In veel shonen wel. Ik seinen is het vaak nog erger, omdat het alleen maar seinen heet, zodat er borsten in mogenquote:Op maandag 26 juli 2010 01:48 schreef BattleCow het volgende:
Na full metal alchemist en full metal alchemist brotherhood, ben ik maar begonnen aan highschool of the dead.. maar mijn hemel, wat een ecchiIs dat normaal in de gemiddelde anime?
Dan zou je beter Eureka Seven kunnen kijken.quote:Op maandag 26 juli 2010 01:48 schreef BattleCow het volgende:
Na full metal alchemist en full metal alchemist brotherhood, ben ik maar begonnen aan highschool of the dead.. maar mijn hemel, wat een ecchiIs dat normaal in de gemiddelde anime?
Eureka 7, bah, hét bewijs dat je Bones nooit zelf een script moet laten schrijven. Daar komt alleen maar narigheid van. Echt zonde, vooral gezien de geweldige animatie en boeiende personages die daadwerkelijk ook groeien.quote:Op maandag 26 juli 2010 12:27 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Dan zou je beter Eureka Seven kunnen kijken.
Dat is wat milder, en heeft een verschrikkelijk goede storyline en character developement.
Fairy tailquote:Op maandag 26 juli 2010 13:21 schreef SleepSub het volgende:
10 minuten aan flashback, NO WAI!![]()
Deze episode viel me eerlijk gezegd wel een beetje tegen...
Ook omdat GG en TheAnimeNetwork niet fatsoenlijk naar de ED Lyrics kunnen luisteren, maar dat even terzijde...
Geen zin om nu nog te spoilen, dus ik zal er ook niet over praten, maar het viel tegen. Echt.![]()
Nu ga ik even Fairy Tail kijken en hopen dat het ook niet tegen zit...![]()
Ik moet toch iets te doen hebbenquote:
ach, het is pas de 4e aflevering en is een soort van inleiding zodat mensen het makkelijk kunnen oppakken. dat denk ik tenminste. vond het niet zo verkeerd an sich.quote:Op maandag 26 juli 2010 12:50 schreef robin007bond het volgende:
Ja HOTD was dit keer een beetje mwah.. teveel flashbacks
De helft van de aflevering werd gebruikt als filler. Alleen maar flashbacks van vorige afleveringen die niet eens opnieuw geanimeerd zijn. Het is net alsof ik de Bleach anime aan het kijken ben... Alleen daar is het verantwoord omdat je door al die lange lange filler arcs het echte 'verhaal' langzamerhand begint te vergeten en je zo de vorige niet-filler-arc niet opnieuw hoeft te kijken om het verhaal weer te snappen.quote:Op maandag 26 juli 2010 18:33 schreef dikke_donder het volgende:
[..]
ach, het is pas de 4e aflevering en is een soort van inleiding zodat mensen het makkelijk kunnen oppakken. dat denk ik tenminste. vond het niet zo verkeerd an sich.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Die hele serie is gebaseerd op de uitspraak "A dirty mind is a joy forever." lijkt het welquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
quote:Op maandag 26 juli 2010 21:11 schreef .Cake. het volgende:
Net Black Rock Shooter gekeken. Op zich niet slecht en zeker wel vermakelijk! Iemand verder nog tot na de credits gekeken?Ik verwacht geen vervolg, wel jammer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder was 4 gewoon kut.It was an encounter that lasted less than 45 seconds O+
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |