetballer.”
Heeft El Hamdaoui zich al een doel gesteld over wat hij wil bereiken bij Ajax? ,,Ik ben niet zo van het vooraf zeggen wat je wilt bereiken. Maar ik wil het hoogsthaalbare. Dat betekent sportief gezien in elke competitie hoog meedraaien. Het zal fantastisch zijn als er drie sterren op het shirt komen en ik zal er alles aan doen om dat waar te maken.”
Uiteraard was trainer Martin Jol content met de nieuwe aanwinst. ,,Ik ben zeer tevreden dat we er iemand bij hebben die goals maakt. Mounir is een rasvoetballer. Hij heeft een gigantische techniek." En wie weet krijgen de fans hem al snel in actie te zien. ,,We hebben het bij de KNVB geregeld waardoor hij in de Johan Cruijff Schaal zou kunnen spelen”, aldus de tevreden trainer.
Lees de berichten hier eens, blinde.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
Mag El hamdouie al mee doen tegen Twente?
Ja.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
Mag El hamdouie al mee doen tegen Twente?
Nee.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:57 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Lees de berichten hier eens, blinde.
Ies kleetkamer koeltoer!quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:09 schreef PPL het volgende:
En nu wachten totdat het met Mido ook rond komt, dan kan het kleedkamerrellen gaan beginnen.
Ik doelde op dat die aap boven mij zei dat ik moest lezenquote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:12 schreef PPL het volgende:
[..]
http://www.ajaxlife.nl/nieuws/detail/6318
Laat Ham. dat ook maar denken, misschien dat hij dan niet zo'n grote mond krijgt als bij AZ.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:18 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Martin zit erbij alsof hij hem verrot gaat slaan.
Wisselspeler houden ofzo? Sulejmani is nou niet bepaald een goeie midvoor.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:34 schreef Catch22- het volgende:
Martin en hij hebben al samengewerkt he, dat komt wel goed.
Suk in de verhuur?
quote:Op vrijdag 30 juli 2010 14:51 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
...Met Luis Suarez, Voetballer van het Jaar 2010 kan de Voetballer van het Jaar 2009 een droomduo gaan vormen....
Of het wordt een drama of het wordt superquote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:53 schreef dnzl het volgende:
[..]
![]()
![]()
Zo fucking benieuwd naar hoe die 2 elkaar gaan aanvoelen!!!
Ik ga vanavond op vakantiequote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:54 schreef Afhaalchinees het volgende:
wie gaat er morgen naar ajax? Ik niet interesseert me vrij weinig eigenlijk
Wedstrijd wordt in Amsterdam gespeelt hoorquote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:57 schreef Amoeba het volgende:
Morgen voor de buis hangen ja, ik ga niet helemaal naar de andere kant van het land![]()
Overigens is dit gewoon een prijs voor Ajax, jammer dat Ruiz nog bij Twente speelt
Als Mido dan nog komt is hij wel overbodig.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:43 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Wisselspeler houden ofzo? Sulejmani is nou niet bepaald een goeie midvoor.
Dat is een optie.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:34 schreef Catch22- het volgende:
Martin en hij hebben al samengewerkt he, dat komt wel goed.
Suk in de verhuur?
Grootste verrassing is misschien nog wel: Geen Vermeer.....quote:Mounir El Hamdaoui is vrijdag direct in de selectie voor het duel met FC Twente opgenomen. Martin Jol heeft in totaal twintig spelers geselecteerd voor het duel om de Johan Cruijff Schaal. Uiteindelijk wordt de selectie voor het duel tot achttien spelers teruggebracht.
Selectie voor duel met FC Twente:
Maarten Stekelenburg
Jeroen Verhoeven
Gregory van der Wiel
Toby Alderweireld
Vurnon Anita
Eyong Enoh
Miralem Sulejmani
Christian Eriksen
Mounir El Hamdaoui
Siem de Jong
Urby Emanuelson
Luis Suarez
Daley Blind
Rasmus Lindgren
Demy de Zeeuw
Hyun Jun Suk
Oleguer
Marvin Zeegelaar
Mitchell Donald
Jeffrey Sarpong
Geblesseerd ..quote:Op vrijdag 30 juli 2010 16:31 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Grootste verrassing is misschien nog wel: Geen Vermeer.....
Toch geen drama, steek is beter en verhoef kan best invallen als het echt moet..quote:
Goede keuze, bij Jeroen krijg je de bal er nooit langsquote:Op vrijdag 30 juli 2010 16:31 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Grootste verrassing is misschien nog wel: Geen Vermeer.....
Damn die is 'huge'quote:Op vrijdag 30 juli 2010 16:44 schreef Semmm het volgende:
[..]
Goede keuze, bij Jeroen krijg je de bal er nooit langs
[ afbeelding ]
Dembele heeft helemaal niks laten zien ..quote:Op vrijdag 30 juli 2010 16:52 schreef sitting_elfling het volgende:
Als Hamdaoui en Suarez elkaar weten te vinden kan het leuk vinden. Ik zie die 2 alleen totaal niet samengaan in vergelijking met vorig jaar Pantelic en Suarez. En zo indrukwekkend vind ik Mounir niet. Veel blessures gehad en slechts 1 echt goed seizoen gedraaid. 4 jaar contract is dan ook wel erg lang. Had liever Dembele gezien.
Voor de rest mag Mido ook wel komen. Qua houding niet veel verschillend met Mounir.
[..]
Damn die is 'huge'
Maar die is in ieder geval vaak wel wat beleefder in de media geweest. Persoonlijk vind ik Ajax mentaal niet een sterk team, erg broos. En als het even tegenzit dat alles inkakt. Je hebt juist spelers nodig die het team in dat soort momenten op sleep touw kan nemen. En Hamdaoui lijkt me alles behalve zo'n speler. Een flinke pinchhitter bijvoorbeeld, een snelle of enorm creatieve speler. En daar hebben we net 1 van weggedaan, Rommedahl die toch voor aardig wat goals heeft gezorgd.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 17:05 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dembele heeft helemaal niks laten zien ..
Aldus een kerel van een andere site, zit toch wel wat in denk ik zo.quote:Martin Jol heeft zijn zin. EH is speler van Ajax. Maar beste Jol nu zul jij ook moeten presteren. Een 2e plaats in de competitie is geen optie. Alleen kampioen mag je worden. En ook plaatsing voor de CL is nu voorwaarde en niet lager een wens. Haal je 1 van deze doelen niet dan heb je hopeloos gefaald. Er zijn geen excuses meer, geen scheidsrechter, Knvb of speelschema (en nog 20 andere klachten van het afgelopen seizoen) waar je je nog achter kunt verschuilen. Presteren moet je en niets anders. Het Ajax bestuur heeft onverantwoord ver zijn nek uitgestoken om aan jouw wensen te voldoen en jij kunt dit maar op 1 manier terug betalen. Ajax 2 seizoenen in de CL uit laten komen om dit risico te rechtvaardigen. Dus 15 wedstrijden sleutelen aan je opstelling waardoor je vorig jaar het kampioenschap hebt verspeeld is geen optie. De 2 plaats was niet jouw overwinning maar jouw schuld. Paok niet verslaan is geen mogelijkheid maar een drama en ook in de volgende ronde zul je moeten afrekenen met een aanzienlijk zwaardere tegenstander. De tijd van excuses is voorbij. Presteren dat zul je moeten. Lukt het je niet om de CL en het kampioenschap te behalen dan breng je Ajax in een financiële crisis van ongekende weerga en dan zullen de toppers verkocht moeten worden en tegen aanmerkelijk lagere bedragen dan waar van gedroomd wordt en dat leidt weer tot een sportieve crisis. Jouw gedrag van vorige week heeft Ajax in een onmogelijke positie gebracht en nu is het aan jou maar dan ook voor 200 % aan jou. Geen excuses maar resultaten. Maar denk dat het jou allemaal niet zoveel interesseert wat er bij Ajax gebeurt er is altijd wel weer een Fulham voor jou.
Ze moeten zeker kampioen worden, heeft Jol zelf ook gezegd, om de 2 jaar moet Ajax kampioen worden .. dit is zijn 2e jaar dusja..quote:Op vrijdag 30 juli 2010 17:50 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Aldus een kerel van een andere site, zit toch wel wat in denk ik zo.
Ik woon niet in Amsterdam, maar in het prachtige Brabant.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 15:59 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wedstrijd wordt in Amsterdam gespeelt hoor
Als ze de lijn van vorig jaar blijven volgen dan is het ook heel goed mogelijk.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 17:59 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ze moeten zeker kampioen worden, heeft Jol zelf ook gezegd, om de 2 jaar moet Ajax kampioen worden .. dit is zijn 2e jaar dusja..
Hey, je moet blij zijn met wat je hebt hè. Niemand wilde Pantelic vorig jaar, maar het bleek toch een held te zijn.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 19:07 schreef Doublepain het volgende:
Eerst wou niemand El Hamdoui... We hoeven hem niet, hij houd Ajax aan het lijntje maar nu is het wel goed...
dat heet berusting, moeten jullie toch kennen?quote:Op vrijdag 30 juli 2010 19:07 schreef Doublepain het volgende:
Eerst wou niemand El Hamdoui... We hoeven hem niet, hij houd Ajax aan het lijntje maar nu is het wel goed...
Want?quote:Op vrijdag 30 juli 2010 19:14 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
dat heet berusting, moeten jullie toch kennen?
Ach, hij blijft een uitstekende speler. Als hij presteert prima. Zo niet, oprotten.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 19:07 schreef Doublepain het volgende:
Eerst wou niemand El Hamdoui... We hoeven hem niet, hij houd Ajax aan het lijntje maar nu is het wel goed...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |