Ja, en dat project van Jakop Alhbom waar Alamo Race Track muziek bij maakt (opener in de Juliet), is volgens mij ook wel de moeite waard..quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:26 schreef Grobbel het volgende:
Wie dat openingsblok op vrijdag heeft verzonden is ook compleet geschift. I Am Kloot, Triggerfinger, Cymbals Eat Guitars, Jaga Jazzist, Band of Skulls, I Blame Coco allemaal tegelijkertijd, dju.
Die staat niet eens op dat Lolwands-overzicht. Kun je nagaan...quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:28 schreef kciR het volgende:
[..]
Ja, en dat project van Jakop Alhbom waar Alamo Race Track muziek bij maakt (opener in de Juliet), is volgens mij ook wel de moeite waard..
Haha! Nou dan kun je dat maar beter niet gaan 'ontdekken', voor het geval dat ook nog de moeite blijkt..quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:32 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Die staat niet eens op dat Lolwands-overzicht. Kun je nagaan...
Het enige wat we nog nodig hebben is iemand die de enige nog niet genoemde opener, King Midas Sound, ook nog de hemel inschrijft.
Oh, er zijn ook genoeg blokken met alleen maar matige bands, dus dat komt vanzelf wel in orde.quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:36 schreef kciR het volgende:
[..]
Haha! Nou dan kun je dat maar beter niet gaan 'ontdekken', voor het geval dat ook nog de moeite blijkt..
Een film waar zo'n beetje de gehele mannelijke hetero bevolking naar uitkijkt, dus op zich wel logisch dat die in de Alpha is...quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:39 schreef fredjanssen het volgende:
De afsluiter op zaterdag in Alpha is een film?
Welke film dan? Die staat niet op de scans en sites van een pagina terug.quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:44 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Een film waar zo'n beetje de gehele mannelijke hetero bevolking naar uitkijkt, dus op zich wel logisch dat die in de Alpha is...
Tetten?quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:44 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Een film waar zo'n beetje de gehele mannelijke hetero bevolking naar uitkijkt, dus op zich wel logisch dat die in de Alpha is...
Lanegan blijft wel een beetje een cultfiguur, dus Grolsch lijkt me te groot. Maar India had wel moeten kunnen ja.quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:54 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Tetten?
Hmm, 3 dingen van mijn tip top 5 die overlappen op de vrijdag. Had t kunnen weten. Maarre Mark Lanegan in de Lima? Wtf? Ik zal vaak bij Lima te vinden zijn ( het meest zelfs zo te zien, samen met de India) maar is Lanegan niet op z'n minst India maar eigenlijk Grolsch?
Jónsi op zich toch ook. En hij lijkt me ook groter dan bijv The Gaslight Anthem. Maar goed, Lanegan hoort wel 's avonds en dan is ie voor de Grolsch wel te klein.quote:Op donderdag 29 juli 2010 12:56 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Lanegan blijft wel een beetje een cultfiguur, dus Grolsch lijkt me te groot. Maar India had wel moeten kunnen ja.
En Bloody Beetroots al om 19.30. En tegelijk met Anouk, moet ik Anouk missenquote:Op donderdag 29 juli 2010 12:39 schreef fredjanssen het volgende:
Pendulum in Alpha, moet kunnen maar toch
Massive Attack in grolsch, alpha had prima gekund
Dettman & Klock in Xray,liever Bravo
Plastikman voor middernacht?
Dat maakt me niet zoveel uitquote:Op donderdag 29 juli 2010 13:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
En als je brak bent, heb je dan zin in laid back muziek, of wil je wakker gemaakt worden?
Da's nou jammer, anders had ik 't wel voor je kunnen uitkiezen.quote:
Ik kijk wel gewoon in welke stemming ik ben tegen die tijdquote:Op donderdag 29 juli 2010 13:52 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Da's nou jammer, anders had ik 't wel voor je kunnen uitkiezen.Als je wakker gemaakt wilt worden zou ik niet voor I am kloot, Air, Jónsi en Groove Armada gaan (alhoewel die laatste dat natuurlijk wel kunnen, maar nét iets minder goed dan The Specials)
Ja ik vind het ook iets dat bij uitstek beter slaagt in een wat kleinere tent die vol isquote:Op donderdag 29 juli 2010 13:55 schreef MaJo het volgende:
En welke gek heeft bedacht om Mumford and Sons in de Alpha te zetten? Ik snap dat ze opeens erg populair zijn, maar man, als je echt elk greintje sfeer bij deze band weg wil halen moet je ze in de Alpha zetten![]()
Inderdaad. Apart op te weten dat ze op Motel Mozaique vertelde dat de grooste plek waar ze hadden opgetreden de schouwburg in Rotterdam was.quote:Op donderdag 29 juli 2010 13:55 schreef MaJo het volgende:
En welke gek heeft bedacht om Mumford and Sons in de Alpha te zetten? Ik snap dat ze opeens erg populair zijn, maar man, als je echt elk greintje sfeer bij deze band weg wil halen moet je ze in de Alpha zetten![]()
Nou, ik zag ze laatst op de BBC op T in the Park of Glastonbury. Dat gaan ze in de Aplha niet redden.quote:Op donderdag 29 juli 2010 13:59 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Inderdaad. Apart op te weten dat ze op Motel Mozaique vertelde dat de grooste plek waar ze hadden opgetreden de schouwburg in Rotterdam was.
Dan staat ze nog wat te wachten.
Groove Armada heeft echter sinds die tijd geen ene interessante creatieve scheet meer gelaten, dus mogelijk zijn ze in populariteit weer wat minder interessant geworden.quote:Op donderdag 29 juli 2010 13:54 schreef rubbereend het volgende:
En oja wie heeft bedacht dat Groove Armada weer in de Bravo gepropt moet worden. Was vorige keer al niet te doen![]()
Blink staat zonder iets in de Alphaquote:Op donderdag 29 juli 2010 14:01 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Groove Armada heeft echter sinds die tijd geen ene interessante creatieve scheet meer gelaten, dus mogelijk zijn ze in populariteit weer wat minder interessant geworden.
quote:Sat 21 Aug, 2010
Biddinghuizen, The Netherlands - Lowlands Festival (Grolsch Tent)
Als de vrijdag headliner...ik moet m'n excuses aanbieden aan die ene user met die Butters-UI, hij had toch gelijkquote:Op donderdag 29 juli 2010 14:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Blink staat zonder iets in de Alpha
ja ik ook, had dat echt niet verwacht....... en blijf het een bijzondere keuze vindenquote:Op donderdag 29 juli 2010 14:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Als de vrijdag headliner...ik moet m'n excuses aanbieden aan die ene user met die Butters-UI, hij had toch gelijk
Touché.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Blink staat zonder iets in de Alpha
quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:50 schreef kciR het volgende:
Het officiële blokkenschema staat online!!
http://www.lowlands.nl/blokkenschema.php
Nog steeds net zo kut als al die andere schema's die online kwamen.quote:Op donderdag 29 juli 2010 14:50 schreef kciR het volgende:
Het officiële blokkenschema staat online!!
http://www.lowlands.nl/blokkenschema.php
Ik heb 'm er ook bij staan, maar 11.45 is wel erg vroeg, inderdaad!quote:Op donderdag 29 juli 2010 15:22 schreef rubbereend het volgende:
Ik zou Tim Knol wel willen zien, maar ik denk niet dat ik dat ga halen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |