quote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:00 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dat is toch logisch? Voor 1983 waren we toch ook geen bananenrepubliek. Art 1 is dus een heel stuk minder belangrijk dan vaak gedacht wordt.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 01:56 schreef Killders het volgende:
[..]
Zie daar de kortzichtige, die denkt dat wetten voor anderen gelden, en niet voor hem. Als je dit afschaft, geef je een vrijbrief aan iedereen die Joden en homos tot minderwaardig wilt verklaren, evenals blonde meisjes wil beschrijven als neukvee (Het is overigens wel te begrijpen dat jouw zusters of andere vrouwelijke familie liever met een interessante allochtoon willen zijn, dan met een saaie uit de klei getrokken boerenlul met melkboerenhondenhaar, maar dat is geheel jouw probleem)
En natuurlijk vind je dat wel best, want van joden en homos moeten doorsnee VVDers ook niks hebben, maar wat als je over een paar jaar de minderheid bent? Nu maakt het je niets uit wat mensen van de witten vinden, want je bent de meerderheid, maar over een paar jaar is dat niet meer zo, wat dan? En als je denkt dat het niet kan, ga eens naar Washington.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:58 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Incomplete CDA-fractie overlegt over PVV
DEN HAAG - De fractie van het CDA is zaterdag kort na het middaguur begonnen met een overleg over de vraag of de partij met de VVD en PVV wil praten over politieke samenwerking. Informateur Ruud Lubbers had de fractievoorzitters van deze partijen vrijdag opgeroepen om onderling te bekijken of zij mogelijkheden zien voor een rechts kabinet of een minderheidsvariant.
VVD-leider Mark Rutte en PVV-leider Geert Wilders stemden vrijdag direct in met een gesprek. CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen liet weten het eerst met zijn fractie te willen bespreken.
De meeste leden van de CDA-fractie doen mee aan het overleg, maar een klein aantal kon er niet zijn door vakanties.
----
Zoals ik al zei, waarschijnlijk weten die fractieleden toch al welke kant het op gaat en zien ze er weinig heil in, terug te komen van vakantie voor een show-vergadering.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het moet toch gek lopen wil het CDA met de PVV regeren. Dit is enkel een formaliteit. De PVV zal haar halve programma overboord moeten gooien indien zij de goedkeuring wil krijgen van het CDA. Maar dat lijken de meeste PVV´ers niet te willen snappen. Het zou immers absurd zijn als het CDA zou gaan morren aan de vrijheid van godsdienst.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Geloof mij nou maar: De pluchegeilheid van het CDA kent geen grenzen. Dit is allemaal show.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ga je werkelijk beweren dat het CDA in een kabinet gaat zitten met de PVV.
quote:
Ik mag toch aannemen dat zelfs de pluchegeilheid van het CDA niet zo ver gaat.
quote:
Vanwege de extreem-rechtse standpunten waar het over vreemdelingen en dan met name moslims gaatquote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Waarom wordt PVV hier constant rechts genoemd? PVV is hardstikke links (nationalistisch).
quote:CDA gaat praten met VVD en PVV
Het CDA is voor informeel overleg met de VVD en de PVV over regeringssamenwerking. De CDA-fractie heeft daar unaniem voor gekozen, zei partijleider Maxime Verhagen.
Verhagen had de fractie bij elkaar geroepen nadat informateur Ruud Lubbers het CDA gisteren vroeg om met de twee andere partijen te praten over een rechtse coalitie.
Verhagen wilde dat eerst in eigen kring bespreken. Na afloop van het fractieberaad zei hij dat het CDA geen voorwaarden stelt. Wel is het uitgangspunt dat iedereen in Nederland aanspraak moet maken op de grondrechten. Verhagen doelde daarbij op vrijheid van godsdienst.
De fractievoorzitter zei eerder dat een zogenoemd middenkabinet van VVD, PvdA en CDA zijn voorkeur heeft.
Minderheidskabinet
Informateur Lubbers oordeelde gisteren dat eerst gekeken moet worden naar een rechtse coalitie bestaande uit VVD, PVV en CDA. De gesprekken tussen de fractieleiders van die partijen kunnen ook leiden tot een minderheidskabinet van VVD en CDA, met gedoogsteun van de PVV.
Lubbers wil zelf niet deelnemen aan de mogelijke gesprekken tussen VVD, PVV en CDA, hij wil dat de drie er onderling uitkomen.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:41 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Bron: http://nos.nl/artikel/173957-cda-gaat-praten-met-vvd-en-pvv.html
Dus toch in gesprek met de PVV
Zullen we even kijken wat er van dat zogenaamde 'linkse' profiel overblijft als ze serieus gaan onderhandelen?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:24 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Waarom wordt PVV hier constant rechts genoemd? PVV is hardstikke links (nationalistisch).
Handig zo'n eenmanspartij waar je geen verantwoording hoeft af te leggen naar je leden.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zullen we even kijken wat er van dat zogenaamde 'linkse' profiel overblijft als ze serieus gaan onderhandelen?![]()
Wilders zet zijn handtekening onder het programma van de VVD en roept dan triomfantelijk dat hij heeft voorkomen dat de WW volkomen afgeschaft wordt of iets dergelijks
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |