Ohja haha dat was ik even vergetenquote:Op zaterdag 31 juli 2010 11:55 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ze mogen bij de pitstops niet meer bijtanken
zowel vandaag als morgen kans op regen zeiden ze net op de bbcquote:Op zaterdag 31 juli 2010 12:49 schreef Mister_T het volgende:
Iets bekend over de weersvoorspellingen van het weekend.
Las woensdag wat berichten over regen, maar deze berichten zijn nu weer verdwenen van all sites..
Kut. Dan moet ik maken dat ik ergens een tv kan vinden.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 13:14 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
![]()
voorbeschouwing is wel al bezig
Wat hebben ze nu weer gedaan?quote:
terugblik op hockenheimquote:
Dat was het stuk en het vet gedrukte slaat de spijker op zn kopquote:Button stopt als teamorders terugkeren
Jenson Button heeft verrassend verklaard dat hij meteen de Formule 1 de rug zal toekeren, mocht blijken dat het verbod op teamorders zou opgeheft worden.
"Waarom zou ik in de Formule 1 blijven, als je op voorhand al de nummer één of nummer twee van het team zou zijn?" stelde Button zich de vraag in Press Association Sport.
"In deze sport wil je gewoon winnen, en hoort elke rijder dezelfde kansen te krijgen. Als je dit niet doet zal de rijder geen enkele bijdrage kunnen leveren aan de sport. Het zou enkel maar gaan om teams die elkaar bekampen."
"Formule 1 mag dan wel een teamsport zijn, het rijderskampioenschap is in mijn ogen even belangrijk. Mocht de sport dit vergeten, zou ik meteen de Formule 1 de rug toekeren en elders mijn heil zoeken."
"Eén van de leukste dingen in de Formule 1, is het competitiegevoel met je teamgenoot. Wanneer je wereldkampioen wordt, besef je dat jij de beste rijder van het hele veld was. Als nu zou blijken dat er heel veel punten jou cadeau werden gedaan, zou je niet terecht fier op jezelf mogen zijn."
Button is zelf zeer tevreden dat McLaren beide coureurs gelijkwaardig behandelt. Natuurlijk bestaat de vrees dat het team zo de wereldtitel kan verliezen, zoals in 2007, maar volgens Button krijg je alleen maar meer respect als je op eigen kracht de titel kan behalen.
"Soms kan het voor een team schadelijk zijn als twee rijders vechten om een kampioenschap. Maar het kan tegelijkertijd een grote stimulans zijn om elkaar te pushen, zodat je de wagen sneller kan ontwikkelen. Er zijn altijd voor- en nadelen aan zo'n situatie."
Button was zelf ook vol lof over Felipe Massa. Hij vindt het knap dat hij zijn trots en reputatie op het spel zette voor zijn eigen team.
"Dat moet een zeer moeilijke situatie voor Felipe geweest zijn. Hij was in mijn ogen snel genoeg om de overwinning te behalen. De beslissing van Ferrari heeft alleen maar voor meer vraagtekens gezorgd. Veel mensen verwachten dat hij ook dit weekend moet wijken voor Fernando, dat moet voor hem behoorlijk lastig zijn."
helemaal mee eens idd, je teamgenoot is juist je eerste concurentquote:Op zaterdag 31 juli 2010 13:34 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat was het stuk en het vet gedrukte slaat de spijker op zn kop
Dat kan je niet hard maken.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 13:36 schreef Wombcat het volgende:
HIj heeft er vorig jaar zelf nog profijt van gehad. De gewijzigde strategie in Barcelona was natuurlijk gewoon een verkapte teamorder.
Dat is dus precies het probleem met 95% van de teamorders. Je kunt ze niet hard maken, dus ook niet verbieden.quote:
Iddquote:Op zaterdag 31 juli 2010 13:43 schreef Schunckelstar het volgende:
frank williams, wat een held![]()
mooi interview
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |