quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:44 schreef GI het volgende:
[..]
Er is geen beste in totaal![]()
Je hebt 3 rollen
1) Healer
2) Tank
3) DPS (??)
Die heb je in verschillende rollen onderlingWat lijkt je het leukste om te doen ?
Maar je survivability is wel kut met peren. Ik vond het als beginnende speler erg frustrerend om zo vaak dood te gaan.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:55 schreef Amnistia het volgende:
Als ik jou was zou ik voor een makkelijke class gaan als je wilt beginnen..
Warrior was voor mij het makkelijkste.. mooie melee class waar je redelijk voor dmg mee kan doen.
Het is twee uur 's middags, dan is het meestal rustig. Veel mensen zijn overdag nu eenmaal met andere dingen bezig.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:05 schreef Berend. het volgende:
Er komen heus nog wel wat noob vragen van mij hier haha. Ik zit nu in een server, maar zie niet echt veel mensen hiero. In welke server zitten jullie?
Er zit een Fok guild op chromaggus aan de horde kant.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:05 schreef Berend. het volgende:
Er komen heus nog wel wat noob vragen van mij hier haha. Ik zit nu in een server, maar zie niet echt veel mensen hiero. In welke server zitten jullie?
Oh maar dat is PVP? Dan kan je toch iedereen overal aanvallen ofzo?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:32 schreef Zokunen het volgende:
[..]
Er zit een Fok guild op chromaggus aan de horde kant.
Dan zou ik voor druid gaanquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 15:00 schreef IemandNiemand het volgende:
Ik zou nu als beginnende speler kiezen voor een paladin omdat je daarmee alle 3 de roles kunt verkenen als je eenmaal 80 bent; je kan healen (holy) tanken (prot) en damage (retri) en vanaf daar kun je dan een alt levelen de rol die je het beste vind. Duurt toch nog wel even voor Cataclysm uitkomt dus tijd genoeg, je char gearen is toch niet meer high prio
IK heb op een paar realms gespeeld en mijn voorkeur gaat absoluut uit naar PVP realms, ook al heb ik regelmatig zitten mopperen dat ik alwéér door een level 80 in STV werd afgemaakt.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:42 schreef Berend. het volgende:
Oh maar dat is PVP? Dan kan je toch iedereen overal aanvallen ofzo?Volgende vraag zal ik google'en.
me druid alt bewaar ik voor Cata Worgen druid ftwquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 15:01 schreef GI het volgende:
[..]
Dan zou ik voor druid gaan
Dan heb je healing,melee DPS,balance DPS en tanking
Als je dat leuk vind; ja.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 13:40 schreef Berend. het volgende:
Ik heb me trail account verlengt nu. Wat is nou het beste om te worden? Ik was mage.. Moet ik daar mee verder gaan?
Nou dat vond ik persoonlijk wel meevallen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:04 schreef Rikketik het volgende:
Maar je survivability is wel kut met peren. Ik vond het als beginnende speler erg frustrerend om zo vaak dood te gaan.
wij gaan vriendjes worden hoor ik alweer ^^quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 16:45 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb net m'n warrior getransfered naar Chromaggus. Werd er gek van dat ik niet kon vliegen, dus zo maar direct heirloom tome kopen. Verder nog wat bags, heirlooms, gems, eternals en dergelijke meegestuurd
.
De downtime valt wel mee inderdaad, maar doodgaan doe je dan ook voornamelijk tijdens fights.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 17:30 schreef Amnistia het volgende:
[..]
Nou dat vond ik persoonlijk wel meevallen.
Als je first aid(s) neemt dan is het redelijk te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |