nee, klinkt vrij normaal eigenlijkquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:51 schreef Myraela het volgende:
Ik drink hier een Nespresso terwijl ik achter mijn iMac zit en een twitter berichtje over mijn nieuwe Allstars typ.Ben ik nou hip?
Ik werk in de ICT, wat denk je zelfquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja maar dan ga je er dus van uit dat de persoon waarmee je spreekt het iets boeit. Ik vraag me dat werkelijk af of de gemiddelde gesprekspartner zich nou echt interesseert voor het OS van je telefoon. Daar is 'Ik pak ff m'n telefoon' toch genoeg info voor
Labello, pampers, cola, dreft, dat zijn eckte bazen onder de soortnamen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:53 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nee, sommige merken worden het begrip zelf, niet raar, maar taalevolutie. Maar je hebt altijd mensen die het gebruiken om te pimpen, en anderen , zoals ik, die niet eens weten dat ze er mee kunnen pimpen
Nee cola is een soortnaam geworden, het is toch niet de officiële naam?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:54 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Het heet ook Cola. Coca Cola is de merknaam
En ik vraag wel naar luiers... Maar ik doe wel de Luxaflex omhoog
Cola is geen merknaam!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:54 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Labello, pampers, cola, dreft, dat zijn eckte bazen onder de soortnamen.
Echt niet.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:55 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Cola is geen merknaam!![]()
Luxaflex is de uberbaas
Jaaaa, die dingen heten jaloezieen, toch?quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:55 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Cola is geen merknaam!![]()
Luxaflex is de uberbaas
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:55 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Cola is geen merknaam!![]()
Luxaflex is de uberbaas
Cola is gewoon het product. Ook huismerk-cola is Cola. Dus dat gaat niet echt opquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:52 schreef Bellatrix het volgende:
Ik zeg altijd dat ik Cola aan het drinken ben, ook al is het Pepsi.
Ik vraag ook altijd naar de pampers in plaats van de luiers.
Ben ik raar?
wel toch!quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:55 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Nee cola is een soortnaam geworden, het is toch niet de officiële naam?
Newbiequote:
Jaquote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:56 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Jaaaa, die dingen heten jaloezieen, toch?
Ja, leuk dat je dat nu allemaal zo zegt, maar je maakt de grootste fout ooit. Je schrijft siewosie fout.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:56 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Cola is gewoon het product. Ook huismerk-cola is Cola. Dus dat gaat niet echt op![]()
En verder zijn dingen als Pampers of Luxaflex echt artikelen die de eerste waren of echt monopolist. En bv. voor iPod kan ik dat echt best snappen. Maar laten we wel wezen, een MacBook is de meest bekende of meest verkocht laptop, en een iPhone ook dat niet voor telefoon.
En sowieso is het niet raar als je naar Pampers vraagt, want dan wil je dus specifiek dat product kopen. Dus dan zou het andersom eerder raar zijn.
Eerder raar als je sokken aantrekt en je zegt 'ik doe ff m'n Nike's aan', of je string aantrekt en het hebt over 'Even m'n Zeemannetje aantrekken'
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:59 schreef Myraela het volgende:
Ik kom er nu pas achter dat twitter in de nieuwe lay-out best wel tof is.
Ik heb een account maar snap niet waarom. Het is eigenlijk gewoon andere mensen laten weten wat je de hele dag doet. Wat best idioot is eigenlijk.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:59 schreef Myraela het volgende:
Ik kom er nu pas achter dat twitter in de nieuwe lay-out best wel tof is.
quote:Op zondag 18 juli 2010 00:00 schreef iBenny het volgende:
[..]
Je hebt weer getweet![]()
en dan heb je heul lang niet getweet
En Hyves, facebook, Myspace en al die anderequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |