is nog geen garantie dat er veel uit komt.quote:Op donderdag 22 juli 2010 21:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Je doet in ieder geval je best.
Ik vind het zo irritant dat ik de hele tijd vragen moet stellen om er iets uit te krijgen, dan voel ik me ook zo'n nieuwsgierig aagje.
Zie je haar al met een tennisracket lopen!quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:05 schreef picardmike het volgende:
[..]
Wow ziet er goed uit maar het is altijd oppassen met kapsters het zijn vaak geraffineerde goldiggers, maar ook vaak echte stoten!
Volgens mij is deze wel nep.
Op de dansvloer werden er idd weinig contacten gelegd je zag veel groepjes afgezonderd van elkaar dansen maar in de lounge zag je wel veel mensen met elkaar praten. Ook in rookruimte en de bowlingbaan kletsten er veel mensen. Maar echt verliefde stelletjes zag ik eigenlijk niet echt. Op een maagdelijke computernerd na van 37 die helemaal geowned werd door een bijdehante vrouw. Kwam hem echt 5 keer tegen ofzo helemaal geowned.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:09 schreef DaMart het volgende:
[..]
Lees en huiver.
Volgens de aankondiging op RP was het feest een mooie gelegenheid om andere singles te ontmoeten. En het was ook best druk. Al was niet iedereen single. In onze groep zaten bijvoorbeeld al drie mensen met een relatie, waarvan twee die ook nog eens met elkaar hebben.
Maar goed, het was dus druk. En ik ben eens de vrouwen gaan observeren (altijd leuk) en kwam tot de volgende conclusie: Het was eigenlijk een grote vleeskeuring. Het ene deel van de vrouwen keek om zich heen om te kijken of er wel genoeg mannen keken. Hun blik verried dat ze even wilden laten weten:'Hier ben ik, zien jullie mij! Ik ben de leukste hoor!', En een ander deel van de vrouwen keek meer in het rond met een keurende blik, om te kijken hoe leuk de mannen waren.
Dus of zo'n singlesfeest nou de ideale plek is om een partner te vinden? Tja, je weet dat de meeste mensen die er komen zeker weten single zijn. Maar in mijn beleving werd er vooral rondgekeken, en werden maar weinig nieuwe contacten gelegd. Het is dan dus meer een gezellig avondje uit dan een manier om nieuwe mensen te leren kennen.
Ik denk dan ook dat als je deze zelfde mensen op een heel ander feest bij elkaar had gezet, er veel meer interactie was geweest tussen de mannen en vrouwen. De weinige interactie die ik waarnam, was namelijk ook maar van korte duur. En misschien ook iets te geforceerd. Mensen komen daar met de gedachte dat ze er singles tegenkomen en misschien wel een nieuwe relatie. En als dat het doel is, dan werkt dat volgens mij absoluut niet.
Waarom?quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:30 schreef Just-Lost het volgende:
wat ik hier volgens mij nog niet verteld heb... Omdat het wel een sneu verhaal is eigenlijk.
Op Paiq had ik een keer een meisje zonder haar![]()
Dan zie je die foto langzaam duidelijk worden.. is ze kaal. Netjes gevraagd hoe en wat.. Ze had een ziekte waardoor ze nergens haar op het lichaam had.
Maak ik een tijdje er na een profiel aan op ' nextlover' ( precies hetzelfde als Paiq, alleen andere kleurtjes)
Speeddate, leuk, praten... zie ik langzaam die foto duidelijk worden... Heb ik gewoon weer die kale meid aan de lijn!!
Heb ik haar met enig schuldgevoel een paar dagen later voor de 2e x moeten verwijderen..
Dat bevestigt maar één ding: we moeten gaan!quote:
quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:30 schreef picardmike het volgende:
[..]
Op de dansvloer werden er idd weinig contacten gelegd je zag veel groepjes afgezonderd van elkaar dansen maar in de lounge zag je wel veel mensen met elkaar praten. Ook in rookruimte en de bowlingbaan kletsten er veel mensen.
Beetje jammer dat het zo'n tyfuseind weg is anders lijkt het me wel grappig om eens heen te gaanquote:Op donderdag 22 juli 2010 22:34 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Dat bevestigt maar één ding: we moeten gaan!
Ik denk ook wel dat het inderdaad geforceerder is dan wanneer je iemand in de kroeg aanspreekt. En dat de mensen van de 'kliekjes' vooral contact met elkaar hebben, geloof ik ook direct. Klink al met al heel gezellig en spontaan
Ik denk dat iedereen buiten datingsites ook wel wat mankeertquote:Op donderdag 22 juli 2010 21:56 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Na heel wat jaren ervaring () is mijn conclusie dat iedereen op een datingsite wel wat mankeert
quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:36 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Beetje jammer dat het zo'n tyfuseind weg is anders lijkt het me wel grappig om eens heen te gaan
Gezocht: vriendelijke BOB die na het bezoeken van een gezellig singles-feest half Nederland afrijdt om een deel van de hiervoorgenoemde singles veilig thuis af te leveren. Drankjes geheel gratis aangeboden (mits interesse van 40-jarige, zonnebankbruine deernes)!quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:40 schreef Lolaatje het volgende:
Ja, het is voor mij ook een roteind dus ik nog weet niet of het praktisch uitvoerbaar is, maar het lijkt me vermakelijk om met een groep van hier te gaan.
Zet ze anders in je FoBo?quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:42 schreef Turbomuis het volgende:
Ik heb zojuist een foto bijgeplaatst. Ik had 1 foto, van m'n hoofd, en het leek me een goed idee om er 1 bij te zetten van ikke helemaal. Maar dat mag niet van RP, is er weer afgegooid, m'n gezicht was niet duidelijk ofzo. Handige site...
Sowieso als je er heen gaat met de auto of overnachten. Het ligt aan een provinciale weg er rijden bijna geen trams die aansluiten op treinen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:40 schreef Lolaatje het volgende:
Ja, het is voor mij ook een roteind dus ik nog weet niet of het praktisch uitvoerbaar is, maar het lijkt me vermakelijk om met een groep van hier te gaan.
quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:44 schreef picardmike het volgende:
[..]
Sowieso als je er heen gaat met de auto of overnachten. Het ligt aan een provinciale weg er rijden bijna geen trams die aansluiten op treinen.
Wat raar dat ze dan geen pruik op doetquote:Op donderdag 22 juli 2010 22:30 schreef Just-Lost het volgende:
wat ik hier volgens mij nog niet verteld heb... Omdat het wel een sneu verhaal is eigenlijk.
Op Paiq had ik een keer een meisje zonder haar![]()
Dan zie je die foto langzaam duidelijk worden.. is ze kaal. Netjes gevraagd hoe en wat.. Ze had een ziekte waardoor ze nergens haar op het lichaam had.
Maak ik een tijdje er na een profiel aan op ' nextlover' ( precies hetzelfde als Paiq, alleen andere kleurtjes)
Speeddate, leuk, praten... zie ik langzaam die foto duidelijk worden... Heb ik gewoon weer die kale meid aan de lijn!!
Heb ik haar met enig schuldgevoel een paar dagen later voor de 2e x moeten verwijderen..
Jawel voor het center rijden 2 trams maar die gaan naar het noorden geloof ik.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:46 schreef DaMart het volgende:
[..]
In Hoofddorp rijden sowieso geen trams. De Zuidtangent (snelle busverbinding) stopt er wel in de buurt en rijdt volgens mij ook 's nachts, daarmee zou je dan naar Schiphol kunnen eventueel. Maar de auto is inderdaad het makkelijkst.
FoBo? Op rp?quote:
Hebben we het wel over dezelfde locatie (Claus Event Center)?quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:47 schreef picardmike het volgende:
[..]
Jawel voor het center rijden 2 trams maar die gaan naar het noorden geloof ik.
Yep je als je die weg een stukje terugloopt kom je bij trams.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:48 schreef DaMart het volgende:
[..]
Hebben we het wel over dezelfde locatie (Claus Event Center)?
Jaa, daggikal. Maar daar heb ik op RP niks aan hequote:
Mijn huidige vriendin is een Fokster, en het was tevens de eerste date van mij met iemand die ik online heb leren kennen. En dat pakte wonderwel goed uit.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:50 schreef Turbomuis het volgende:
Jaa, daggikal. Maar daar heb ik op RP niks aan he, en Fok is geen datingsite (hoewel, soms...)
Kun je hem niet wat bijknippen zodat je gezicht wat duidelijker is?quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:42 schreef Turbomuis het volgende:
Ik heb zojuist een foto bijgeplaatst. Ik had 1 foto, van m'n hoofd, en het leek me een goed idee om er 1 bij te zetten van ikke helemaal. Maar dat mag niet van RP, is er weer afgegooid, m'n gezicht was niet duidelijk ofzo. Handige site...
Maar jij hebt dan ook wel 1 van de leuke te pakken!quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:53 schreef Techno het volgende:
[..]
Mijn huidige vriendin is een Fokster, en het was tevens de eerste date van mij met iemand die ik online heb leren kennen. En dat pakte wonderwel goed uit.
Nee, m'n gezicht is er sowieso nauwelijks te zien. Maar die staat al op foto 1, dus dat moet kunnen, vind ikquote:Op donderdag 22 juli 2010 22:54 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Kun je hem niet wat bijknippen zodat je gezicht wat duidelijker is?
Dat is ze zeker.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:54 schreef Snuitebolletje het volgende:
Maar jij hebt dan ook wel 1 van de leuke te pakken!wat een schatje is het
Er zit een groot hotel naast, schijnt dus altijd volgeboekt te zijn met deze feesten..quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:46 schreef Jabberwocky het volgende:
Ze hebben duidelijk goed over de locatie nagedacht daar bij RP.
quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:02 schreef M2theC het volgende:
[..]
Er zit een groot hotel naast, schijnt dus altijd volgeboekt te zijn met deze feesten..
haha nee ze was verder niet mooi... Ik heb haar niet meer in m'n lijst, maar die foto had ik hier niet geplaatst.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat raar dat ze dan geen pruik op doetmaar was ze verder wel mooi? mag ik de foto nog zien?
haha en iedereen zeker alleen naar bedquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:02 schreef M2theC het volgende:
[..]
Er zit een groot hotel naast, schijnt dus altijd volgeboekt te zijn met deze feesten..
Met FOK! sta je sterk! Gewoon een grote FOK vrijgezellengroep. Samen de bowlingbaan onveilig maken!quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:40 schreef Lolaatje het volgende:
Ja, het is voor mij ook een roteind dus ik nog weet niet of het praktisch uitvoerbaar is, maar het lijkt me vermakelijk om met een groep van hier te gaan.
ik vroeg eigenlijk ook om een PM met fotoquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:04 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
haha nee ze was verder niet mooi... Ik heb haar niet meer in m'n lijst, maar die foto had ik hier niet geplaatst.
Kan ik niet maken haha![]()
Arme meid, ze was wel heel spontaan trouwens... ze praatte lekker weg.. Hoop dat een ander wel over het haarprobleempje heen kan stappen!
Lol, waarschijnlijk wel.. maar he, je weet maar nooit...quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:05 schreef Maanvis het volgende:
[..]
haha en iedereen zeker alleen naar bed
wat denk je zelf? al die 50 jarige viagra gebruikers en al die 50 jarige uitgewoonde vrouwen.. nee, die vinden elkaar wel hoor!quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:05 schreef Maanvis het volgende:
[..]
haha en iedereen zeker alleen naar bed
Ja, ik kan daar sinds kort weer aan meedoen... Ik hoor het wel als het zover is... Claus Partyhouse.. hahaquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:07 schreef Maanvis het volgende:
lijtk me wel leuk die singlesmeet hoor. lekker samen mensen uitlachen die daar komen
Heerlijk, nog zo,n luie daterquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:12 schreef GlenSpey het volgende:
Een meet? Samenvatting iemand? Heb geen zin om daarvoor nu anderhalf topic met SC door te spitten
Het lijkt sommigen van ons leuk/grappig om naar dit 'Singles Feest!' te gaanquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:12 schreef GlenSpey het volgende:
Een meet? Samenvatting iemand? Heb geen zin om daarvoor nu anderhalf topic met SC door te spitten
quote:Kom op 27 augustus ook naar het Relatieplanet Singles Feest! Zeven zalen met top entertainment. Tip: het feest is de ideale plaats om je potentiële partner te ontmoeten...
Het gemak dient de mens maar jij maakt het de mens wel erg gemakkelijk zoquote:Op donderdag 22 juli 2010 23:22 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Het lijkt sommigen van ons leuk/grappig om naar dit 'Singles Feest!' te gaan:
[..]
Ah, zon feest. Daar heb ik ook wel eens van die mails van gehad.quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:22 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Het lijkt sommigen van ons leuk/grappig om naar dit 'Singles Feest!' te gaan:
[..]
Want waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan?quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:24 schreef M2theC het volgende:
[..]
Het gemak dient de mens maar jij maakt het de mens wel erg gemakkelijk zo
quote:Op donderdag 22 juli 2010 21:55 schreef Karina het volgende:
Ja wie stuurt mij net een interesseberichtjeMan met favoriet boek "komt een vrouw bij de dokter"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |