Ach, Thijs een brilletje. Zal best lastig zijn voor zo'n kleintje, of niet? hoop dat het dan iig dusdanig helpt dat hij idd als hij wat ouder is geen bril meer hoeft!
Joep ook een test, spannend. Waaromn had je het idee dat Joep een getest moet, seilram?
Wij hebben een tamelijk lastig weekend achter de rug. Vrijdag en zaterdag was Senna dus ziek. Zondag niet meer ziek, maar wel extreem aanhankelijk, pieperig en ze wilde niet slapen overdag. 's Avonds uiteindleijk gewone tijd netjes in bed. Om 11 uur ging ik even kijken of ze nog onder de deken lag, omdat het toch wat frisser werd. Dat lag ze niet, dus heb ik haar even goed gelegd, en toen werd ze wakker. Het duurde tot na 2 uur voor ze weer sliep

Telkens als ik haar rustig had en terug in bed legde, begon ze overstuur te huilen.
Vanavond ligt ze weer in een slaapzakje en ga ik mooi niet kijken

Morgenvroeg gaat schaap weer weg tot donderdagavond. Volgende week nog een keer zo'n week en dan is het weer even gedaan met buitenlandse opdrachten, gelukkig.
Ow, en ondanks dat het dan even wat minder gaat, is ze nog steeds zo leuk en lief. En ik verbaas me erover hoe ze weer nieuwe dingen heeft geleerd. Ineens wijst ze de neus aan als je vraagt waar de neus van (papa, mama, Senna, pop) is

En ze geeft antwoord als je iets vraagt, vooral als het antwoord ja is

En ze doet gekke kiekeboe spelletjes en moet daar dan zelf vreselijk om lachen