hey, zij is van die spookjes die glow in the dark-draad hebben...quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 22:11 schreef _Arual_ het volgende:
Deze link moet ik even met jullie delen. Ik dacht dat 40 van die mormels al heel wat was:
http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=355651.msg4161758;topicseen#msg4161758
Ja lekker vloeibaar etenquote:Op woensdag 4 augustus 2010 11:55 schreef Lyssa het volgende:
Langzaamaan begint de verdoving uit te werken en komt er wat pijn op zettenIk heb wel lekkere volle kwark en ben aan mn verpleegstertje aan het werken!
jullie snappen waarom ik blij was met m'n narcose?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 12:19 schreef kwakz0r het volgende:
ik had heel stom geen eten in huis voor na t trekken van mn kiezen... ik moest om half vier, en om een uur of zeven had ik dus én heel vele pijn én vreselijke honger... toen heb ik op de hoek een frikandel gehaald en in hele kleine stukjes gesnedendat ging netaan naar binnen
(bij mij moesten de onderste kiezen allebei (elk in 1 sessie) in heel veel kleine stukjes eruit, dus ik had gewoon ook nogal botpijn van t raggen in mn kaak...)
Oeh goeie tip die ga ik onthouden, idd voor de kleuren die de Zeeman of Wibra niet heeft. Heb je dat garen online gekocht?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 09:03 schreef Inu het volgende:
Ik heb gisteren voor het eerst gehaakt met Planet van Katia en dat is echt heel fijn! 3 euro voor 100 gram, acryl en past goed bij Zeeman en Wibra wol. Ik koop alleen wat kleuren die Zeeman en Wibra niet heeft, dus heb nu oranje, donkerbruin, heldergroen en geel gekocht
Ze is leuk geworden joh! Kan het haar niet op een of andere manier een beetje vast worden gezet zodat het beter in model blijft?quote:Op woensdag 4 augustus 2010 22:16 schreef Lyssa het volgende:
Mijn Nurse is klaar. Maar dat haar is echt verschrikkelijk, het zit nu even mooi, maar beetje beweging en het zit niet meer, ik wou ook niet eindeloos wol gebruiken want dat vond ik een beetje zondeIk kwam er ook totaal niet uit, heb maar wat zitten kloten
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |