Volgens mij gaan een hoop bejaarden dood aan een "onschuldige" longonsteking...quote:Op vrijdag 7 december 2012 23:04 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
7 maanden sinds de laatste post. Een ontsteking klinkt niet heel ernstig though.
Wat een stupide opmerking zeg.quote:Op vrijdag 7 december 2012 23:20 schreef Madame_Paon het volgende:
Verlos dat arme mens uit haar lijden.
Doodsverwensing, ban.quote:Op vrijdag 7 december 2012 23:20 schreef Madame_Paon het volgende:
Verlos dat arme mens uit haar lijden.
Och, ze slurpt nog steeds champagne, dus ik denk dat het meevalt hoorquote:Op zaterdag 8 december 2012 14:29 schreef Karina het volgende:
Och hemel ze ziet er nu wel heel slecht uit als ik die foto hierboven zie
Dat welquote:Op zaterdag 8 december 2012 14:31 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Och, ze slurpt nog steeds champagne, dus ik denk dat het meevalt hoor
kloptquote:Op vrijdag 7 december 2012 23:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij gaan een hoop bejaarden dood aan een "onschuldige" longonsteking...
Deze is van september, valt hier best wel mee:quote:Op zaterdag 8 december 2012 14:29 schreef Karina het volgende:
Och hemel ze ziet er nu wel heel slecht uit als ik die foto hierboven zie
Ik denk dat ik gewoon een beetje vergeet dat ze al 95 is, dan zie je er natuurlijk zo uit. Als ik het op die manier bekijk dan ja, dan valt het best mee.quote:Op zaterdag 8 december 2012 15:08 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Deze is van september, valt hier best wel mee:
[ afbeelding ]
dat zal het zijn. ik vond het ook wel meevallen. ik zie ze wel beroerder in het verpleeghuisquote:Op zaterdag 8 december 2012 15:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik denk dat ik gewoon een beetje vergeet dat ze al 95 is, dan zie je er natuurlijk zo uit. Als ik het op die manier bekijk dan ja, dan valt het best mee.
Precies wat ik dacht....quote:Op zaterdag 6 april 2013 16:25 schreef lady-wrb het volgende:
iedere keer als dit topic opduikt denk ik: alweer?? zou ze dan nu echt?
wat een ouwe taaie is het
Dit...maar met geen knuppel dood te krijgenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:04 schreef SteelDogg het volgende:
wauwww elke keer als ik een update zie, denk ik dat ze overlede is maar nee hoor...
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |