Dit.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:44 schreef vosss het volgende:
Pics zodat we de hoer in kwestie makkelijker kunnen herkennen
Vergeet de crocs nietquote:Op woensdag 21 juli 2010 18:45 schreef Garisson72 het volgende:
TS is getrouwd en wil met een escorthoer neuken..
TS komt thuis niet aan zijn trekken..
TS is getrouwd met een lelijk frigide wijf met een pittig kapsel en uitgezakt vadsig lijf sinds de derde nakomeling..
Vooroordelen my ass, maar dat zijn ze allemaal zo een beetje als ze de 30 gepasseerd zijn en geworpen hebbenquote:Op woensdag 21 juli 2010 18:45 schreef Garisson72 het volgende:
TS is getrouwd met een lelijk frigide wijf met een pittig kapsel en uitgezakt vadsig lijf sinds de derde nakomeling..
En de driekwartsbroeken en de Gaastra-jas. De lijst kan eindeloos lang worden als we ons even druk maken.quote:
Cindy Salouquote:Op woensdag 21 juli 2010 18:45 schreef Maisnon het volgende:
Ze heeft vast niet zo'n grote borsten als die heerlijke Cindy Salou grrrr daar zouden ik en de wandelaars graag een keertje op bezoek gaan
Bekrompen huisvrouwen die vinden dat getrouwde wandelaars geen escorts mogen inhuren.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:51 schreef Isabeau het volgende:
Wat een briljant idee om geld te verdienen zonder dat je echt met je benen wijdt moet
Gehuwde mannen die escorts inhuren een loer draaien! You go girl
quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:41 schreef gevaarlijke-man het volgende:
Dank voor deze waarschuwing.
Because they cancel eachother out.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:57 schreef ZangerPetroFan het volgende:
Normaal ben ik tegen oplichting, maar als hoerenlopers opgelicht worden kan ik dat alleen maar aanmoedigen. Go hotlinda!
quote:
quote:
Ik ben het hier wel mee eens, ik zie hier wel business in.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:51 schreef Isabeau het volgende:
Wat een briljant idee om geld te verdienen zonder dat je echt met je benen wijdt moet
Gehuwde mannen die escorts inhuren een loer draaien! You go girl
U is hoer?quote:
Cindy Salou is een baas. Zie mijn sig, ik heb haar een eer gebracht.quote:
Omfg.quote:Op woensdag 21 juli 2010 19:18 schreef Maisnon het volgende:
zo de salade met broodjes erbij is redelijk gelukt
Hoop dat het lukt, een hoer kan je op dit moment echt niet betalen, of je moet echt met dat koekblik gaan leuren.quote:Op woensdag 21 juli 2010 18:47 schreef vosss het volgende:
[..]
Vooroordelen my ass, maar dat zijn ze allemaal zo een beetje als ze de 30 gepasseerd zijn en geworpen hebben![]()
Gelukkig zijn er uitzonderingen.
Reminds me, ik moet nog maar eens een smsje sturen naar 1 van die uitzonderingen die ik al lang niet meer gesproken heb
quote:Op woensdag 21 juli 2010 19:18 schreef Maisnon het volgende:
zo de salade met broodjes erbij is redelijk gelukt
Wat voor een salade? En wat voor brood?quote:Op woensdag 21 juli 2010 19:18 schreef Maisnon het volgende:
zo de salade met broodjes erbij is redelijk gelukt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |