Topchef, in seizoen 4 jureert Anthony Bourdain, dat was een hele leuke serie.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:59 schreef Stansfield het volgende:
Ik zag ook iets heel korts voorbij schieten op rtl geloof ik. Was volgens mij amerikaans met anthony bourdain in de jury. Weet iemand welk programma dat is?
Tja, Australische televisie he... Ik zie een Nederlander zoiets niet zomaar doen. Ja wellicht Geer & Goor, maar die brenger het dan toch nét iets anders.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 19:42 schreef RobinOok het volgende:
Oh, het eerste de beste filmpje op youtube en ik weet al genoeg:
Never, nooit dat ik daar aan mee zou willen doen.
Sterker nog, ik vraag me af of ik ernaar zou willen kijken. Hell's kitchen van Ramsay kijk ik ook bijna nooit naar, terwijl ik niet veel kookprogramma's mis.
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:17 schreef Z het volgende:
Leuke serie inderdaad op de BBC. Alleen vind ik dat die presentatoren altijd zo onsmakelijk eten, maar goed,
bronquote:NET 5-show MasterChef vindt juryvoorzitter
Chef-kok Hans van Wolde, eigenaar van Michelin-restaurant Beluga in Maastricht, is de juryvoorzitter van de nieuwe NET 5 -show MasterChef. Hij zal naast presentatrice Renate Verbaan een belangrijke rol vervullen in de grootse talentenjacht voor amateurkoks. “MasterChef is meer dan een kookprogramma, het is een uitdaging voor mensen die zelf chef-kok willen worden. Als ze er helemaal voor gaan, zal ik ze daarbij helpen. En nee, ik ben niet de Gordon Ramsay van Nederland“, zegt hij.
Van Wolde’s Beluga staat bekend als toprestaurant en heeft twee Michelinsterren. Nu gaat hij een stap verder door in de internationale hitformule MasterChef over het lot te beslissen van amateurkoks met dezelfde droom. “De kandidaten moeten niet alleen écht voor het vak willen gaan, naast passie is talent onontbeerlijk“, zegt hij.
MasterChef, dat wordt geproduceerd door Palm Plus Producties, heeft reeds honderden aanmeldingen ontvangen. De show begint in het najaar.
Vrijdag is toch niet al de finale geweest?quote:Op maandag 16 augustus 2010 13:45 schreef utrecht1970 het volgende:
Volgt iemand de huidige serie van masterchef op rtl5.
Vorige week waren nog de kwartfinales en opeens springen ze door naar de finale.
Verkeerd bandje of lekker snel het programma afraffelen???
vroeg ik me ook af. Kon op woensdag niet kijken en dacht dat ze toen misschien de halve finales uitzonden.quote:Op maandag 16 augustus 2010 13:45 schreef utrecht1970 het volgende:
Volgt iemand de huidige serie van masterchef op rtl5.
Vorige week waren nog de kwartfinales en opeens springen ze door naar de finale.
Verkeerd bandje of lekker snel het programma afraffelen???
Volgens mij zenden ze alles door elkaar uit ofzo. Gisteren was opeens weer een kwartfinale..quote:Op maandag 16 augustus 2010 17:14 schreef The_Hives het volgende:
[..]
vroeg ik me ook af. Kon op woensdag niet kijken en dacht dat ze toen misschien de halve finales uitzonden.
Oh, deze dus?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:19 schreef MutedFaith het volgende:
Nee, maar RTL 5 zendt nu de Britse versie uit..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |