fixedquote:
Geloof het of niet er lopen zat kinderen rond met het idee rond dat vlees in de fabriek uit een mysterieuze machine rolt.quote:Op donderdag 22 juli 2010 13:29 schreef AlphaOmega het volgende:
Ik heb als vrijwilliger hier in NL eens een zeilkamp meegewerkt. Daar zaten kinderen bij die geen benul hadden dat melk uit een koe komt... tenminste, de reguliere melk die iedere kaaskop in Nederland zo ongeveer wel op de ontbijttafel heeft staan. Die kids wisten vast ook niet dat kaas van melk wordt gemaakt. In hun beleving kwam alles uit een fabriek. Dat klopt... als je oogkleppen niet meer toelaten en je opvoeding er bij inschiet...
Niet zozeer domheid, lijkt me. Als mensen er voor kiezen om jou over bepaalde zaken niets bij te brengen, dan wordt het voor veel mensen al gauw moeilijk. Er zijn ook steeds meer kinderen die over WO2 niets bijgebracht krijgen en het is dan aan henzelf om daar wat aan te doen...quote:
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:47 schreef Aukje83 het volgende:
[..]
Niet zozeer domheid, lijkt me. Als men er voor kiest om je over bepaalde zaken niets bij te brengen, dan wordt het voor velen al gauw moeilijk. Er zijn ook steeds meer kinderen die over WO2 niets bijgebracht krijgen en het is dan aan henzelf om daar wat aan te doen...
quote:Op dinsdag 27 juli 2010 11:29 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Zijn die twee definities niet inherent verbonden?
volgens mij misten jullie de herequote:Op dinsdag 27 juli 2010 13:47 schreef Aukje83 het volgende:
[..]
Niet zozeer domheid, lijkt me. Als mensen er voor kiezen om jou over bepaalde zaken niets bij te brengen, dan wordt het voor veel mensen al gauw moeilijk. Er zijn ook steeds meer kinderen die over WO2 niets bijgebracht krijgen en het is dan aan henzelf om daar wat aan te doen...
Aardig wat van dat Costa Del Sol volk dat vroeger op de Vakantieman op een kaart van Europa moest aanwijzen waar Nederland was, en waar ze op vakantie waren.quote:Op donderdag 22 juli 2010 13:27 schreef emss het volgende:
Dat zijn domme Nederlanders... wie kan nu niet z'n eigen land op de wereldbol vinden?
Niet helemaal juist, want hier zie je dat de hele groep het antwoord niet weet als hij ernaar vraagt. Daar is niets gecompileerds aan. En let's face it, het is gewoon zo dat een fors deel van de Amerikaanse bevolking bijna alleen maar rommel eet. Met name in de lagere inkomensgroepen. Rommel is namelijk vaak goedkoper dan gezond eten. Men heeft in de VS soms ook een wat raar beeld van wat goed en slecht is op het gebied van eten. Zo vind je bij de supermarkt vele duizenden low fat-producten, maar diezelfde producten bevatten dan wel een overload aan suiker. En van suiker word je toch echt dikker dan van vet. Helaas zie je dat hier ook steeds meer, die low fat-nonsense.quote:Op donderdag 29 juli 2010 03:02 schreef maartena het volgende:
[..]
Aardig wat van dat Costa Del Sol volk dat vroeger op de Vakantieman op een kaart van Europa moest aanwijzen waar Nederland was, en waar ze op vakantie waren.
Zo'n compilatie is makkelijk te maken natuurlijk. Zo ook die van de kinderen met de groenten.
Het meest bizarre was nog dat hij te weinig groente in zn menu had zitten. De frenchfries & Pizza was wel goed, want de fries was "veggies" en de pizza had tomatensaus....quote:Op donderdag 29 juli 2010 08:40 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Niet helemaal juist, want hier zie je dat de hele groep het antwoord niet weet als hij ernaar vraagt. Daar is niets gecompileerds aan. En let's face it, het is gewoon zo dat een fors deel van de Amerikaanse bevolking bijna alleen maar rommel eet. Met name in de lagere inkomensgroepen. Rommel is namelijk vaak goedkoper dan gezond eten. Men heeft in de VS soms ook een wat raar beeld van wat goed en slecht is op het gebied van eten. Zo vind je bij de supermarkt vele duizenden low fat-producten, maar diezelfde producten bevatten dan wel een overload aan suiker. En van suiker word je toch echt dikker dan van vet. Helaas zie je dat hier ook steeds meer, die low fat-nonsense.
quote:Op donderdag 29 juli 2010 08:40 schreef Isegrim het volgende:
[..]
En van suiker word je toch echt dikker dan van vet.
Stel dat je zou willen afvallen, dan kun je beter je koolhydraatinname drastisch verlagen in plaats van je vetinname, dat is veel effectiever.quote:
Maar dan word je dus van suiker niet dikker dan van vet.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Stel dat je zou willen afvallen, dan kun je beter je koolhydraatinname drastisch verlagen in plaats van je vetinname, dat is veel effectiever.Al was het maar omdat vette dingen veel beter vullen dan kh-rijke dingen.
Dat is klinkklare nonsens en volkomen ongefundeerd. Low fat en high carb is net zo effectief en op de lange termijn bewezen gezonder.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Stel dat je zou willen afvallen, dan kun je beter je koolhydraatinname drastisch verlagen in plaats van je vetinname, dat is veel effectiever.Al was het maar omdat vette dingen veel beter vullen dan kh-rijke dingen.
Ook weer zo'n domme uitspraak. Als je niet beweegt word je van vet ook vet. Koolhydraten hebben geen magische krachten ofzo hoor. Ze zijn nogal essentieel voor je lichaam en worden bijzonder effectief verbrand. Het is niet voor niets de best bruikbare energiebron voor je lichaamquote:Op donderdag 29 juli 2010 17:56 schreef Isegrim het volgende:
Het hangt trouwens wel allemaal af van je leefstijl enzo. Als je heel veel beweegt is het niet erg om veel kh te eten maar als je relatief weinig beweegt, worden die kh allemaal omgezet in vet.
Precies. Ze zoeken een bepaalde plaats uit, in een arm deel van een arme staat waar ze niets anders kunnen dan de goedkoopste troep kopen die er bestaat.....quote:Op vrijdag 23 juli 2010 17:05 schreef Strani het volgende:
Wel de aantekening dat het hiet gaat om Jamie Oliver's Food Revolution waarin hij probeerde een stadje te overtuigen van betere eetgewoontes. Dat stadje was uitgekozen omdat een onderzoek uitwees dat het de stad met de slechtste gezondheid was in de VS.
Dus het is wel een extreem, ook naar Amerikaanse maatstaaf.
nee komt door die nazisten van de republiekeinse partij en foxnews., die mensen die het altijd al goed hebbenquote:Op donderdag 22 juli 2010 13:25 schreef Q. het volgende:
[..]
En het komt door de terroristen en de homo's die de moraal van Het Volk ondermijnen!
Ik ookquote:Op donderdag 22 juli 2010 13:33 schreef Ra-z het volgende:
[..]
die vreten dus serieus alles uit blik, pakje of pot ?
Das niet helemaal waar. Het hangt echt af van waar je zit. In Wyoming bijvoorbeeld kon ik met de beste wil van de wereld geen groenten vinden. In dorpen in Colorado ook niet. In Denver en Boulder weer wel vrij gemakkelijk.quote:Op maandag 26 juli 2010 16:21 schreef popolon het volgende:
De afstanden zijn groter op veel plekken, dat zeker maar als ik sommige mensen zie beweren dat er bijna geen goed voedsel te vinden is, tja.
Het blijft gemakzucht natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |