Wat moet ik in m'n eentje met meerdere verdiepingenquote:Op donderdag 29 juli 2010 16:51 schreef shiftknop het volgende:
[..]
In mijn klas zitten ook mensen met een "appartement". Kom je daar eens op een verjaardag ofzo, is het gewoon een klein kut flatje. Ja, wel op 1 verdieping allemaal maar toch fucking klein.
Naja succes met jullie appartementjes
Weet ik niet.. je moet zelf weten wat je koopt. Ik vind het gewoon nog niet slim om iets te kopen of huren in je studententijd. Tenzij je in een dorp woont zonder scholen oid.quote:Op donderdag 29 juli 2010 16:53 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Wat moet ik in m'n eentje met meerdere verdiepingen
In de crisisquote:Op donderdag 29 juli 2010 16:52 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Met 19 hypotheek.. dan moet dat voor de crisis geweest zijn..
Ik hoop later dit jaar wat te kopen maar dat wil niet zeggen dat ik niet eerst de zaakjes op orde wil hebben voor ik er aan begin..
quote:Op donderdag 29 juli 2010 16:55 schreef The_Chosen_1 het volgende:
ib4l omdat reeks. En jullie maken alleen maar ruzie.
mijn appartement is 170 m2 dus geen last van ruimte te kortquote:Op donderdag 29 juli 2010 16:51 schreef shiftknop het volgende:
[..]
In mijn klas zitten ook mensen met een "appartement". Kom je daar eens op een verjaardag ofzo, is het gewoon een klein kut flatje. Ja, wel op 1 verdieping allemaal maar toch fucking klein.
Naja succes met jullie appartementjes
quote:Op donderdag 29 juli 2010 16:57 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Discussie? GastMag ik je quoten?
Klagen over mensen die een appartement hebben en zelf nog bij je ouders wonen.quote:Op donderdag 29 juli 2010 16:58 schreef shiftknop het volgende:
Ik zeg ook niet dat het altijd zo is hoor. Ik vind dat het woord appartement vaak tesnel wordt gebruikt om een klein schijtflatje wat meer "flair" te geven. Net als penthouseVaak gewoon een zolderkamer
- is waar helaasquote:Op donderdag 29 juli 2010 16:55 schreef EdAtTheBar het volgende:
- Is goedkoper![]()
- Daar wonen al m'n vrienden![]()
- Studentenkamers zijn vies![]()
- Hoef ik niet te koken![]()
- Kan mijn moeder de was doen![]()
- Ik woon toch dicht bij mijn school![]()
Zielige autisten. En dan ook nog denken dat je op je 22 gaat kopen
Jouw vorm van discussiëren:quote:
Flink wat ongefundeerde aannames.quote:Op donderdag 29 juli 2010 16:44 schreef shiftknop het volgende:
[..]
Snap nou eens dat mensen liever meteen een HUIS kopen ipv op een schijtappartement zitten met klote buren boven onder en naast je![]()
En nu komen natuurlijk de verdedigingen met; maar mijn buren zijn, geen last van. Of juist dit: af en toe heb ik er wel last van maar daar kan ik prima mee leven
![]()
Lazer toch op man met je schijt"appartement". Ook zo'n kut modewoord trouwens. HET IS GEWOON EEN FLATJE!![]()
![]()
En met een huis heb je tevens RUIMTE. Irritante schijtvent dat je bent
![]()
![]()
Over twee jaar ben ik klaar en koop ik een villa van 3ton omdat ik 500 per maand spaar ipv 500 wegflikker aan schijt huur
![]()
![]()
![]()
Ben op zoek naar een betaalbaar huis/flat/penthousequote:Op donderdag 29 juli 2010 16:59 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Klagen over mensen die een appartement hebben en zelf nog bij je ouders wonen.
Dit dusquote:Op donderdag 29 juli 2010 17:01 schreef Yurasjiho het volgende:
ik vind dat je best bij je ouders kan blijven wonen als dat handig is voor je studie of werk, maar zelf een kamer zoeken is ook niks mis mee. jij weet niet wat de situatie van andere mensen is.
FOK discussies serieus nemenquote:Op donderdag 29 juli 2010 17:01 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Jouw vorm van discussiëren:
[..]
Flink wat ongefundeerde aannames.
Hoeveel smoesjes heb je nog meer klaar liggen?quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:01 schreef shiftknop het volgende:
[..]
Ben op zoek naar een betaalbaar huis/flat/penthousemet mijn vriendin via de gemeente (huur). Maarja er is alleen niets te vinden omdat eerst familie Achmet & Co voorgaan
. Tevens woon ik vaak bij haar omdat zij een PENTHOUSE (zolderkamer achtig iets
) huurt en fulltime werkt.
Nu woon ik volledig thuis omdat mijn pa half dood op bed ligt.
en het slaat nergens op 3 ton en villa in één zinquote:Op donderdag 29 juli 2010 17:01 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Jouw vorm van discussiëren:
[..]
Flink wat ongefundeerde aannames.
Ik heb er 3;quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:03 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Hoeveel smoesjes heb je nog meer klaar liggen?
Owja, effe vergeten, KLB is tegenwoordig natuurlijk niet meer serieus. Stel je voor.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:03 schreef shiftknop het volgende:
[..]
FOK discussies serieus nemenMan, het was gewoon een heerlijke schijtkannonade wat uit mijn keyboard kwam. Je kan niet ontkennen dat je wel vaak problemen hoort/ziet bij flatjes e.d. Genoeg gezeik gezien in Rijdende Rechter
Kan je vanavond wel slapen?
Geen woningen beschikbaar is een lulverhaal.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:05 schreef shiftknop het volgende:
[..]
Ik heb er 3;
- Geen woningen beschikbaar
- Geen geld over om nu iets kleins te kopen oid
- Papa ziek
quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:05 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Geen woningen beschikbaar is een lulverhaal.
Ik kan zo een hele bulk voor je vinden.
En dan een villa verwachtenquote:Op donderdag 29 juli 2010 17:07 schreef shiftknop het volgende:
[..]
Hier voor 800 euro in de maand ja.
Wij zoeken iets voor 400 oid. Is er wel maar wordt weggegeven aan mensen met voorrang.
Omdat de eckte bazen zoals Ritmo, RozeAnjer, de_boswachter, Biels e.d. met z'n allen een kek studentenhuis wonen waar ze elke dag een bazenpizza verorberen, een welvallige studente veroveren met hun te gekke moves op een remix van "Schatje, mag ik je foto" gevolgd door een zwoele nacht met de chimeids in kwestie om daarna hun veroveringen met hun huis / FOK! delen.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:08 schreef shiftknop het volgende:
[..]
Ja waarom post ik hier nog eigenlijk![]()
Als een koning leven als je nog aan de tit van je moeder zitquote:Op donderdag 29 juli 2010 18:01 schreef De_Groentenboer het volgende:
Óf je spaart lekker door, leeft als een koning tot je 23e en koopt of huurt een FATSOENLIJK huis zodra je er aan toe bent, ik moest stiekem altijd lachen om de studentjes die bij de AH of Aldi blikkies schultenbrau(niets tegen schultenbrau btw)moeten kopen met 50 centjes, om het vervolgens op de enorm brakke knakefiets te binden en door het gietende schijtweer naar huis te gaan.
Gewoon.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:26 schreef Lisztomania het volgende:
[..]
Waarom stoor je je er eigenlijk zo aan?
Ik snap ten eerste al niet dat je nu al weet dat je een huis wilt kopen in het dorp waar je nu woont. Waarom niet verder kijken door het land/wereld?quote:Op donderdag 29 juli 2010 18:26 schreef kanovinnie het volgende:
Ik woon nu (21) nog bij mijn ouders. Mijn school is op maar liefst 45 minuten reistijd afstand. Daar moet ik nog 2.5/3 jaar zitten. Dus ik zie het punt niet om nu op mezelf te gaan.
En ook als ik werk blijf ik zeker nog een jaar thuis wonen Dat doen al mijn vrienden in het dorp waar ik woon ook, zodat ze geld kunnen sparen voor een inboedel. De huizen hier zijn namelijk nogal duur, zowel huur als koop.
Ik vraag me ook een beetje af wat het uitmaakt of je thuiswoont of niet. Als je het huis niet uit hoeft en wilt, waarom zou je dan gaan?
Om volwassen te worden?quote:Op donderdag 29 juli 2010 18:26 schreef kanovinnie het volgende:
Ik woon nu (21) nog bij mijn ouders. Mijn school is op maar liefst 45 minuten reistijd afstand. Daar moet ik nog 2.5/3 jaar zitten. Dus ik zie het punt niet om nu op mezelf te gaan.
En ook als ik werk blijf ik zeker nog een jaar thuis wonen Dat doen al mijn vrienden in het dorp waar ik woon ook, zodat ze geld kunnen sparen voor een inboedel. De huizen hier zijn namelijk nogal duur, zowel huur als koop.
Ik vraag me ook een beetje af wat het uitmaakt of je thuiswoont of niet. Als je het huis niet uit hoeft en wilt, waarom zou je dan gaan?
Volwassen broer zeg.quote:Op donderdag 29 juli 2010 18:33 schreef Moos. het volgende:
Doet m'n broer nu ook, maar hij heeft ook z'n eigen bedrijf.![]()
Hij wacht gewoon net zo lang todat m'n ouders bejaard worden, zodat m'n ouders niet meer in zo'n groot huis hoefen te wonen.
Je bent dan ook een faler als je je zaakjes niet op orde hebt. Ik zat op m'n 23e in een huis van heb ik jou daar vergeleken met mijn leeftijdsgenoten, ik had(en heb)werk en had(en ook heb) toen al 2 auto's en een motor. Inmiddels woon ik samen in een koophuis en ben ik 25, dit alles bij elkaar gespaart in de tijd dat ik thuis woonde, om ook mijn moeder te ondersteunen na het verlies van m'n vader. Nu jij weer.quote:Op donderdag 29 juli 2010 18:18 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Als een koning leven als je nog aan de tit van je moeder zitEn zodra je eraan toe bent om een huis te kopen, moet je eerst een vast contract hebben bij een werkgever of met zijn 2-en een huis kopen. Of nog erger: geld krijgen van paps en mams om een huis te kopen.
![]()
Dus dat wordt dan huren. En erachter komen dat er een wachtlijst is van gemiddeld 5 jaar om een fatsoenlijk appartement te krijgen in een gemiddelde stad.![]()
![]()
En daar zit je dan in je woning op je 28ste. Eindelijk het huis uit. Als je thuis komt van het werken, dwarrelt er een traantje over je gezicht. De afwas staat er nog van de halve week. Er is nog niet stof gezogen. En je moet nodig wat eten, want je maag begint te knorren.
Zat je nog maar bij mammie thuis.
Ow word je zo volwassen? Nooit geweten manquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |