Neem een Cube LTD Teamquote:Op woensdag 28 juli 2010 21:13 schreef MouzurX het volgende:
Heb ook een fiets nodig, liefst al in etten leur ... iemand?
Aldi!quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:18 schreef Aapvis het volgende:
jongens, wat voor merk cap zal ik kopen?
Etnies?
Zoo York?
Ecko unlimited?
Dan kom je nog 1044 euro te kortquote:
Hoeveel ervoor?quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:19 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik had er gratis eentje van station Eindhoven.
Oftewel, noortje maakt je crimineelquote:Op woensdag 28 juli 2010 21:31 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik had zelf ook een fiets nodig dus je krijgt hem niet. Ik open je mind alleen een beetje.
Ik wilde hem eerst terugbrengen maar toen zei mijn huisgenoot dat ik hem moest houden omdat ze nog een gammele fiets hadden en we dan één goede konden maken.quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:32 schreef tubacloud het volgende:
[..]
Oftewel, noortje maakt je crimineel
Whehe, ik heb nog nooit iets gejat, alleen een achtervolging door de securité omdat we hout hadden gejatquote:Op woensdag 28 juli 2010 21:33 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik wilde hem eerst terugbrengen maar toen zei mijn huisgenoot dat ik hem moest houden omdat ze nog een gammele fiets hadden en we dan één goede konden maken.
Zonder slot, als tweede fiets bij het hek van de fietsenstalling, dan vraag je er toch om? Plus het was 2 uur 's nachts en had niet zo'n zin om alleen door de crimineelste stad van Nederland te lopen.quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:35 schreef tubacloud het volgende:
[..]
Whehe, ik heb nog nooit iets gejat, alleen een achtervolging door de securité omdat we hout hadden gejat![]()
Oh wacht, dan heb ik wel wat gejat
Ja die en Swedish House Mafia - One waren dus dé nummers van Extrema voor mij en nu worden ze oooooveral gedraaid.quote:
In de stad in Eindhoven overkomt je echt niets hoor, ook niet om 3 uur 's nachts.quote:Op woensdag 28 juli 2010 21:37 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Zonder slot, als tweede fiets bij het hek van de fietsenstalling, dan vraag je er toch om? Plus het was 2 uur 's nachts en had niet zo'n zin om alleen door de crimineelste stad van Nederland te lopen.
Ja, de commercie loopt altijd een paar maanden achterquote:Op woensdag 28 juli 2010 21:37 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja die en Swedish House Mafia - One waren dus dé nummers van Extrema voor mij en nu worden ze oooooveral gedraaid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |