Nee, natuurlijk niet..quote:
quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:17 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Tja, dit is Nederland. Hier kan men niet rijden. Vooral in en uitvoegen schijnt nogal een probleem te zijn, en hierdoor worden ook vaak files door veroorzaakt.
Lekker rustig, zowel op de weg als ernaast, minder brandstofverbruik met alle voordelen van dien. Ik zeg: doen!quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:27 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Hoe kun je dit nou in godsnaam zeggen???
Ja, en zo fucking saai dat je in slaap valt en totaal inefficient wat betreft tijd. Plus in dat geval meer voertuigen op de weg in eenzelfde tijdsperiode, dus meer files. Niks 90, niks 100, gewoon 150, op z'n minst.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Lekker rustig, zowel op de weg als ernaast, minder brandstofverbruik met alle voordelen van dien. Ik zeg: doen!
90 mag ook
Gast, leer eens relaxen in de auto, je hoeft niet steeds met het zweet onder je oksels van de inspanning uit je auto te stappenquote:Op donderdag 29 juli 2010 19:40 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ja, en zo fucking saai dat je in slaap valt en totaal inefficient wat betreft tijd. Plus in dat geval meer voertuigen op de weg in eenzelfde tijdsperiode, dus meer files. Niks 90, niks 100, gewoon 150, op z'n minst.
Precies, en lachen om eikels die voor links en rechts auto's inhalen voor een paar minuten tijdwinstquote:Op donderdag 29 juli 2010 19:38 schreef Ringo het volgende:
Als ik écht in een goede bui ben, dan duik ik de snelweg op, neem ik de rechterbaan en kom ik daar niet meer vanaf. Op zijn Amerikaans, geen kortademig gestress, heerlijk cruisen.
Ligt idd aan mijn stemming. Verschilt van dag tot dagquote:Op donderdag 29 juli 2010 19:38 schreef Ringo het volgende:
Als ik écht in een goede bui ben, dan duik ik de snelweg op, neem ik de rechterbaan en kom ik daar niet meer vanaf. Op zijn Amerikaans, geen kortademig gestress, heerlijk cruisen.
Waar slaat dit nou weer op? Hoe kom je erbij dat ik niet zou relaxed zou zijn in mijn auto? Ik kan heel goed heel relaxed 150+ rijden hoor. Mijn oksels gaan daar niet van zweten, de jouwe wel?quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Gast, leer eens relaxen in de auto, je hoeft niet steeds met het zweet onder je oksels van de inspanning uit je auto te stappen
Paar minuten die er soms toe doen.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:43 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Precies, en lachen om eikels die voor links en rechts auto's inhalen voor een paar minuten tijdwinst
Joepie, op de afstanden in Nederland win je er ook zoveel tijd meequote:Op donderdag 29 juli 2010 19:40 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Ja, en zo fucking saai dat je in slaap valt en totaal inefficient wat betreft tijd. Plus in dat geval meer voertuigen op de weg in eenzelfde tijdsperiode, dus meer files. Niks 90, niks 100, gewoon 150, op z'n minst.
quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:44 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Paar minuten die er soms toe doen.
Vind ik knap, meestal ben ik al blij als ik 120 haal op onze snelwegenquote:Op donderdag 29 juli 2010 19:44 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Waar slaat dit nou weer op? Hoe kom je erbij dat ik niet zou relaxed zou zijn in mijn auto? Ik kan heel goed heel relaxed 150+ rijden hoor. Mijn oksels gaan daar niet van zweten, de jouwe wel?
Ja, als je anderhalf uur moet rijden en je rijdt gemiddeld 20% te hard, scheelt dat bijna 20 minuten. En zoals ik al zei: Ik hoef niet 90-100 te rijden om me relaxed te voelen. Ik kan ook héél relaxed 150 rijden. Cruise control gaat alleen niet hoger dan 170quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:45 schreef du_ke het volgende:
[..]
Joepie, op de afstanden in Nederland win je er ook zoveel tijd mee![]()
. Gast een relaxed leven is belangrijker dan zo gejaagd mogelijk rijden.
Zo moeilijk is het niet.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:46 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Vind ik knap, meestal ben ik al blij als ik 120 haal op onze snelwegen
Wel op de stukken snelweg waar ik doorgaans kom tochquote:
Logisch, want bij 120 km/u gaat er een complete rijstrook dicht.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:48 schreef DennisMoore het volgende:
Daarnaast zorgt op drukke tijden de 100 km/h voor een betere doorstroming dan 120 km/h. Minder 'spookfiles'.
Ik rij meestal ook niet op de meest rustige wegen en op de meest rustige tijden, maar mensen gaan wel redelijk goed opzij, en anders kun je er ook nog rechts langs, en 1 druk op de knop en de auto accelereert weer lekker naar 140-150.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wel op de stukken snelweg waar ik doorgaans kom toch. Daar mag ik echt blij zijn dat ik een constante snelheid van 120 haal en dat zijn echt nog niet de drukste wegen van ons land.
Ik wil al zeggen. 150 op een NL snelweg. Ja dat kan, hooguit 900 meter ofzo, kun je daarna weer op de rem omdat een mongool 'm nodig ervoor moet gooien met 110quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:46 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Vind ik knap, meestal ben ik al blij als ik 120 haal op onze snelwegen
Verkeersmodellen zijn vrij complexe materie.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:52 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Logisch, want bij 120 km/u gaat er een complete rijstrook dicht.
Praat het gestuntel van Rijkswaterstaat maar weer goed.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:55 schreef du_ke het volgende:
[..]
Verkeersmodellen zijn vrij complexe materie.
Minder afstand tussen voertuigen bijvoorbeeld. Plus minder gevolgen bij bijvoorbeeld een afremactie.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:52 schreef Gillette_M5 het volgende:
Logisch, want bij 120 km/u gaat er een complete rijstrook dicht.
Gelukkig kennen we jou en je IQ langer dan vandaag op fok he?quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:57 schreef Gillette_M5 het volgende:
Praat het gestuntel van Rijkswaterstaat maar weer goed.
Daarom. Dus doe dan maar 80 Km/u, nóg minder gevolgen! Of weet je wat, 70 misschien? Je moet immers elk voordeel kunnen benutten binnen de verkeersregels zeg ik maar.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:57 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Minder afstand tussen voertuigen bijvoorbeeld. Plus minder gevolgen bij bijvoorbeeld een afremactie.
Doorstroming is vrij lastig te voorspellen maar de modellen die het meest overeen bleken te komen met de praktijk gaan er toch voor een wat lagere maar constantere gemiddelde snelheid het beste is voor de doorstroming op drukke wegen. Immers een te groot verschil tussen de verschillende weggebruikers speelt onnodig afremmen en optrekken in de hand.quote:Op donderdag 29 juli 2010 19:57 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Praat het gestuntel van Rijkswaterstaat maar weer goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |